SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
29. Březen 2024, 06:40

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Windows Mobile  |  Obecné (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Ako prehrat kontakty a poznamky z P1i do X1i ???
Strana: 1 2 [3]  Vše
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Ako prehrat kontakty a poznamky z P1i do X1i ???  (Zobrazeno 13167 x)
johnkazaa
Uživatel
***
Telefon: XPERIA, p910i
Příspěvků: 43


Zobrazit profil
« Odpověď #30 v: 21. Duben 2009, 11:07 »

Mam takovej problem, chci se zeptat jestli je mozny prehrat do xperie soubor kterej mam ulozenej v pocitaci (Kontakty.vcf) a tim tam ulozit kontakty??? Tenhle soubor mam vytvorenej z SE P910i, která se mi ze dne na den rozbila, a na simce ty kontakty nemam  Grin, tak jestli to pude proste takhle jednoduse. Ten soubor Kontakty.vcf obsahuje vsechny co sem mel, akorat kdyz ho otevru v outlooku tak se zobrazi jenom posledni z nich a ty ostatni ne, takze je nemuzu ulozit v outlooku. Jediny jak je z toho nejak dostanu je kdyz to otevru v poznakovym bloku, tak tam vsechno je ale mezi spousta znakama, takze by to bylo na dlouho prepsat, ale mozna mi nic jinyho nezbyde.
uložena
jarda.65
Uživatel
***
Telefon: XPERIA X1
Příspěvků: 37


Zobrazit profil
« Odpověď #31 v: 22. Duben 2009, 07:58 »

Já myslím, že máš smůlu  Cry . Řešil jsem to samé při převodu kontaktů z P990 do X1. A jediná možnost nakonec byla přes Outlook (téměř bez problému). Ten "záhadný" soubor - kontakty.vcf jsem taky pod win nerozchodil. Jedině ho zkus v jiným UIQ telefonu.
uložena
johnkazaa
Uživatel
***
Telefon: XPERIA, p910i
Příspěvků: 43


Zobrazit profil
« Odpověď #32 v: 22. Duben 2009, 13:34 »

Aha, no tak toho sem se presne bal  Cheesy tak to hold prepisu rucne vsechno hezky, to bude supr zabava.
uložena
crystal Dare
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: w880 w910 k800 k850 HTC Hero, Desire HD
Příspěvků: 239



Zobrazit profil
« Odpověď #33 v: 23. Duben 2009, 09:56 »

ale su nejake moznosti, nebude to sranda, alebo pojde to

1. cez iny telefo, x1 je jediny SE, ktory nedokaze pochopit vsetky kontakty v jednom subore, ale napr ked ten subor hodis na pametovu kartu ktorehokolvek telefonu (system/PIM) subor nazves PB_Backup a v telefone len das obnovit zoznam z MS(karty) a potom hodis do outlooku cez ps suite, alebo uz spominany MPE, ci nieco podobne a potom do xperie

2. manualne, mne sa tato moznost nepozdava, preto som ju nepouzil, ale ked si ten subor.vcf otvoris cez poznamkovy blok(notepad), mozes v nom citat vsetky kontakty, kazdy jeden kontakt zacina textom "BEGIN:VCARD" a konci textom "END:VCARD", riadok pod tym je zase BEGIN.. takto mozes povytvarat subory .txt a do kazdeho jednoducho vlozit jeden kontakt, potom len .txt prepisat na .vcf Smajlík
ja osobne doporucujem moznost 1, pokial nemas tych kontaktov 1-10   Roll Eyes
uložena

i love open source
johnkazaa
Uživatel
***
Telefon: XPERIA, p910i
Příspěvků: 43


Zobrazit profil
« Odpověď #34 v: 23. Duben 2009, 11:14 »

ta prvni moznost uz mi taky napadla, akorat nevim kde vzit ten druhej telefon, takze asi du na tu moznost cislo 2, kazdopadne diky za radu
uložena
crystal Dare
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: w880 w910 k800 k850 HTC Hero, Desire HD
Příspěvků: 239



Zobrazit profil
« Odpověď #35 v: 24. Duben 2009, 06:56 »

ono je to v podstate jedno, aky zozenies mobil, zalezi len na tom, aby to bol SE a aby podporoval M2, mozes aj susede povedat, ze ho chces len na par hodin Smajlík
uložena

i love open source
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: 1 2 [3]  Vše
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Windows Mobile  |  Obecné (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Ako prehrat kontakty a poznamky z P1i do X1i ???
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.006 sekund, 17 dotazů.