SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
29. Březen 2024, 01:30

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Platforma A200  |  Řada C  |  C905 (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Nastavení Wi-Fi v C905
Strana: 1 [2] 3 4 ... 8
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Nastavení Wi-Fi v C905  (Zobrazeno 57483 x)
Kozelsky
Uživatel
***
Telefon: SE C905 Black
Příspěvků: 28


Zobrazit profil
« Odpověď #15 v: 20. Prosinec 2008, 21:04 »

no ja se pripojil ke sve WIFI na prvni pokus a napsal jsem to tohoto vlakna jak se to ma nastavit. Staci si precit o dva prispevky a o ctyri pred timto. Jinak pokud to nastavite a nepujde vam to, tak musite vyp. a znovu zap. telefon.
uložena
RedSpirit
Anonym
« Odpověď #16 v: 31. Prosinec 2008, 11:05 »

Zdravim, co mam dělat když v tom nastavení datovéo toku možnost wifi vůbec nemam? Mam tam jen Bluetooth modem a USB Ethernet...
uložena
roxetak
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Xperia mini pro, Samsung Galaxy SII, Samsung Galaxy Ch@t, HTC Touch HD,
Příspěvků: 2086


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #17 v: 31. Prosinec 2008, 12:51 »

Ako mate zabezpecenu wifi siet, nie je napr. potrebne dohodit do nastaveni wifi v routri mac adresu C905-tky???
uložena

Plny suflik telefonov SE.
Hlavne smarty P1i, M600i, U1i, W960i, p800i, HTC Diamond
ToMaSoo7
Anonym
« Odpověď #18 v: 31. Prosinec 2008, 18:43 »

no ja mam problem ten isty....nech robym co robym stale nie a nie sa pripojit...skusal som doma vytvorit zabezpecenu aj nezabezpecenu siet a stale nic....no a v tych datovych tokoch mam moznosti:bloothot,USB,WIFI1,WIFI2,WIFI3,WIFI6
skusal som vsetky wifi a nic...

TO:roxetak hmm a kde v routri to nastavym? tu mac adresu...
uložena
Kozelsky
Uživatel
***
Telefon: SE C905 Black
Příspěvků: 28


Zobrazit profil
« Odpověď #19 v: 31. Prosinec 2008, 21:16 »

no ja mam problem ten isty....nech robym co robym stale nie a nie sa pripojit...skusal som doma vytvorit zabezpecenu aj nezabezpecenu siet a stale nic....no a v tych datovych tokoch mam moznosti:bloothot,USB,WIFI1,WIFI2,WIFI3,WIFI6
skusal som vsetky wifi a nic...

TO:roxetak hmm a kde v routri to nastavym? tu mac adresu...

Nejdrive je treba zjistit ktery WIFI je Vas ROUTER doma ... pozna se to ve vlastnostech toho WIFI. Cislovani WIFI je dle poradi pripojeni, zacina se Mobilnimi pripojenimi a pak mistnini (USB, BLUT., WIFI)
uložena
Kozelsky
Uživatel
***
Telefon: SE C905 Black
Příspěvků: 28


Zobrazit profil
« Odpověď #20 v: 31. Prosinec 2008, 21:28 »


Jinak tady je popis nastaveni pro pouziti WIFI na datovou komunikaci (Internet, Email) :

Nejdrive je nutno zapnout WIFI, po zapnuti zobrazi viditelne site a pak dat pripojitk siti, pokud se pripoji, tak ikona WIFI zezelena. Pokud se nepripoji, tak zalezi na nastaveni zabezpeceni v ROUTERU nebo WIFI siti. Treba doma se dela pres MAC adresu (v Routeru se musi zadat MAC adresa mobilu a ta se zjisti v mobilu, nekde v podrobnostech)

No takze pokud je WIFI pripojeno a ZELENA ikona, tak potom se musi provest nastaveni v datovych uctech.

v menu telefonu otevrit NASTAVENI - tam vybrat posledni ZALOZKU (tedy pravou) coz je PRIPOJENI
nalistovat NASTAV. DATOVEHO TOKU a zobrazi se dve VOLBY a to PRIPOJIT POMOCI a POVOLIT MISTNI PRIPOJENI
v POVOLIT MISTNI PRIPOJENI vybrat moznost ANO (toto zajistuje ze se bude moci pripojovat k Internetu jinym zpusobem nez datovou komunikaci mobilu. tzn. ze treba pres WIFI nebo pres BLUT. nebo USB)
v PRIPOJIT POMOCI (uz tam budete mit neco, treba VODAFONE LIVE) se zobrazi dve zalozky MOBILNI PRIPOJENI a MISTNI PRIPOJENI. Vybrat zalozku MISTNI a tam musite mit WIFIx (mi to zobrazilo WIFI7, to cislo je poradi pripojeni, pocita se to od MOBILNICH). Tak vybrat WIFI a dat ULOZIT.

Pak uz jenom klikneme na INTERNET a musi se dat najet treba na www.seznam.cz ktery tam zadate jako adresu nebo na SonyEricsson ktery je tam prednastavem.

Stalo se mi jednou, ze mi to neslo a musel jsem VYP a ZAP mobil (tedy jakoby RESET). Ted jsem to nastvil doma a hned na poprve. Pokud to po nastaveni zobrazi ze se pripojuje k 2/3G siti nebo se obejevi zemekoule (coz je ikona pro datove spojeni pres mobil, tak to je spatne nastavene a nebere v potaz to WIFI). Jinak datove ucty od operatora nemusi byt nastavene pro spojeni pres WIFI. Jen pokud chceme se pripojovat na Internet bez WIFI, tak musime mit datove ucty. Datove ucty jdou nastavit pres konfiguracni SMS, ktere si prijmeme pres www SonyEricsson nebo operatora. Tady je odkaz na nastaveni od vyrobce, ale lepsi je od operatora, protoze vyrobce je vzdy pozadu.

http://www.sonyericsson.com/cws/support/phones/detailed/phonesetupwap/c905?lc=cs&cc=cz

uložena
M.Čermák
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Shiho Black+IM502+8GB & Shakira White+8GB
Příspěvků: 1350


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #21 v: 31. Prosinec 2008, 22:03 »

Stejne je ale vzdycky lepsi nastavovat rucne nez pres sms ale zase musite vedet co tam nastavit.
uložena



Důležité články
Zkuste ELFy! elfpacky jsou pořád aktualizovány - C905
someboy
Uživatel
***
Telefon: SE C905
Příspěvků: 6


Zobrazit profil
« Odpověď #22 v: 03. Leden 2009, 15:16 »

podarilo sa niekomu robehat prenos suborov cez wifi (myslim Notebook-AP-mobil)
uložena
someboy
Uživatel
***
Telefon: SE C905
Příspěvků: 6


Zobrazit profil
« Odpověď #23 v: 07. Leden 2009, 15:16 »

podarilo sa niekomu robehat prenos suborov cez wifi (myslim Notebook-AP-mobil)


Už mi to funguje stačilo zapnúť v nastaveniach zdieľanie ...
uložena
MartinVagner
Anonym
« Odpověď #24 v: 08. Leden 2009, 20:12 »

Tak nastavení datového toku dle mě není nutné, mám jej prázdný a jsem připojen přes Netfront v poho. Problém jsem měl s Javovými aplikacemi co se připojují k internetu. Ty se bránily jak o život. Měl jsem v telefonu mrtvou SIM a nechytalo se to ani za nic. Až na třetí pokus jsem se chytl, jen bylo třeba nastavit datový profil, třeba s nesmyslným APN.

Nyní to šlape jako hodinky a Nastavení datového toku mám prázdné!!!

Telefon upřednostní WIFI před GPRS(případně EDGE či UMTS). Že jste tak připojeni poznáte dle zelené ikonky WIFI a tak, že se neobjevuje zeměkoule, která je pevně přiřazena k GPRS.
uložena
roxetak
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Xperia mini pro, Samsung Galaxy SII, Samsung Galaxy Ch@t, HTC Touch HD,
Příspěvků: 2086


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #25 v: 08. Leden 2009, 20:57 »

Presne toto som mal na mysli:
Cituji
... Treba doma se dela pres MAC adresu (v Routeru se musi zadat MAC adresa mobilu a ta se zjisti v mobilu, nekde v podrobnostech)
uložena

Plny suflik telefonov SE.
Hlavne smarty P1i, M600i, U1i, W960i, p800i, HTC Diamond
vuvu
Anonym
« Odpověď #26 v: 12. Leden 2009, 17:14 »

Mám nastaveno vše 100% OK a překontrolováno na T-Mobile kde jsem C905 koupil. Internet přes GPRS jde bez problémů. U připojeného telefonu na WiFi ( zelená ikona  ) mi při dlouhém načítání vypíše " Chyba nastavení Error 3.0.4. " a tím vše končí. Nikdo ani na T-Mobile si s tím neví rady. Novou aktual. služba nenabízí. Mám R1BA 034. Nevíte někdo kde je chyba?
uložena
MartinVagner
Anonym
« Odpověď #27 v: 12. Leden 2009, 18:03 »

Píše to při připojení přes interní Netfront?
uložena
vuvu
Anonym
« Odpověď #28 v: 12. Leden 2009, 22:06 »

Píše to při připojení přes interní Netfront?
Nerozumím Tvé otázce. Byl jsem v obch. centru kde mi po zapnutí WiFi nalezne 9 sítí, z toho 3 veřejné ( asi z restaurací ). U všech při použití internetu ( prohlížeče ) mi při načítání vypíše Error 3.0.4. Při klasickém připojení na internet s plac. daty ( T-Mobile ) je vše OK.
uložena
eviz
Uživatel
***
Telefon: c 905
Příspěvků: 6


Zobrazit profil
« Odpověď #29 v: 13. Leden 2009, 00:28 »

Píše to při připojení přes interní Netfront?
Nerozumím Tvé otázce. Byl jsem v obch. centru kde mi po zapnutí WiFi nalezne 9 sítí, z toho 3 veřejné ( asi z restaurací ). U všech při použití internetu ( prohlížeče ) mi při načítání vypíše Error 3.0.4. Při klasickém připojení na internet s plac. daty ( T-Mobile ) je vše OK.
Nastavil jsem to dle příspěvku výše -kozelský a vše na 100% Smajlík
uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: 1 [2] 3 4 ... 8
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Platforma A200  |  Řada C  |  C905 (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Nastavení Wi-Fi v C905
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.009 sekund, 19 dotazů.