SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
29. Březen 2024, 01:39

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Symbian UIQ3  |  Obecné (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Po více než roce s P1i
Strana: 1 2 3 [4]  Vše
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Po více než roce s P1i  (Zobrazeno 35500 x)
FenyAMG
Anonym
« Odpověď #45 v: 18. Únor 2009, 08:01 »

Mike- Díky  Mrknutí
uložena
KRTEK
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: P990i, C702, P1i
Příspěvků: 130



Zobrazit profil
« Odpověď #46 v: 18. Únor 2009, 09:37 »

Tak jsem se po neprilis dlouhem premlouvani ze strany 3m3 stal majitelem P1i. Pouzivam P1i patym dnem a jsem nadsen. Jediny, co zatim jeste nezvladam, je psani na qwerty klavesnici. V tomto smeru mi prechod z P990i dela trosku problemy, protoze tam je kazde pismeno zakempovano na svym tlacitku, kdezto tady sqatteri dve psimena na jednom. Nicmene jde o zvyk, takze predpokladam, ze prekliky ubudou.
uložena

Nebýt, nehrát, nefungovat...
Nejste-li si jisti gramatikou svého příspěvku, použijte Pravidla českého pravopisu. Příspěvek si po sobě před odesláním přečtěte, dobře podaný dotaz se lépe a rychleji vyřeší. Používejte čárky a tečky ve větách! Děkuju Smajlík
VaRo
Anonym
« Odpověď #47 v: 18. Únor 2009, 10:08 »

Tě pěkně vítám, exkantore  Mrknutí mezi námi dlouholetými majiteli.  Smajlík Změň si founy v podpisu...  Mrknutí
« Poslední úprava: 18. Únor 2009, 10:17 od VaRo » uložena
MIKE-BIKER
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: iPhone 5 64GB White
Příspěvků: 1031



Zobrazit profil
« Odpověď #48 v: 18. Únor 2009, 12:17 »

Doufám, že na mě nezanevřete, když jsem zběhl k WM.  Mrknutí. P1i bych si rád nechal, ale je mi líto, jak se jen tak válí. Takže doufám, že bude u nového majitele v dobrých rukou. Škoda, že SE takto zavírá dveře... Angry
uložena

K750i - Silver and Red. M600i white + P1i - R9K009 2x.
W800i =>  P1i => Xperia X1 => HTC HD2 => HTC Desire HD=> DELL Streak RED  =>iPhone 3GS 32GB Black => iPhone 4 32GB Black => iPhone 4S 64GB Black => iPhone 5 64GB White
Kam se hrabe Bittner, to se nedá srovnat!!!
omebe
Anonym
« Odpověď #49 v: 31. Březen 2009, 11:27 »

MIKER-BIKER: no taky asi uteču. Mám P1 od 11/2007 a zatím šlape v poho, neseká se, nepadá, výdrž dobrá, jedou mi tam dvě navi s ext. GPS modulem...ale co dál? UIQ 3 nějak upadá... X1 je fajn, ale vadí mi, že nemá pohyb. sensor (hry na HTC mě nadchly)...HTC taky slušný founy, ale co ta cena??? Shocked Uvidím...je to dilema... Undecided
uložena
Sasakr
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Nokia E5
Příspěvků: 745



Zobrazit profil
« Odpověď #50 v: 07. Březen 2011, 19:12 »

Chtělo by to zvýraznit taková ta hlavní témata k jednotlivým modelům, blbě se to hledá a hlavně se může jmenovat jakkoliv. Tak snad je tohle to univerzální:

Tak jsem našel Operu 9.5, jede rychleji než OM 5.1. Chtěl bych zkusit tohle http://semania.cz/opera-fingertouch-pro-uiq-pozde-ale-prece.html (odkaz jsem našel setuningu) ale proč to nejde?

Nicméně jsem nesmírně zklamán tím, že telefon přiřadí každé java aplikaci jen 2128kB z RAM. No a co z toho plyne? Že se hry zacukávají. Pozor, ne sekají (grafika jede plynule, až se divím vzhledem k CPU), ale zacukávají, tzn. v nepravidelných intervalech se hra na chvilku cukne a ve výsledku se to nedá hrát. Například jsem zkoušel hru High Speed, jede famózně plynule, ale zacukává se. Většinou první závod jede dobře, ale pak se nejspíš vyhraněnej heap zaplní a je to v pytli. To samé KORa.

Dost možná proto i ta Opera Mini nejede úplně slavně.

Škoda, tohle vidím jako zatím největší nedostatek tohohle telefonu.

Pak je taky blbý, že u java her nejsou žádným klávesám (typicky u symbianových portů to jsou Q pro levou sk a P pro pravou sk) přiřazena kontextová tlačítka, takže se v některých nedostanete třeba přes dotaz na zvuky atd. No a některé nejdou preventivně ovládat vůbec...škoda no, jsem uvažoval, že bych si ho pořídil, ale i aplikace se už na to blbě hledají a kupodivu těch možností vylepšení na internetu moc k nalezení není. Přičtu-li k tomu nemožnost změnit na qwertz klávesnici, má to už hodně nevýhod. Taky špatně chytá wifi (v porovnání s W705).
uložena

roxetak
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Xperia mini pro, Samsung Galaxy SII, Samsung Galaxy Ch@t, HTC Touch HD,
Příspěvků: 2086


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #51 v: 07. Březen 2011, 19:34 »

ja som s P1i spokojny :-)
uložena

Plny suflik telefonov SE.
Hlavne smarty P1i, M600i, U1i, W960i, p800i, HTC Diamond
Sasakr
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Nokia E5
Příspěvků: 745



Zobrazit profil
« Odpověď #52 v: 08. Březen 2011, 12:16 »

No to ti přeju.

Zkusil jsem prohlížeč Bolt, ale opět se to nedá moc používat. Imho za to může ta omezenost vyhrazené paměti pro java aplikace :-(
uložena

Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: 1 2 3 [4]  Vše
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Symbian UIQ3  |  Obecné (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Po více než roce s P1i
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.007 sekund, 19 dotazů.