SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
28. Březen 2024, 16:49

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Platforma A200  |  Řada C (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: c702 nebo c510
Strana: 1 ... 3 4 [5]  Vše
Poslat téma Tisk
Autor Téma: c702 nebo c510  (Zobrazeno 29144 x)
Marty_86
Uživatel
***
Telefon: C510
Příspěvků: 15


Zobrazit profil
« Odpověď #60 v: 14. Červen 2009, 14:03 »

S tím nemám žádné zkušenosti, nevím jak na to, je tu někde na fóru nějaký návod?
uložena
v6ak
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SK17i, G502, K320i
Příspěvků: 2212



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #61 v: 14. Červen 2009, 14:17 »

1) najít camdriver: http://www.google.cz/search?q=c510+camdriver&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:cs:official&client=firefox-a
2) nahrát - Možná to bude už s camdriverem. Dělá se to přes A2uploader tak, že se přehraje nějaký soubor. (Možná v některých případech víc.) Patrně bude v /ifs/settings/camera. Hodí se jej zálohovat pomocí funkce read.
uložena

kontakt - Ale nejsem poradna - od toho je tu toto fórum
Marty_86
Uživatel
***
Telefon: C510
Příspěvků: 15


Zobrazit profil
« Odpověď #62 v: 14. Červen 2009, 19:24 »

Ok díky za radu, jinak chtěl bych se zeptat uživatelů C702-ky jak je to s odolností telefonu, především vůči prachu, dostane se  pod displej prach nebo telefon odolává?
uložena
pantom
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE k510i,C702 Black+SonyM2 4GB
Příspěvků: 47



Zobrazit profil
« Odpověď #63 v: 17. Červen 2009, 22:17 »

čau- ohl C702
tak prach se mi tam za cca rok ještě nedostal a ani by asi neměl,když je to "odolný"tel.  Grin a vodu jsem ještě nezkoušel.
Jinak jsem  velice spokojen a až na tu nekvalitní barvu nemám žádné výtky.(možná tužší klávesnice a kříž)Je pravda,že je to jeden z větších tel.,ale aspoň se dobře drží a na druhou stranu má velikej dispej.Proti starej K510 to byl prvně šok (velikost telefonu),ale už bych takovýho prcka nechtěl.
uložena
Marin007
Uživatel
***
Telefon: SE C510
Příspěvků: 8


Zobrazit profil
« Odpověď #64 v: 02. Srpen 2009, 14:12 »

U O2 mají oba telefony za stejnou cenu. Ale nevím, který z nich si mám vybrat. Zlepšila se kvalita fotografií pomocí nového FW u C510?
uložena
Joza
Anonym
« Odpověď #65 v: 02. Srpen 2009, 15:42 »

Kvalita fotografií se pomalu zlepšuje, mám teď oba telefony současně doma, tak porovnávám. Pokud nepotřebuješ GPS, je C510 jasná volba.
uložena
Stany
Anonym
« Odpověď #66 v: 03. Září 2009, 10:42 »

Taky jsem váhal.Nakonec jsem koupil c510 a je to slušný.Na c702 se mě nelíbyly hrozně malý tlačítka pro přijmutí a odeslání hovoru,ještě horší je to s funkčními tlačítky,ale může to být o zvyku a o velikosti ruky.Dál měl dost volný kryt baterie-na to ,že je tam otočný zámeček nic moc.Prý je to utěsněný uvnitř-nevsadil bych na to ani kačku.Dálší pro mě nedostatek-strašně se kolíbá , když se položí na rovinu,při vybracích skoro běhá po stole.Na pohled se mě sice líbil víc , ale rozhodlo držení v ruce a ovládání klávesnice.Jo a taky baterie-c510 by měl vydržet déle.
uložena
jápája a c702
Anonym
« Odpověď #67 v: 05. Září 2009, 05:45 »

Jak vidíš svůj founek ted po nějaký době?já mam c 702ku pravda upravenou ale maximální spokojenost Mrknutí
uložena
Stany
Anonym
« Odpověď #68 v: 05. Září 2009, 07:24 »

To jsem rád,že c702 taky někdo pochválil.Na vzhled je opravdu pěknej.Ale zpět k c510-pro mě je úplně v pohodě(upozorňuju ,že ale nejsem žádnej mobilní maniak).Trochu problem vidím se signálem.Doma a venku bez problémů,v zaměstnání trochu kolísá-zřejmě je to množstvím železa kolem mě(k750i kterou jsem měl předtím se to ale nedělo).Možná je to jen problém s kontrolkou signálu,protože telefonuji bez výpadků i na jednu čárku signálu.Takže to neřeším.
uložena
jápája a c702
Anonym
« Odpověď #69 v: 05. Září 2009, 07:44 »

 Mrknutí díky.a co nějaké úpravy jsi provedl?já musel zvětšit font písma,jiný layout s velkým zobrazením času a budíku+ úpravy podle článku o tuningu zde na Semanii který je špičkový a autorovi děkuji+ acustic driver z w980 a je to ted podle toho jak si představuju ideální foun.s tím signálem nevím já se pohybuju v halách a občas se mně to stává taky ale nemohlo by to být větší citlivostí zobrazení signálu u novějších modelů na kolísání signálu.ale u founu jeden nikdy neví.je fajn že ti vyhovuje founek at ti vydrží Cheesy
uložena
v6ak
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SK17i, G502, K320i
Příspěvků: 2212



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #70 v: 06. Září 2009, 15:44 »

Možná je to jen problém s kontrolkou signálu
No, ten grafický ukazatel signálu AFAIK nemá nikde řečenou stupnici a nikde taky není řečeno, že je lineární. Nabízí se tu tedy ještě možnost, že by to byla vlastnost ukazatele.
Vyhnout se tomu lze měřením pomocí skutečně fyzikální veličiny. To umí např. BT info (java) nebo Wammu (počítač), zřejmě i MyPhoneExplorer a možná i SE PC Suite.
uložena

kontakt - Ale nejsem poradna - od toho je tu toto fórum
GTA4
Anonym
« Odpověď #71 v: 29. Červen 2010, 13:11 »

čau- ohl C702
tak prach se mi tam za cca rok ještě nedostal a ani by asi neměl,když je to "odolný"tel.  Grin a vodu jsem ještě nezkoušel.
Jinak jsem  velice spokojen a až na tu nekvalitní barvu nemám žádné výtky.(možná tužší klávesnice a kříž)Je pravda,že je to jeden z větších tel.,ale aspoň se dobře drží a na druhou stranu má velikej dispej.Proti starej K510 to byl prvně šok (velikost telefonu),ale už bych takovýho prcka nechtěl.
přesně ta barva se loupe děsně ty malinký tlačitka pro příjeti a odmítnuti  hovoru  je to celkem dobrý telefon tu GPS si mohli bez Wifi v telefonu i odpustit
kdybych si měl kupovat new telefon tak to neni C702 a C902 ,C902 jsem měl v ruce jednou cca pul hodiny děsný joystik klávesnice taky mala ale když se někomu líbi ať si ho koupí
« Poslední úprava: 27. Červenec 2010, 15:52 od GTA4 » uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: 1 ... 3 4 [5]  Vše
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Platforma A200  |  Řada C (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: c702 nebo c510
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.007 sekund, 17 dotazů.