SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
28. Březen 2024, 21:30

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Platforma A200  |  Řada W (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Diaľkové ovládanie na W910i
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Diaľkové ovládanie na W910i  (Zobrazeno 2202 x)
.:$$$_KATANO88_$$$:.
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE W910i
Příspěvků: 4



Zobrazit profil WWW
« v: 17. Únor 2009, 18:53 »

Ahojte mám taký menší problém s Diaľkovím ovládaním v mojom telefóne. Mám tam pridané jedno zariadenie ktoré, ale nejde zo zoznamu vymazať  Cry Neviete mi niekto normálne vysveliť prečo to neide??? Raz sa mi to už stalo obnovil som všetky nastavenia a už to tam nebolo, ale nechcem to robiť zase lebo mi to povymazuje všetko z telefónu. Aešte jedna otázočka: pri pripojení telefónu cez kábel k pc mi na pamäťovke aj v telefóne vytvorí priečinok Priatelia normálne sa tiež nedá vymazať iba cez počítač. Help  Undecided
uložena
roxetak
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Xperia mini pro, Samsung Galaxy SII, Samsung Galaxy Ch@t, HTC Touch HD,
Příspěvků: 2086


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #1 v: 17. Únor 2009, 20:20 »

Priecinok Priatelia sa vytvara v dosledku toho, ze v menu mas sluzbu My Friends, Priatelia. Ktora je v menu priamo pod spravami, je to messenger. Prihlasis sa alebo zaregistrujes na serveri yamigo, nastavis loginy do msn a icq a fungujes. Vsetka komunikacia sa uklada do priecinku priatelia.
S druhym problemom sa obrat na niekoo skusenejsieho. Ja som mal problem so sablonou spravy, ktora sa vobec nedalo odstranit, az prepalenim fw, flashom fw v telefone. Mozno by bolo toto riesenim pre teba. Mrknutí
uložena

Plny suflik telefonov SE.
Hlavne smarty P1i, M600i, U1i, W960i, p800i, HTC Diamond
.:$$$_KATANO88_$$$:.
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE W910i
Příspěvků: 4



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #2 v: 17. Únor 2009, 21:18 »

Priecinok Priatelia sa vytvara v dosledku toho, ze v menu mas sluzbu My Friends, Priatelia. Ktora je v menu priamo pod spravami, je to messenger. Prihlasis sa alebo zaregistrujes na serveri yamigo, nastavis loginy do msn a icq a fungujes. Vsetka komunikacia sa uklada do priecinku priatelia.
S druhym problemom sa obrat na niekoo skusenejsieho. Ja som mal problem so sablonou spravy, ktora sa vobec nedalo odstranit, az prepalenim fw, flashom fw v telefone. Mozno by bolo toto riesenim pre teba. Mrknutí
a v tom to je, že soft tam je nový originál SE, ale háčik je v tom, že mi to robilo aj ked tam bol soft. od pomaranča tak neviem napíšem Filipovi on už asi bude vedieť čo a ako. Aj tak ti dakujem. Mrknutí
uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Platforma A200  |  Řada W (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Diaľkové ovládanie na W910i
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.006 sekund, 17 dotazů.