SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
28. Březen 2024, 20:48

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Windows Mobile  |  Obecné (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Alternativy k TouchFlo
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Alternativy k TouchFlo  (Zobrazeno 5821 x)
Wlkus
Uživatel
***
Telefon: Xperia X1
Příspěvků: 6


Zobrazit profil
« v: 03. Prosinec 2008, 14:40 »

Nemate nekdo tipy na podobne aplikace jako je TouchFlo? Idealne neco se systemem vyuziti touchscreenu optimalizovanem pro prsty. TouchFlo je vyborne, ale nejde tam nic nastavit ani upravit, coz me docela stve...
uložena
Ganimed
Administrátor
*****
Pohlaví: Muž
Telefon: LG G7
Příspěvků: 2395



Zobrazit profil
« Odpověď #1 v: 03. Prosinec 2008, 16:22 »

co tak zkusit neco od SPB ?

http://www.spbsoftwarehouse.com/products/mobileshell/?cz

http://www.spbsoftwarehouse.com/products/pocketplus/?cz
uložena

brmbos
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 145



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #2 v: 01. Březen 2009, 20:10 »

Použití spb software se mi moc líbí, jednou věcí co mi vadí je, že nevidím spuštěné programy.
Neví někdo jeslti se to dá řešit?


Díky
uložena

Fanovské stránky M.Žambocha - http://mz-fans.ic.cz
Ganimed
Administrátor
*****
Pohlaví: Muž
Telefon: LG G7
Příspěvků: 2395



Zobrazit profil
« Odpověď #3 v: 01. Březen 2009, 20:30 »

A Pocket plus si zkousel urcite ten ti spustene programy zobrazit umi jde to nastavit tak ze podrzenim stylusu v pravem hornim rohu na Today se ti objevi nabidka se spustenyma programama
« Poslední úprava: 01. Březen 2009, 20:32 od Ganimed » uložena

Jozef35
Anonym
« Odpověď #4 v: 02. Březen 2009, 08:34 »

Voľakedy som mal namapované na jednom tlačítku niečo ako "ALT-TAB". Ale odkedy som preformátoval telefón už to tam neviem nastaviť. Je možné že to bola funkcia Spb plus. Ale ten išiel do plynu lebo keď bol nainštalovaný, v hornej lište sa mi zobrazovali dve ikony baterky a nezobrazovali sa mi zmeškané hovory a prijaté správy. Takže Spb plus nie. Spb phone suite mi robil asi rovnakú galibu. Dobre vyzerá aj Pointui ale stále mi mrzne. Ešte asi nie je celkom odladený.
uložena
zahi
Uživatel
***
Příspěvků: 29


Zobrazit profil
« Odpověď #5 v: 02. Březen 2009, 08:37 »

Aplikace od SPB mi fungují dobře jak na R2AA008, tak na R2AA011CZ. Alt-TAB je opravdu funkce SPB plus. I ta mi funguje. Přiřadil jsem ji jí na dlouhý stisk tlačítka OK.
uložena
Jozef35
Anonym
« Odpověď #6 v: 02. Březen 2009, 08:48 »

Nikdy sa ti nestalo, že sa ti v hornej lište objavili dve ikony baterky? Mne sa to stalo 2X. Prvý krát som preformátoval telefón, na druhý krát som sa dozvedel, že to robí Spb.  Smajlík Buď som mal dve baterky, alebo ikonu baterky a čas. Potom sa mi nezobrazovala ikona bluetooth a ani ikona správ a zmeškaných hovorov. Je divné, prečo to tebe funguje.
uložena
fido_cz
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: HD2
Příspěvků: 252



Zobrazit profil
« Odpověď #7 v: 02. Březen 2009, 08:50 »

....protoze tu druhou baterku muzes v nastaveni SPB vypnout.
uložena
Ganimed
Administrátor
*****
Pohlaví: Muž
Telefon: LG G7
Příspěvků: 2395



Zobrazit profil
« Odpověď #8 v: 02. Březen 2009, 10:22 »

Jo presne tak jde to vypnout navic prostredi je cesky tak ze prvne se v tom zkus pohrabat a pak si stezuj, co jsem si vsiml tak dost lidi zde na foru na X1 pouziva SPB Pocket Plus.
uložena

Jozef35
Anonym
« Odpověď #9 v: 02. Březen 2009, 11:08 »

Tak som sa dozvedel niečo nové  Cheesy Prvý krát mi poradili že mám preformátovať telefón. Stalo. Druhý krát, že mám vypnúť Spb plus. Stalo sa. Tak si ho nainštalujem tretí krát a idem hladať, kde sa dá ta baterka vypnúť. Jediné čo som zistil, že keď dám zobraziť hodiny, tak sa zobrazia namiesto jednej baterky. To ale nerieši problém s notifikáciou sms a hovorov. Fakt by ma vo sne nenapadlo, že ten program má tak dôležitú funkciu : "zobrazenie dvoch bateriek"  Grin Grin Grin Ešte že sa dá vypnúť. Mohli by ste mi poradiť kde.
uložena
Jozef35
Anonym
« Odpověď #10 v: 02. Březen 2009, 11:55 »

Taskbar battery indicator  Cheesy Tak to ma fakt nenapadlo že Spb má funkciu zdvojenej ikony batérie  Grin Som si myslel, že keď to vypnem, tak sa mi stratia obe baterky. Som rád ale že sa to dá vypnúť
uložena
pefuk
Uživatel
***
Telefon: Xperia X1
Příspěvků: 5


Zobrazit profil
« Odpověď #11 v: 03. Březen 2009, 00:02 »

On totiž ten druhý indikátor nemusí mít podobu zdvojené ikony, ale například úzkého pruhu při horním okraji obrazovky. Nastavuje se to přes Feature Options.
uložena
Jozef35
Anonym
« Odpověď #12 v: 03. Březen 2009, 10:18 »

Kua ja som slepý  Tongue To som si nikdy nevšimol. Myslel som si že mi Small/large bar indicator nefunguje. Až teraz som si všimol ten pásik. Dík za info. Konečne tam môžem mať hodiny aj baterku  Smajlík
uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Windows Mobile  |  Obecné (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Alternativy k TouchFlo
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.007 sekund, 18 dotazů.