SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
28. Březen 2024, 23:35

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Symbian UIQ3  |  Hry,aplikace (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Fring - pada, mrzne
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Fring - pada, mrzne  (Zobrazeno 4328 x)
Dzon
Uživatel
***
Telefon: P1i
Příspěvků: 11


Zobrazit profil
« v: 23. Září 2008, 15:05 »

Pratele, rad bych se zeptal na vase zkusenosti s fringem. Mne vzasade funguje do te doby nez se pokusim o hlasovy hovor na PC-Skype. Pak se stane jedna z techto veci:
  • Fring zmrzne a nejde udelat nic jine nez vypnout a zapnout telefon [da se nejak sestrelit proces? Dostanu se do Spravce ukolu, ale dal nikam, tlacitko Ukoncit nic neudela] - tato varianta je asi nejcastejsi.
  • Fring padne s Dump file created [stalo se jednou]
  • Hovor se ukonci cca do minuty a v ikone Fringu vlevo nahore [ten ksichtik] se objevi cerveny krizek, musim fring vypnout a nastartovat znovu.
Zatim mi to prijde jako vec, ktera neni moc pouzitelna, ale asi jen u me [?] Mam P1i s nehacknutym fw R9K009 a fring verzi 3.30.6, zkousim to pres wifi [silny signal]. Jake jsou vase zkusenosti?
« Poslední úprava: 23. Září 2008, 15:20 od Dzon » uložena
netty
Anonym
« Odpověď #1 v: 05. Prosinec 2008, 20:46 »

Zdravím, mě se Fring nepodaří ani rozjet??? nevím proč??? Cry Cry
uložena
MIKE-BIKER
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: iPhone 5 64GB White
Příspěvků: 1031



Zobrazit profil
« Odpověď #2 v: 05. Prosinec 2008, 21:34 »

Já myslím, že těch pár ušetřených korun za normální hovory ty hrozné trable s Fringem, který je příliš datově náročný ani nevyplatí.  Mrknutí. Podle mě na Pi nikomu nechodí tyto aplikace korektně a v pohodě... Undecided
uložena

K750i - Silver and Red. M600i white + P1i - R9K009 2x.
W800i =>  P1i => Xperia X1 => HTC HD2 => HTC Desire HD=> DELL Streak RED  =>iPhone 3GS 32GB Black => iPhone 4 32GB Black => iPhone 4S 64GB Black => iPhone 5 64GB White
Kam se hrabe Bittner, to se nedá srovnat!!!
wen
Anonym
« Odpověď #3 v: 23. Únor 2009, 22:08 »

Ahoj
chtel jsem se zeptat zda nahodou nevite cim by mohl byt zpusoben muj problem ohledne Fringu.
Aplikace nainstalovana, pripojeni pres wifi na ucet ve skype je proveden korektne mohu pouzivat chat na skype a mohu volat na skype bohuzel pouze tak ze spojeni probehne ale druha strana mne neslysi, ale ja ji ano.
Nevite v cem by mohl byt zakopany pes?
uložena
hatori
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 30



Zobrazit profil
« Odpověď #4 v: 25. Únor 2009, 09:56 »

Fring je obecne nestabilni aplikace, me funguje jen doma na me wi-fi. Kdyz se pripojim jinde na wi-finu, tak ani nenacte status...
Doma jede jak ma, ale zadna slava to taky neni...spise takova nouzovka.
uložena

P1i
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Symbian UIQ3  |  Hry,aplikace (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Fring - pada, mrzne
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.008 sekund, 18 dotazů.