SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
28. Březen 2024, 21:10

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Windows Mobile  |  ROMky a vše okolo nich (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: čeština
Strana: 1 2 [3] 4 5 ... 7
Poslat téma Tisk
Autor Téma: čeština  (Zobrazeno 74769 x)
FilipLudvik
Anonym
« Odpověď #30 v: 27. Únor 2009, 13:42 »

takze,

na ftp ( http://philipfotos.com/SEMania/X1i_CZ/ ) jsem ke screenum ihned pridal ROM ( http://philipfotos.com/SEMania/X1i_CZ/X1i_CZ_R2AA011 ) (probehl re-upload - proto zmena data poslani)

nikdo z vas nebyl az do ted ROM prelozit pro flash pres pametovku, etc..

posilam format pro SEUS (napad od drak21 http://www.ce4you.cz/forums/_redirect_post.asp?action=post&p=316751 )
ROM: http://philipfotos.com/SEMania/X1i_CZ/X1i_CZ_R2AA011_SEUS_Format (probiha upload)


edit: upload dokoncen.
« Poslední úprava: 27. Únor 2009, 14:21 od Philip » uložena
milda2000
Guru SEMania.cz
*****
Pohlaví: Muž
Telefon: P1i , W995 a Xperia X1
Příspěvků: 379



Zobrazit profil
« Odpověď #31 v: 27. Únor 2009, 14:27 »

Panove uvedomte si, ze instalaci CZ rom do pristroje s ENG porusujete licencni ujednani. Proc si myslite ze SEUS vam nenabizi upgrade na CZ? Protoze vsichni mate Xka anglicka a vzdy budou anglicka, pokud vam to nacerno nekdo nepredela. Filip ma pristup k nastrojum, ktere nejsou zadara a umoznuji to. Kdyz si zakoupite telefon s jinym language packem a pujdete do servisu ze chcete CZ zaplatite, a daleko vic. SonyEricsson ma jine nastroje na aktualizaci FW a nejsou tak snadno dostupne jako u jinych widlous pristroju. Tak se zamyslete sami nad sebou.

Milda 
uložena

SE P1i, SE Xperia X1 a W995
Ivyn
Uživatel
***
Telefon: X1
Příspěvků: 1


Zobrazit profil
« Odpověď #32 v: 27. Únor 2009, 14:55 »

Nový příspěvekod TakyPepa 27. 2. 2009 12:06
Tak se v tom vyznejte...

Zeptal jsem se u MS:
Dobrý den, vážení přátelé!
V souvislosti se stále odkládaným zahájením prodeje "české" Xperie se na internetu objevují nejrůznější dohady, případně "zaručené" zprávy, vyznívající v tom smyslu, že za zdržení je odpovědný MS. Jsem jedním z netrpělivých čekatelů na českou Xperii a proto si dovoluji požádat Vás o odpovědi na následující otázky:
Skutečně ještě MS nedodal česky komunikující Windows mobile pro tento telefon?
Kdy, podle Vašeho názoru, bude Xperia s "českými" Windows mobile v prodeji?
Je pravda (a pokud ano, tak proč) zakázal MS dodatečnou instalaci "českých" Windows mobile do telefonů zakoupených s anglickou verzí systému?
Doufám, že mi odpovíte.

A odpověděli:
Dekujeme Vam, ze jste kontaktoval Zakaznicke centrum spolecnosti Microsoft
Vec: Česká verze Windows mobile pro SE Xperia X1

Reseni: v ramci Windows Mobile zalezi vzdy na vyrobci daneho zarizeni, jestli danou verzi, ci dany jazykovy balicek bude podporovat a bude ho do zarizeni instalovat. Bohuzel tedy nedokazeme rici za vyrobce Xperia, kdy bude tento balicek do sveho zarizeni instalovat. Spolecnost Microsoft nezakazuje instalaci ceskych Windows Mobile do telefonu ktere byly zakoupenu s anglickou jazykovou verzi. Vzdy zalezi na danem vyrobci telefonu zda zmenu umozni ci nikoliv.

Pokud mate dalsi dotazy, nevahejte se na nas prosim obratit.

S pozdravem, s pranim pekneho dne.

Microsoft s.r.o.
Zakaznicke centrum
uložena
drak21
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: X1
Příspěvků: 13



Zobrazit profil
« Odpověď #33 v: 27. Únor 2009, 15:11 »

To:Philip
Dekuji za uvolneni verze pro SEU Smajlík
jen jsem te chtel pozadat o kontrolu souboru ohledne velikosti,novy soubor je mensi nez ten puvodni(ten od tebe) a pri instalaci pres SEU mi to hodilo chybu na 99% po restartu telefon nabehl ale nevim jak to bude s funkcnosti ted testuji.

Dekuji predem za odpoved
uložena

Sony Ericsson XPERIA X1i
SPL: OliNex Hard-SPL v1.0
ROM: Valkyrie_v3.3.41 FireStormLEO
OS: CE 5.2.23041
Radio Version: 1.10.25.18
Gejza75
Uživatel
***
Telefon: Nokia N82
Příspěvků: 2


Zobrazit profil
« Odpověď #34 v: 27. Únor 2009, 15:12 »

Philip nám dal k dispozícii ďalšiu verziu českej ROM. Mám však pocit, že bez hlbších znalostí čo ďalej s ňou sa nepohneme ďalej. Zmenou názvu na Kovsimg.nbh a presunom na SD kartu to asi nepôjde. Alebo sa mýlim. Povedzte že áno. Skúšal to už niekto? Ako to použiť v SEUS totiž neviem. Poradí niekto?
« Poslední úprava: 27. Únor 2009, 15:15 od Gejza75 » uložena
FilipLudvik
Anonym
« Odpověď #35 v: 27. Únor 2009, 15:15 »

drak21: velikost je 100% ok.
uložena
milda2000
Guru SEMania.cz
*****
Pohlaví: Muž
Telefon: P1i , W995 a Xperia X1
Příspěvků: 379



Zobrazit profil
« Odpověď #36 v: 27. Únor 2009, 15:33 »

To: gejza75

Varianta SD karta opravdu nejde.

Milda
uložena

SE P1i, SE Xperia X1 a W995
ostvon
Anonym
« Odpověď #37 v: 27. Únor 2009, 19:49 »

Prosím taky o češtinu na X1 děkuji
uložena
uiqjirka
Anonym
« Odpověď #38 v: 27. Únor 2009, 20:38 »

Vse potrebne uz mas v prispevku od Filipa.Bud si stahnes soubor pro SEUS a flash udelas sam podle odkazu na topic ce4you anebo vyuzijes sluzeb Filipa a bude te to stat 300Kc,ale zase budes mit bezpecny flash vhodny zejmena pro novacky.
uložena
Kolda.o
Uživatel
***
Telefon: Xperia ARC a par dalsich SE
Příspěvků: 580



Zobrazit profil
« Odpověď #39 v: 27. Únor 2009, 23:16 »

vratme se k tematu nebo to tu zamkneme. tahle diskuse smeruje do pekla!
uložena

SE P900 -> SE P910 -> SE M600 -> SE P990 -> SE P1i -> XDA Orbit WM6 -> HTC Kaiser -> HTC Diamond -> SE X2 / HTC HD2 -> SE X2 / SE X10 white -> SGS / SE X10 white -> X12
MIKE-BIKER
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: iPhone 5 64GB White
Příspěvků: 1031



Zobrazit profil
« Odpověď #40 v: 28. Únor 2009, 00:34 »

Pod Avatarem je Ikonka Soukromé zprávy. Není tam na parádu. Mrknutí
uložena

K750i - Silver and Red. M600i white + P1i - R9K009 2x.
W800i =>  P1i => Xperia X1 => HTC HD2 => HTC Desire HD=> DELL Streak RED  =>iPhone 3GS 32GB Black => iPhone 4 32GB Black => iPhone 4S 64GB Black => iPhone 5 64GB White
Kam se hrabe Bittner, to se nedá srovnat!!!
uiqjirka
Anonym
« Odpověď #41 v: 28. Únor 2009, 21:45 »

Sice je funkcni,ale neni to zrovna cisty bezpecny flash.Konci s errorem na 99%.Ano sice zarizeni nabehne a funguje korektne,ale....
Nektere asi mrzi funkcnost Xperie.
uložena
Bobisky
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Xperia mini pro
Příspěvků: 75



Zobrazit profil
« Odpověď #42 v: 28. Únor 2009, 23:31 »

To Ivyn a další ..... (pro mě nepublikovatelné): Máte dvě možnosti, zakoupili jste X1 UK a buď jste spokojeni a nebo chcete češtinu. Takže buď (jako já oslovíte Filipa a jste rádi, že to máte bez starostí a vše v pořádku) a nebo si pátráte dál (skrblete si), ale už s tím neotravujte normální uživatele. Já díky tomuto fóru jsem rád, že v případě problému se mám na koho obrátit. A myslím, že kvůli tomu to tady je.
uložena

bosch909 - T28 - T610 - K750 - K800 - X1 - Mini pro
Joza
Anonym
« Odpověď #43 v: 01. Březen 2009, 00:11 »

Téma bylo dnes razantně pročištěno od různých výlevů, offtopiců a podobných nesmyslů. Budu rád, když se zde téma v této formě udrží a nebudu to muset dále korigovat. Jakékoliv další úlety od tématu a diskuze o tom, co je a není správné budu nejen mazat, ale také právem postihovat. Na podobné věci není fórum stavěno.
uložena
andys007
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Xperia X10i
Příspěvků: 194



Zobrazit profil
« Odpověď #44 v: 01. Březen 2009, 10:06 »

Cus vsetkym vcera som si stiahol romku od filipa pre SEUS ..."diky" a skusal som si dat restore cez program SPB backup 2, a nejak sa mi to zaseklo pri restartovani tel. naskocilo mi logo SE a potom prebehla uvodna animacia xperia a zostal mi sedy display zo slabim podsvietenim.. a potom sa mi uz len podarilo ho resetnut... neviete kde moze byt chybka??? ..dik vsetkym cuus.

 Cool Undecided Cool
uložena

Sony Ericsson P900, P990i, P1i, Xperia™X1i, Samsung Omnia i900, Xperia™X2-Krok vedľa,... Xperia X10i zase späť  Cheesy
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: 1 2 [3] 4 5 ... 7
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Windows Mobile  |  ROMky a vše okolo nich (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: čeština
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.007 sekund, 18 dotazů.