SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
29. Březen 2024, 13:22

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Symbian UIQ3 (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Problem WIFI G900
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Problem WIFI G900  (Zobrazeno 8348 x)
Štípa
Anonym
« v: 31. Prosinec 2008, 19:24 »

Čaute hele potřeboval bych pomoct s WIFI koupil jsem si G900 a mám doma wifi kvuli notebooku .. když dám vyhledat v poho všechno najde dám heslo potom prihlasit ale když dám nějakou adresu tak mi to napíše ze nelze připojit na vzdalený server .. tak nějak .. a když otevřu připojení tak čas nabýhá ale STAV: NEAKTIVNÍ nevim co stím jestli nejak nastavit nebo co .. předem děkuu za všechny odpovědi
uložena
Štípis
Anonym
« Odpověď #1 v: 08. Leden 2009, 16:13 »

Čaute hele potřeboval bych pomoct s WIFI koupil jsem si G900 a mám doma wifi kvuli notebooku .. když dám vyhledat v poho všechno najde dám heslo potom prihlasit ale když dám nějakou adresu tak mi to napíše ze nelze připojit na vzdalený server .. tak nějak .. a když otevřu připojení tak čas nabýhá ale STAV: NEAKTIVNÍ nevim co stím jestli nejak nastavit nebo co .. předem děkuu za všechny odpovědi
uložena
Chuligan
Anonym
« Odpověď #2 v: 27. Leden 2009, 16:16 »

ahoj, mam uplne stejny problem... uz se ti to podarilo? Jsem nad tim koumal strasne dlouho, a porad nevim.... Diky za odp.
uložena
Rampa McKvák
Anonym
« Odpověď #3 v: 04. Únor 2009, 20:49 »

mám stejnej problém u stejného telefonu, když jsem to zkusil poprvé tak to šlo bez problému, ale jak jsem to jednou vypnul tak už se nepřipojím. kámoš říká že musím mít silný wifi signál, ale to Štípa asi má když má wifinu doma. takže jakákoliv pomoc se hodí, díky
uložena
roxetak
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Xperia mini pro, Samsung Galaxy SII, Samsung Galaxy Ch@t, HTC Touch HD,
Příspěvků: 2086


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #4 v: 04. Únor 2009, 20:53 »

Nastavit typ pripojenia na telefone na wifi. Mate?
uložena

Plny suflik telefonov SE.
Hlavne smarty P1i, M600i, U1i, W960i, p800i, HTC Diamond
Rampa McKvák
Anonym
« Odpověď #5 v: 04. Únor 2009, 22:10 »

předpokládam že ano, protože napoprvé se mi to podařilo a od té doby jsem nic neměnil, ani telefon nerestartoval... nevim totiž kde se to mění, ale wifi nastavená a zapnutá kde to jen jde  Smajlík
uložena
Sei
Anonym
« Odpověď #6 v: 09. Únor 2009, 09:49 »

zdar, mě na G900 funguje wifi bezproblémově.... Máte správně nastavenou síť? v tel. ad hoc/infrastruktura a pod?
uložena
Rampa McKvák
Anonym
« Odpověď #7 v: 09. Únor 2009, 16:29 »

já jsem zjistil že to bylo slabym signálem, skusil jsem to u kámoše co má router a šlo to.
uložena
Štípa
Anonym
« Odpověď #8 v: 13. Únor 2009, 19:28 »

no jasny ja problem ze bysem mel slaby signal urco ne mam max .. ale je mozny ze to je blbe nastaveny + potom jsem daval puvodni nastaveni .. ale problem ze nevim co kam nastavit mohl by nekdo prosim popsat nejakej postup co a jak .. diky moc za pomoc
uložena
Štípis
Anonym
« Odpověď #9 v: 01. Březen 2009, 11:01 »

Tak co lidi nevite nekdo jak to rozchodit jak to mam nastavit atd .. zatim moc nepouzivam ale byl bysem rad aby to fungovalo kdyz budu potrebovat
uložena
vpohodě
Anonym
« Odpověď #10 v: 01. Březen 2009, 13:36 »

Já mám G900 a připojení wifi je v pohodě. Skuste veškeré nasravení vymazat. A začít od začátku. 1).Nastavit WIFI připojení. 2). stavit , vložit připojení WIFI do připojení iternet  a nastavit ho jako výchozí. A mělo by to šlapat. Jestli vám to nejede, máte tam chybu v připojení Mrknutí .
uložena
^CHaoZY
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE G900
Příspěvků: 36



Zobrazit profil
« Odpověď #11 v: 30. Prosinec 2009, 23:55 »

Zdravím, mám ten stejnej problém, wifi fungovala vždy a všude naprosto bez problémů. Asi před dvěma týdny jsem najel nový firmware před SEUS a teď už nic. Na wifi se připojím (mám doma vlastní=plný signál) vjedu do internetu, ta zeměkoule nahoře bliká, ale stejně se nikam nepřipojím (Na vzdálený server se nepodařilo připojit atd..) v nastavení čučím a nevím, poradí někdo ?  Sad  Roll Eyes


edit: hoši fakt díky za pomoc, takhle mi ještě nikdo neporadil, možná, když napíšu na dveře, tak mi odpoví.. ?
« Poslední úprava: 04. Leden 2010, 22:24 od ^CHaoZY » uložena


Když to není rozbité, rozbij to. Potom to slep superlepidlem. Až to zaschne, dej to kamarádovi.
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Symbian UIQ3 (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Problem WIFI G900
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.006 sekund, 17 dotazů.