SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
29. Březen 2024, 14:40

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Symbian UIQ3  |  Připojení (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: problem s wifi i bluetooth
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: problem s wifi i bluetooth  (Zobrazeno 6348 x)
pepies
Uživatel
***
Telefon: G900
Příspěvků: 5


Zobrazit profil
« v: 10. Leden 2009, 13:02 »

Cau. Nemate nekdo stejny problem jako ja? Vcera sem si koupil G900. Po prvnim nastartovani mi chodila wifina, ale bohuzel ne fotak, tak jsme mobil restartoval. Fotak se rozchodil, ale wifina mi uz pri skenovani nenajde vubec zadnou sit. Sedim dva metry od AP a na notebooku mam plnej signal a net na ntb mi bezi.
A druha vec, nemohu se mobilem spojit pres bluetooth s MPE ani s Ericsson PC suit. Prime posilani souboru pres BT jak z tak do mobilu funguje, ale MPE mi neidetifikuje telefon hlaskou: Telefon nebyl rozpoznan. Mam nejnovejsi MPE. Mam ntb toshiba, com port nastaven a i pripojen. Ale bohuel ani tuk:-( Neresil tu nekdo neco podobneho nebo nevi nekdo co s tim? Za kazdou radu moc dik
uložena
wen
Anonym
« Odpověď #1 v: 10. Leden 2009, 17:48 »

Mas naisntalovany (spusteny) m-Router?
Nevim zda se instaluje automaticky asi jo ale musi byt spusteny v PC Suite for Sony Ericson -> nastroje -> m-Router...Huh
Bohuzel nic jineho me nenapada
uložena
pepies
Uživatel
***
Telefon: G900
Příspěvků: 5


Zobrazit profil
« Odpověď #2 v: 10. Leden 2009, 18:47 »

No v tom byla ta chyba Mrknutí, ale pres m-Router se mi podarilo rozchodit jenom PC suit a bohuzel ne MPE, ktery je podle mne mnohem lepsi.  Nemuzes mi poradit? -Kdyz m-routeru dam , aby se mobil pripojil pres urcity COM port, tak se mi sice v nastaveni MPE objevi zelena hlaska ze SE G900 je pripojen pres m-Router, ale COM porty které v pouzivam v m-routeru nejdou vubec v MPE otevrit? Fakt jsem vyzkousel snad uz vsechno, ale nic neslo :-(
uložena
Rick_cz
Uživatel
***
Telefon: G700
Příspěvků: 1


Zobrazit profil
« Odpověď #3 v: 18. Srpen 2009, 05:43 »

http://blog.petrkasparek.cz/2009/08/synchronizace-thunderbirdu-s-uiq3.html
uložena
M.Čermák
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Shiho Black+IM502+8GB & Shakira White+8GB
Příspěvků: 1350


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #4 v: 18. Srpen 2009, 06:28 »

To s tim telefon nebyl rozpoznan mi delalo taky,vzdycky jsem podruhy kliknul na pripojit a uz to jelo.ale ted mam povolenou moznost pripojit pri spusteni a uz to nedela.zajimava moznost je spousteni ze sidebaru-vista-mpe tam ma svoji aplikaci
uložena



Důležité články
Zkuste ELFy! elfpacky jsou pořád aktualizovány - C905
roxetak
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Xperia mini pro, Samsung Galaxy SII, Samsung Galaxy Ch@t, HTC Touch HD,
Příspěvků: 2086


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #5 v: 24. Září 2009, 22:08 »

Po svojich a vasich skúsenostiach s wifi na p1i si myslim ze je to zbytocná vec na okrasu.
« Poslední úprava: 25. Září 2009, 06:44 od roxetak » uložena

Plny suflik telefonov SE.
Hlavne smarty P1i, M600i, U1i, W960i, p800i, HTC Diamond
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Symbian UIQ3  |  Připojení (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: problem s wifi i bluetooth
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.006 sekund, 18 dotazů.