SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
28. Březen 2024, 19:17

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Windows Mobile  |  Obecné (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Xperia X1 v redakci
Strana: [1] 2 3 ... 5  Vše
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Xperia X1 v redakci  (Zobrazeno 29164 x)
MartinChroust
Redaktor
*****
Pohlaví: Muž
Telefon: XPERIA X10
Příspěvků: 857



Zobrazit profil WWW
« v: 01. Říjen 2008, 14:11 »

Dnes nám dorazil do redakce Sony Ericsson XPERIA X1, v tomto threadu se můžete ptát na to, co vás zajímá  Smajlík
uložena

Sony Ericsson Satio Silver, Sony Ericsson Vivaz, Sony Ericsson XPERIA X10 Black


zástupce šéfredaktora SEMania.cz

student Vysoké Školy Báňské - Technické univerzity Ostrava, obor Mobilní technologie
vito2
Anonym
« Odpověď #1 v: 01. Říjen 2008, 14:50 »

Keďže pracujem v Orangei na SVK tak sa mi dnes dostal do ruky SE Xperia X1.  Grin poviem Vám bol som unesený. Ešte ju budem testovať cca 2 dni takže Vám potom poviem svoje dojmy. Ale na prvý pohľad je BOMBA.
uložena
Curuj
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: P1i, C510
Příspěvků: 24



Zobrazit profil
« Odpověď #2 v: 01. Říjen 2008, 15:10 »

vito2: to oranžový už majú Xperiu? Shocked budú ju aj predávať? či nevieš?
inak, mňa zaujíma, či mi ju nepožičiate na chvíľu Grin oná má v sebe už Operu 9.5, že? už som zvedavý iba na dostupnosť na SR a cenu Smajlík
uložena


MIKE-BIKER
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: iPhone 5 64GB White
Příspěvků: 1031



Zobrazit profil
« Odpověď #3 v: 01. Říjen 2008, 15:40 »

Mě by zajímalo, jak vypadá klávesnice v porovnání s HTC Raphaelem?  Roll Eyes
EDIT: Myslím komfort při práci, mačkání tlačítek atd...nemyslím vizuálně.  Mrknutí
uložena

K750i - Silver and Red. M600i white + P1i - R9K009 2x.
W800i =>  P1i => Xperia X1 => HTC HD2 => HTC Desire HD=> DELL Streak RED  =>iPhone 3GS 32GB Black => iPhone 4 32GB Black => iPhone 4S 64GB Black => iPhone 5 64GB White
Kam se hrabe Bittner, to se nedá srovnat!!!
peterss
Anonym
« Odpověď #4 v: 01. Říjen 2008, 15:47 »

mne by zajiímal prvni dojem  Smajlík
uložena
Ganimed
Administrátor
*****
Pohlaví: Muž
Telefon: LG G7
Příspěvků: 2395



Zobrazit profil
« Odpověď #5 v: 01. Říjen 2008, 16:06 »

Nejak ji porovnej hlavne velikostne v zavrenem stavu s jinymi mobily a pak taky v otevrenem stavu, dej tu prosim par fotek at to porovnani jde videt.
uložena

luxo
Anonym
« Odpověď #6 v: 01. Říjen 2008, 16:30 »

niekde bolo avyzovane ,ze zmenily velkost ram na vecsiu je to tak? aka je odozva tlacidiel nehrozi, ze zadny krit na baterke sa bude samovone otvarat?
uložena
MIKE-BIKER
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: iPhone 5 64GB White
Příspěvků: 1031



Zobrazit profil
« Odpověď #7 v: 01. Říjen 2008, 16:49 »

Původní velikost mělay být 128Mb, pak 256Mb, teď se dokonce špitá o 384Mb.  Mrknutí
uložena

K750i - Silver and Red. M600i white + P1i - R9K009 2x.
W800i =>  P1i => Xperia X1 => HTC HD2 => HTC Desire HD=> DELL Streak RED  =>iPhone 3GS 32GB Black => iPhone 4 32GB Black => iPhone 4S 64GB Black => iPhone 5 64GB White
Kam se hrabe Bittner, to se nedá srovnat!!!
Joza
Anonym
« Odpověď #8 v: 01. Říjen 2008, 17:16 »

Pamet je 384 MB definitivně
uložena
DS
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Xperia X1
Příspěvků: 277



Zobrazit profil
« Odpověď #9 v: 01. Říjen 2008, 17:17 »

jak je na tom telefon s rychlosti? ma fw se kterym bude prodavan nebo to je jen nejaka predprodejni verze fw?
uložena


R310s+CH100->T100->T310->K500i->P900+T300->P990i->P1i+HPM-85+M2 8GB
Joza
Anonym
« Odpověď #10 v: 01. Říjen 2008, 17:35 »

Sice XPERIE není u mě, ale náš prototyp má dost ranný FW, zdaleka se nejedná o prodejní kus. Na světě jsou v oběhu už i XPERIE s výrazně novějším a rychlejším FW
uložena
ital.2
Anonym
« Odpověď #11 v: 01. Říjen 2008, 18:37 »

Mám jeden dotaz, X1 má dvě barevné varianty, ale všude v e-shopech je v nabídce pouze černá, která pro mě neni atraktivní a při koupi takového přístroje u mě hraje roli i maličkost. Přímo v e-shopu SE mi zdělili, že opravdu jde do prodeje jen černá a až podle prodejnosti nasadí šedou, tak by mě zajímalo, nakolik je toto pravděpodobné. Jinak by to pro mě znamenalo další čekání.
uložena
MartinChroust
Redaktor
*****
Pohlaví: Muž
Telefon: XPERIA X10
Příspěvků: 857



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #12 v: 01. Říjen 2008, 19:22 »

Teď jsem se vrátil ze školy, měl jsem vyučování od 8 do 6ti  a XPERIA lezela na stole v pokoji Mrknutí design je velmi luxusní, tělo kovové, v černé barevné variantě vypadá fakt nádherně. Telefon je můj vkus docela těžký, dělají to ale kryty. Všiml jsem si čidla podsvětlení displeje, klávesnice bude asi po přesedlání z P1i problém, ale věřím že si po dobu testování zvyknu. Klávesy jsou zarovnané s povrchem a v phlopříčce nepatrně vyvýšeny, hmatově zatím poslepu nic moc. Zatím si zvykám na ovládání Windows Mobile a zkouším Xperia panely, přetáčení panelů má jísté odezvy, ale je to prostě a jen prototyp  Smajlík zítra se ozvu s dalšími detaily

Již nyní mohu zmínit, že XPeria bude podporovat 16 GB microSD, je to napsáno i ve Whitepaperu. Kryt baterie drží pevně, nevypadne za chodu ani náhodou. Prototyp podle prvního prozkoumání nebude mít ramku 384 MB, takže hodnotit rychlost je předčasné, zítra zjistím podrobnější info.
uložena

Sony Ericsson Satio Silver, Sony Ericsson Vivaz, Sony Ericsson XPERIA X10 Black


zástupce šéfredaktora SEMania.cz

student Vysoké Školy Báňské - Technické univerzity Ostrava, obor Mobilní technologie
mars
Anonym
« Odpověď #13 v: 02. Říjen 2008, 08:40 »

trochu nechápu tu poznámku s klávesnicí. Ta musí být oproti P1 naprosto luxusní, už jen její velikost a samostatné klávesy musí udělat svoje. P1 měla sice klávesnici OK, ale s WM zařízeními jako TyTN 1,2 a další se absolutně nemohla rovnat.  Mrknutí
uložena
Ganimed
Administrátor
*****
Pohlaví: Muž
Telefon: LG G7
Příspěvků: 2395



Zobrazit profil
« Odpověď #14 v: 02. Říjen 2008, 08:58 »

Jak dlouho budete mit X1 zapujcenou ? Ta klavesnice podle obrazku nevypada spatne myslim ze na ni bych konretne ja psal urcite rychleji nez na P1 na P1 mne ta klavesnice nesedi zkousel jsem ji a rychleji nez na ni vytukam stylusem pismena na displeji od ipaqa.
uložena

Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1] 2 3 ... 5  Vše
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Windows Mobile  |  Obecné (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Xperia X1 v redakci
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.007 sekund, 19 dotazů.