SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
28. Březen 2024, 14:32

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Windows Mobile  |  Obecné (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Xperia X1 v redakci
Strana: 1 2 [3] 4 5  Vše
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Xperia X1 v redakci  (Zobrazeno 29162 x)
Ganimed
Administrátor
*****
Pohlaví: Muž
Telefon: LG G7
Příspěvků: 2395



Zobrazit profil
« Odpověď #30 v: 03. Říjen 2008, 18:15 »

Nevim co je na te nabijecce tak zvlastniho je jako kazda jina, Fotky jsou super, divam se ze procesor je pouzit Qualcomm a ty se daji dobre taktovat tak ze vykon by se dal dokonce zvysit.
uložena

HUdasp
Anonym
« Odpověď #31 v: 03. Říjen 2008, 20:07 »

Chtěl bych se optat, jakym způsobem lze u Xperie zamknout displej a klávesy. Četl jsem, že jediý tlačítko je jen navrchu, ale nevim, jestli ji uspí, nebo jen zamkne kavesy. De mi o přehrávání hudby na pozadí, když mám telefon v kapse. U Asusu P750 se klávesnice zamyká pomocí posuvnýho jezdce naboku, což je perfektní vychytávka.  Jak je to tady možné?
uložena
honda
Anonym
« Odpověď #32 v: 03. Říjen 2008, 23:46 »

ahoj me by prozmenu zajimalo jak je to s landscape zobrazenim pri zabrene klavesnici napr prohlizeni webu fotek a spol nerikejte mi ze se pri zobrazeni na sirku musi pokazde vysouvat klavesnice. Je to tam nejak podoble jako u jinych telefonu ze lze v options nastavit zobrazeni na sirku? Dekuji
uložena
wilson_dt
Anonym
« Odpověď #33 v: 04. Říjen 2008, 13:33 »

ovladatelnost jednou rukou by ma zaujimala - konkretne odosielanie sms
uložena
HUdasp
Anonym
« Odpověď #34 v: 04. Říjen 2008, 13:34 »

ahoj me by prozmenu zajimalo jak je to s landscape zobrazenim pri zabrene klavesnici napr prohlizeni webu fotek a spol nerikejte mi ze se pri zobrazeni na sirku musi pokazde vysouvat klavesnice. Je to tam nejak podoble jako u jinych telefonu ze lze v options nastavit zobrazeni na sirku? Dekuji
Myslim, že v tohle problém asi nebude. Každé WINMob zařízení má funkci landscape (Buď si ho můžeš namapovat na tlačítko nebo si vytvořit nějakou ikonku na displej).
uložena
MartinChroust
Redaktor
*****
Pohlaví: Muž
Telefon: XPERIA X10
Příspěvků: 857



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #35 v: 04. Říjen 2008, 14:18 »

U našeho testovacího vzorku to není, ale podle uživatelů v anglii majících finální produkty je pro přetočení displeje vyhrazena speciální klávesa
uložena

Sony Ericsson Satio Silver, Sony Ericsson Vivaz, Sony Ericsson XPERIA X10 Black


zástupce šéfredaktora SEMania.cz

student Vysoké Školy Báňské - Technické univerzity Ostrava, obor Mobilní technologie
jmaselnik
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: HTC touch HD
Příspěvků: 80


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #36 v: 04. Říjen 2008, 20:54 »

znamená to, že xperia nemá gravitační senzory a neotáčí displej podle otožení telefonu? Hm. V opačném případě jde asi nastavit otáční po přířazení k nějeké klávese v nastavení buttons, aciton rotate screen.
uložena
MartinChroust
Redaktor
*****
Pohlaví: Muž
Telefon: XPERIA X10
Příspěvků: 857



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #37 v: 05. Říjen 2008, 07:34 »

Přesně tak, XPERIA nemá senzory,takže se displej neotáčí podle polohy telefonu. Ano, v tomto nastavení lze přiřadit otáčení displeji např. kontextové klávese
uložena

Sony Ericsson Satio Silver, Sony Ericsson Vivaz, Sony Ericsson XPERIA X10 Black


zástupce šéfredaktora SEMania.cz

student Vysoké Školy Báňské - Technické univerzity Ostrava, obor Mobilní technologie
MartinChroust
Redaktor
*****
Pohlaví: Muž
Telefon: XPERIA X10
Příspěvků: 857



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #38 v: 05. Říjen 2008, 12:48 »

Chtěl bych se optat, jakym způsobem lze u Xperie zamknout displej a klávesy. Četl jsem, že jediý tlačítko je jen navrchu, ale nevim, jestli ji uspí, nebo jen zamkne kavesy. De mi o přehrávání hudby na pozadí, když mám telefon v kapse. U Asusu P750 se klávesnice zamyká pomocí posuvnýho jezdce naboku, což je perfektní vychytávka.  Jak je to tady možné?

Vypínací tlačítko XPERII uspí, takže ani klávesy nelze ovládat, pokud chcete jen zamknout klváesy, stačí podržet tlačítko s červeným sluchátkem
uložena

Sony Ericsson Satio Silver, Sony Ericsson Vivaz, Sony Ericsson XPERIA X10 Black


zástupce šéfredaktora SEMania.cz

student Vysoké Školy Báňské - Technické univerzity Ostrava, obor Mobilní technologie
luxo
Anonym
« Odpověď #39 v: 06. Říjen 2008, 12:30 »

niekde som cital ze htc diamond je pripraveny na wm 7 ako je to s X1
uložena
MartinChroust
Redaktor
*****
Pohlaví: Muž
Telefon: XPERIA X10
Příspěvků: 857



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #40 v: 06. Říjen 2008, 21:44 »

Myslím, že to ani sami vývojáří v Microsoftu neví, jestli budeumožněn update. 528 MHz procesor, velká RAMka... myslím si, že pokud by zde možnost v budoucnu byla, u XPERIE update na WM 7 nebude žádný problém
uložena

Sony Ericsson Satio Silver, Sony Ericsson Vivaz, Sony Ericsson XPERIA X10 Black


zástupce šéfredaktora SEMania.cz

student Vysoké Školy Báňské - Technické univerzity Ostrava, obor Mobilní technologie
Ganimed
Administrátor
*****
Pohlaví: Muž
Telefon: LG G7
Příspěvků: 2395



Zobrazit profil
« Odpověď #41 v: 07. Říjen 2008, 09:45 »

Prvni Romky s WM 7 budou stejne urcite od uzivatelu, dam priklad mam ipaq 614 kupoval jsem ho s WM 6.0, podle vyjadreni HP se updat ne WM 6.1 konat nikdy nebude ale ja jsem si Romku 6.1 stahnul ipaqa jsem flashnul a pouzivam ji bez problemu. Treba kamaraduv HTC Cruise se oficialni Rom 6.1 dockal az nekdy tento mesic, nebo koncem minuleho ale uzivatelska Rom 6.1 je na netu uz skarede dlouho.

luxo:
kazdy WM je pripraveny na vyzsi Rom kdo by si pomyslel ze stara Motorola MPx200 bude mit WM 6.1 nikdo ale na ni ty Winy opravdu funguji
« Poslední úprava: 07. Říjen 2008, 10:09 od Ganimed » uložena

thomasero
Uživatel
***
Telefon: SE P1i
Příspěvků: 2


Zobrazit profil
« Odpověď #42 v: 09. Říjen 2008, 10:19 »

Dovoluji si vyuzit vyzvy a zasilam  “par” dotazu k X1 Mrknutí  Na 90% do X1 jdu. Zaroven to chapu jako poslední sanci z me strany vuci SE. Po mnoha letech postupneho pouzivani všech modelu peckove rady mi dochazi trpelivost.  P.S. Zbyvajich 10% si nechavam pro Blackberry 9000 Bold.

Otazky:

1. Je to jeste stale telefon? Da se pouzivat pro telefonovani “jednou rukou” nebo “ po pameti”, tak jako peckova rada od SE? Jak hodne Vam chybi  IMHO skvely Jog Dial?

2. Pise se na klavesnici X1 lepe nez na klavesnici P1i?  Klavesnice u P1i mi proste nesedla. I po roce pouzivani P1i  vzpominam  se slzou v oku na IMHO vybornou a nedocenou klavesnici  P990i.

3. Daji se maily/zprávy mazat snadneji nez u P1i?  U P1i staci blbe kliknout a oznaceni desitek zprav je fuc.

4. Jaka je rychlost otevirani mailu vcetne priloh ve srovnani s P1i?.  Hlasku “busy” vidim na P1i na muj vkus prilis casto.

5. Foti X1 lepe nez P1i?

6. Da se X1 pouzit na  “nouzovy” geocaching?  (V pripade, ze u sebe nemam turistickou navigaci.)  Specialne mne zajima citivost cipu a jak je to s vypinatelnosti staticke navigace.

7. Daji se snadneji tvorit playlisty v X1 oproti P1i, kde to IMHO pekne zmrsili ve srovnani s  radou Walkman?

8. Nepusobi X1 prece jen jako “cihla” svymi rozmery a hmotnosti ve srovnani s P1i ? Jako jednu z vyhod  P1i vidim jeji kompaktnost a unositelnost v kapse.

Diky za odpovedi
uložena
Joza
Anonym
« Odpověď #43 v: 09. Říjen 2008, 11:08 »

Pokusím se během pár dní na ptázky odpovědet, alespon na ty, které se na prototypu dají vyzkoušet a fungují Smajlík
uložena
Wizard
Anonym
« Odpověď #44 v: 09. Říjen 2008, 12:19 »

Zdravim,

Taky bych měl pár otazek:

1) Bude X1 podporovat 32GB micro SDHC karty? Je mi jasné, že to nejde nějak vyzkoušet, když se tyhle karty mají začít prodávat až začátkem příštího roku. Jen jestli někdo narazil na trochu věrohodnou zprávu. :o)

2) Jak přesně (teď nemyslím s jakou přesností ;o)) funguje ta GPSka? Jde mi o to, že pokud vim tak třeba handsfree s GPS co SE nedávno vydalo, prý potřebuje připojení k internetu/wapu (pokud sem dobře pochopil tak kvůli mapám), nebo to je jako klasická GPSka třeba ta do aut, která má svoje mapy už v sobě a jdou případně i doinstalovat.

Za odpovědi dík.  :o)
uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: 1 2 [3] 4 5  Vše
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Windows Mobile  |  Obecné (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Xperia X1 v redakci
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.007 sekund, 19 dotazů.