SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
28. Březen 2024, 20:36

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Windows Mobile  |  Obecné (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Dotazy ohledně Xperie X1
Strana: 1 ... 11 12 [13]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Dotazy ohledně Xperie X1  (Zobrazeno 72302 x)
georgeoldman
Uživatel
***
Příspěvků: 6


Zobrazit profil
« Odpověď #180 v: 13. Srpen 2010, 09:25 »

Pročetl jsem snad všechny světové diskuze o X2, vypadá to, že zase tak nepoužitelná není :-) takže váhám.
uložena
Twin.Spark
Uživatel
***
Příspěvků: 93


Zobrazit profil
« Odpověď #181 v: 13. Srpen 2010, 09:44 »

Použitelná samozřejmě je, jinak by se neprodávala snad vůbec, ale pro mě ty problémy které má jsou opravdu problémy, proto čekám na vychytanou ROM případně na možnost přeflashovat...
uložena
faldicek
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: HTC Desire HD
Příspěvků: 83



Zobrazit profil
« Odpověď #182 v: 14. Srpen 2010, 18:43 »

asi takhle: Na X1 jsem si přes praskající kryty zvykl. Mám jí rád. Každopádně až mi praskne kryt potřetí, nebudu posílat na opravu, ale budu chtít dobropis, protože ty kryty fakt zmršili. Nehledě na to, že po záruce praskne znova, a pak bych si opravu platil. Tak nějak začínám pokukovat po nějaké náhradě, ale není nic, co by mě vyhovovalo. Když je to funkčně v pořádku, nemá HW klávesnici, když má HW klávesnici a je to hezký, tak je to Xperie X2... Nerad bych šel do HTC ( i když ty taky nemají pro mě nic vhodnýho). No doufám, že všichni výrobci čekají až vyjde WP7 a pak se s telefony roztrhne pytel - chtěl bych u Win zůstat. Ale spíš to dopadne tak, že počkám na nějakej dobrej android, rád bych zůstal u SE...
No přeju hodně štěstí, já měl už čtvrtou závadu, z toho dvakrát popraskané kryty, to byl důvod čtvrté reklamace a odstoupení od smlouvy prý podle servisu není možné protože se jedná o kosmetickou vadu nemající vliv na funkčnost telefonu, viz téma Praskliny na krytu xperie...
uložena

Moje extelefony: Motorola M3888, Nokia 3210, Nokia 3310, Nokia 3100, SonyEricsson K750i, SonyEricsson K810i, SonyEricson X1 Xperia
Stigi
Uživatel
***
Telefon: X1
Příspěvků: 1


Zobrazit profil
« Odpověď #183 v: 06. Listopad 2010, 19:59 »

Nevíte prosímvás někdo jak vypnout tu ikonu E (edge) vpravo nahoře?
Službu jsem deaktivoval i u mého operatora, v nastavení x1 jsem to také
nenašel. Už si s tím nevím rady a docela mě to tam vadí  Sad
uložena
Lamal
Uživatel
***
Telefon: SE X1
Příspěvků: 6


Zobrazit profil
« Odpověď #184 v: 12. Listopad 2010, 18:53 »

Mám dotaz, když mi přijde sms tak se mi zapne obrazovka, radši bych abych to měl jak u HTC že zazní ton a obrazovka se nezapne. Jinak v kapse vyzváním kde koho:D a všechno se mi přenastavuje a mačká:(  Sice je možnost zamknout klávesy na pin ale to je dočasné, protže se mi stejně mačkaj číslice a vybíjí se baterka neustálim rozsvicením obrazovky. Díky za odpověd:)
uložena
jarda.65
Uživatel
***
Telefon: XPERIA X1
Příspěvků: 37


Zobrazit profil
« Odpověď #185 v: 13. Listopad 2010, 08:39 »

Nemyslíš tohle ? Stačí chvilku hledat  Smajlík . Ale je to pro 6.5. jak je to v 6.1 nevím.
http://forum.semania.cz/index.php?topic=21562.msg205525#msg205525

Edit: pokud by měl někdo stejný problém
HKEY_LOCAL_MACHINE\Drivers\BuiltIn\RIL a položka DisableSMSWakeUpEvent se nastaví hodnotu na 0. Při hodnotě 1 se displej při příchozí SMS nerozsvítí.
uložena
Jackun
Uživatel
***
Telefon: Sony Ericson XPERIA X1
Příspěvků: 5


Zobrazit profil
« Odpověď #186 v: 24. Prosinec 2010, 21:59 »

Dobry den, chci se zeptat k Xperii X1, prehravani videí z youtube, nebo i jinde, proste z internetu mi pri ukladani do vyrovnavaci pameti spadne a napise to chybu. I u opery, tak i u IE. Nemuzu najit na to zadnou odpoved, prohanim se tady uz strasne dlouho a nic. :-( prosim o radu.
uložena
Jarda PV
Uživatel
***
Telefon: Xperia X1
Příspěvků: 1


Zobrazit profil
« Odpověď #187 v: 07. Červenec 2012, 18:46 »

Chtěl bych se zeptat nestalo-li se už někomu - X1 nenabíjí baterii - pouze při připojení k počítači nebo vypnutá - zapnutá nejde nabít !!!
uložena
roxetak
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Xperia mini pro, Samsung Galaxy SII, Samsung Galaxy Ch@t, HTC Touch HD,
Příspěvků: 2086


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #188 v: 10. Červenec 2012, 01:01 »

Podla sudruhov z XDA developers je problem v nasledovnom: "Settings > system>power "When device is turned on, do not charge" is probably checked.." Tzn: Ze mas asi odfajnute, zaznacene v Nastaveniach> Systeme> Power (Napajanie)> "Ked je zariadenie zapnute, nenabijat" (volny preklad) Chekni to a daj vediet, ci was helpfull :-)
uložena

Plny suflik telefonov SE.
Hlavne smarty P1i, M600i, U1i, W960i, p800i, HTC Diamond
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: 1 ... 11 12 [13]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Windows Mobile  |  Obecné (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Dotazy ohledně Xperie X1
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.011 sekund, 19 dotazů.