SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
29. Březen 2024, 02:33

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Platforma A200  |  Řada C  |  C905 (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Nastavení Wi-Fi v C905
Strana: 1 ... 3 4 [5] 6 7 8
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Nastavení Wi-Fi v C905  (Zobrazeno 57485 x)
Pekti
Uživatel
***
Telefon: SE C905
Příspěvků: 3


Zobrazit profil
« Odpověď #60 v: 09. Listopad 2009, 17:19 »

Tak jsem zde přečetl všechny rady na připojení přes WiFi,většinu z toho jsem vyzkoušel avšak stále mám tento problém.U dcery se připojím na její zabezpečenou síť WiFi,spojení se uskuteční bez problémů.Avšak pokud otevřu prohlížeč a zadám např.seznam.cz tak mi to po chvilce hledání oznámí toto: "Chyba komunikace.Zkuste to znovu nebo požádejte o pomoc svého mobilního operátora."Přes operátora se připojím bez problémů avšak za drahý peníz.Není mi tedy jasné,proč mi přes připojení WiFi nejde internetový prohlížeč.Poradí mi prosím někdo?
uložena
zoombaby
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE K800i, SE C905
Příspěvků: 28


Zobrazit profil
« Odpověď #61 v: 10. Listopad 2009, 09:52 »

Tak jsem zde přečetl všechny rady na připojení přes WiFi,většinu z toho jsem vyzkoušel avšak stále mám tento problém.U dcery se připojím na její zabezpečenou síť WiFi,spojení se uskuteční bez problémů.Avšak pokud otevřu prohlížeč a zadám např.seznam.cz tak mi to po chvilce hledání oznámí toto: "Chyba komunikace.Zkuste to znovu nebo požádejte o pomoc svého mobilního operátora."Přes operátora se připojím bez problémů avšak za drahý peníz.Není mi tedy jasné,proč mi přes připojení WiFi nejde internetový prohlížeč.Poradí mi prosím někdo?

Zkus si stáhnout Operu mini a nepoužívat vnitřní prohlížeč
http://www.opera.com/mini/download/
uložena

SE C905 Black, 8 GB Memory stick micro, reproduktor MAS-100
SE K800i Black
Pekti
Uživatel
***
Telefon: SE C905
Příspěvků: 3


Zobrazit profil
« Odpověď #62 v: 10. Listopad 2009, 13:06 »

Díky za radu,avšak na této stránce není uveden mobil.tedy můj SE C905 a tak nevím zda a který pro stažení zvolit.
uložena
C510
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE XPERIA PRO
Příspěvků: 272



Zobrazit profil
« Odpověď #63 v: 10. Listopad 2009, 14:15 »

Verzia pre tvoj telefon je tu: http://www.opera.com/mini/download/generic/generic_advanced_midp_2/
Stiahni si ten druhy (.jar subor)  Mrknutí
uložena


Ericssson A1018s -> Nokia 3310 -> Sagem MyX-6 -> SE K600i -> Nokia 6120 classic -> SE C510 -> SE XPERIA PRO Smajlík
v6ak
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SK17i, G502, K320i
Příspěvků: 2212



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #64 v: 10. Listopad 2009, 14:53 »

Opera mini patří mezi aplikace, kde je lepší mít jak jar, tak i jad. Nabízí totiž i digitálně podepsanou verzi, které je možné například nastavit přístup na internet bez ptaní.
Pokud stahuješ přímo z mobilu, prostě běž na jad. Pokud ne, tak je to trochu složitější, zvlášť v případě absolutní cesty v jadu.
uložena

kontakt - Ale nejsem poradna - od toho je tu toto fórum
Ganimed
Administrátor
*****
Pohlaví: Muž
Telefon: LG G7
Příspěvků: 2395



Zobrazit profil
« Odpověď #65 v: 10. Listopad 2009, 15:11 »

Jinak prohlizecem to nemusi byt. Nekdy byva i problem s wifi routerem. Co mas za model routeru ? Napis oznaceni.
uložena

Pekti
Uživatel
***
Telefon: SE C905
Příspěvků: 3


Zobrazit profil
« Odpověď #66 v: 10. Listopad 2009, 15:40 »

Jinak prohlizecem to nemusi byt. Nekdy byva i problem s wifi routerem. Co mas za model routeru ? Napis oznaceni.
Dcera samozřejmě neví jaký router má a tak se bude muset spojit s tím kdo jí tu síť dělal,tak pak se samozřejmě ozvu. Díky
A ještě dík C510 za ten odkaz.
« Poslední úprava: 10. Listopad 2009, 15:44 od Pekti » uložena
detron
Uživatel
***
Telefon: SE c905
Příspěvků: 48


Zobrazit profil
« Odpověď #67 v: 14. Listopad 2009, 22:01 »

zdravím mam takový problém. Zkoušel jsem to nastavit podle toho návodu vis, ale nějak nemam ve složce připojit pomoci žádné záložky  a nevím si s tím rady. Pomuže mi někdo???
Takže vyřešeno  Smajlík Smajlík problém byl v prohlížeči, už to fakčí jak má
« Poslední úprava: 15. Listopad 2009, 07:55 od detron » uložena

SE C905 R1FA035, Camdriver, Flash menu, Acustic, 4GB M2
papa-g
Uživatel
***
Telefon: c 905
Příspěvků: 3


Zobrazit profil
« Odpověď #68 v: 15. Listopad 2009, 13:12 »

cavte kupil som c 905 v orange pripajal som sa na domacu siet vi fi as kim mi neprisla faktura na 7 litrov ked som to dal reklamovat neuznali mi reklamaciu ze je tam zaoxidovane cosi po prichode domov mi uz telefon vobec nesiel tak som ho musel dat opravit na vlasne naklady a zistil som ze ak kupite telefon v orange tak vam vifi nepojde je blokovana orange softom
uložena
Ganimed
Administrátor
*****
Pohlaví: Muž
Telefon: LG G7
Příspěvků: 2395



Zobrazit profil
« Odpověď #69 v: 16. Listopad 2009, 08:28 »

jo Orange ty telefony dost przni s tim wifi to tu uz ale nekdo rikal. Nejlepsi je do telefonu nahrat origo firmware. Navod jak na to je zde na foru v sekci navody.
uložena

roxetak
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Xperia mini pro, Samsung Galaxy SII, Samsung Galaxy Ch@t, HTC Touch HD,
Příspěvků: 2086


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #70 v: 18. Listopad 2009, 11:28 »

Vidis, mal si si pre istotu pozriet cez co sa ti ten telefon pripaja. Toto by bolo fakt na raklamaciu. Som zvedavy ako maju osetrene blokovanie wifi u telefonov v zmluve? Ci nejak podobne ako ma Tm osetrene blokovanie telefonov :-) Asi sa len stazovat na telekomunikacny urad, ci SOI-ku. Neviem ci to ale pomoze :-) Je to jedna hnusna mafia, tu na slovensku, pocnuc hore .... Ale najjednoduchsie je pre teba momentalne riesenie od Ganimeda - a to flash cez update servis - SEUS (najprv, ale musis editnut CDA) na original soft.
uložena

Plny suflik telefonov SE.
Hlavne smarty P1i, M600i, U1i, W960i, p800i, HTC Diamond
Michhall
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: xperia Neo v2.3.4. 32GB 1,8Ghz + root NightElf Kernel
Příspěvků: 40


Zobrazit profil
« Odpověď #71 v: 02. Únor 2010, 21:21 »

skoušel jsem to třikrá pokaždé s odstupem, můj otec říká se že pokud to nejde tak skusit za chvíly.  Nevím si s tím vážně rady.
Sdílení v síti povoleno,  místní připoj povoleno. Ve wifi nastaveno IP, maska, brána, DNS. Vyskoušeno opera mini 3.1, 4.2, 5 beta.
Rád by jsem tohle už vyřešil i mnohým dalším.
uložena
underbiker
Uživatel
***
Příspěvků: 40



Zobrazit profil
« Odpověď #72 v: 07. Únor 2010, 10:15 »

Já si smazal všechny typy připojení v mobilu abych se omylem nepřipojil na internet kterej je draze placenej, a až když jsem se připojil na nějakou volnou Wi-Fi síť spustil operu mini tak to po mě chtělo založit nové připojení a tak mi jeden chlápek ze Sony Ericssonu poradil, že teda nechápe proč ty mobily tohle požadují i když chcete jet přes Wi-Fi ale stačí tam zadat nějaký hovadiny a ulozit nějaký nesmyslný připojení a pak už se normálně připíchnete pokuď máte dostatečně silný signál na Wi-Fi. Mě to takhle funguje.
uložena

T230i, K500i, K700i, W810i, K850i 4GB M2, C905 8GB M2, W995 8GB M2, Satio 16GB
ozzy6
Uživatel
***
Telefon: SE C905
Příspěvků: 1


Zobrazit profil
« Odpověď #73 v: 12. Březen 2010, 18:26 »

Pls poradte mi ja mam taky problem ze men nechce najst ziadnu siet vzdy len hlada a hlada a naisto viem ze je dostupna nejala siet lebo siny telefon mi chyti hned potreboval by som nastacenia na to komplet ak mate niekto tak pls dajte sem alebo [email protected] alebo poradte mi nieco        za vsetky odpovede DIKES  Cool 
uložena
v6ak
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SK17i, G502, K320i
Příspěvků: 2212



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #74 v: 12. Březen 2010, 18:53 »

Myslel jsem, že se zavedení povinné registrace přestane http://forum.semania.cz/index.php?topic=23583.0 mít smysl, ale ty si to radši přečti...
uložena

kontakt - Ale nejsem poradna - od toho je tu toto fórum
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: 1 ... 3 4 [5] 6 7 8
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Platforma A200  |  Řada C  |  C905 (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Nastavení Wi-Fi v C905
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.01 sekund, 20 dotazů.