SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
29. Březen 2024, 15:12

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Platforma A200  |  Řady G, K, T, Z (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Sony Ericsson G705 - jak se vám líbí?
Strana: 1 [2] 3 4 ... 7
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Sony Ericsson G705 - jak se vám líbí?  (Zobrazeno 54647 x)
Kitovec
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: C702 Cool Cyan
Příspěvků: 119


Zobrazit profil
« Odpověď #15 v: 20. Listopad 2008, 20:04 »

Je na tom telefonu něco z kovu? Třeba vysouvací mechanismus nebo tak... Nebo je to celé z plastu?
uložena

I love my Sony Ericsson C702 Cool Cyan
Joza
Anonym
« Odpověď #16 v: 20. Listopad 2008, 20:09 »

Na to se budu muset pořádně podívat, některé stříbrné plasty už jsou k nerozeznání od kovu, mám podezření, e ten kovový proužek obíhající bok telefonu by kovový výt mohl.
uložena
Oldřich Mládek
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Xperia mini pro (SK17i) bílá
Příspěvků: 53


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #17 v: 22. Listopad 2008, 09:53 »

Po podrobném prohlédnutí zjišťuji, že kovové prvky na telefonu nejsou, pouze vysouvací mechanizmus je kovový. Displej bohužel vůli má jak v zavřeném tak otevřeném stavu. Ve svém uložení se kýve jak směrem od klávesnice, tak i do stran. Je to zatím drobná vůle, ale je tam.
Další věcí co trochu zamrzí je nulové zaputění displeje, ba co víc, celá přední strana je v jedné línii s lesklým povrchem: lapač otisků i škrábanců. Rozhodně doporučuji nákup kvalitní fólie.

Ale jinak je to výborný telefon, ke kterému zatím nemám dalších výhrad. Na klávesnici se dobře píše, je hmatově dobře rozdělena, to stejné platí pro ovládací prvky kolem křížového ovladače. I samotný kříž je velký, dobře se tiskne, jen si musíte zvyknout na 8 směrů místo 4, především v menu skáčete i diagoniálně.
WiFi je velmi dobrá a užitečná věc i v telefonu bez operačního systému, přístup na internet je rychlý, bezproblémový. Pouze bych ocenil nějaký ukazatel síly signálu pro WiFi.
Telefon sám o sobě má celkem slušnou paměť 104 MB, v balení je i 1GB karta. Problém nebudou dělat i paměťovky s vyšší kapacitou. V případě, že vám nebude vyhovovat animované menu ze schémátka, můžete přepnout na 3 další typi menu: maticové, kruhové a jedna ikona na displej. Displeji také nemám co vytknout, je příjemně velký, dobře čitelný, ikdyž na prohlížení internetu je to stále málo.

Co se týe fotoaparátu, tak všechny zamrzí absence AF, já mám ještě jednu připomínku. Čočka je na zádech telefonu a tak myslete na prsty, jinak moc nevyfotíte (prstem zakryjete lehce čočku aniž by ste si to uvědomili).
No a zbytek v recenzi.
« Poslední úprava: 22. Listopad 2008, 10:03 od Oldřich Mládek » uložena
mars
Anonym
« Odpověď #18 v: 22. Listopad 2008, 10:24 »

Co se mi hlavně nelíbí je, že SE zase dělá bordel v označeních. Jako by jedno neSmart Géčko nestačilo, ... máme tu druhé. Jinak věřím, že si své příznivce najde, má co nabídnout.

ale SE nikdy nikde netvrdil, že G řada musí být jenom s OS, je to prostě řada určená pro web, a to G705 svými možnostmi upřímně splňuje daleko víc, než třeba G700, nebo i G900.  ;

Jinak tahle mobilka se mi fakt líbí, ale jestliže je tam ZASE vůle, tak opět velká degradace. Co se týká chybějícího AF, no pokud by tam bylo, G705 by zcela odpálila prodeje C905, protože za 5 tisíc příplatku by jí navíc zbyl jen vyšší rozlišení foto (což nemusí být až zase tak veliká výhoda) a hrozná hmotnost.  Cheesy
« Poslední úprava: 22. Listopad 2008, 10:28 od MarS » uložena
Mirex
Anonym
« Odpověď #19 v: 26. Listopad 2008, 18:03 »

Dobry den,
v jedne recenzi jsem cetl, ze je problem v zamezeni prepinani mezi stahovanim dat z WiFi a klasickych datovych prenosu (GPRS, EDGE)? Psali, ze pokud pristroj nenajde WiFi signal, tak automaticky stahuje data pres GPRS, popr. EDGE? Skutecne je tomu tak, nebo se da nastavit pouze stahovani dat pres WiFi? Pokud ne, tak by to bylo docela citelne minus, vzhledem k tomu, ze nemam zadny datovy tarif.
Dale by me zajimalo, jak je schopen vyfotit text (napr. stranku A4, A3). Byl bych na to zvedavy. Ve vyse zminenem odkazu je par vyslednych fotek z exterieru a na nich jsem nepoznal, ze mobil nema AF. Byl bych ale rad, kdyby byl schopen fotit i text v nejake citelne kvalite. Diky.
Jaka se ocekava cena?
uložena
Joza
Anonym
« Odpověď #20 v: 29. Listopad 2008, 19:45 »

Fotografie textu za moc stát nebude, cena je necelých sedm tisíc (stačilo otevřít libovolný vyhledávač). Co se týká Wi-Fi, sna každý uživatel, co chce G705 snad vždy ví, jestli je nebo není k nějaké Wi-Fi připojen, tudíš ví, kdy pojede přes něj a když přes EDGE. Jinak pokud se GPRS a EDGE nenastaví, tak se přes něj stahovat nedá, jednoduchá rada Smajlík
uložena
mars
Anonym
« Odpověď #21 v: 06. Prosinec 2008, 13:40 »

2Mirex:

telefon nemá AF, a co jsem zkoušel, tak ostrou fotku je schopen udělat na vzdálenost min. 1m, takže na texty to opravdu není. Stejně tak přisvětlovací dioda je u G705 více méně na parádu, její výkon je doslova směšný, a asi nejhorší ze všech dosavadních SE, co jsem měl v ruce. Na druhou stranu exteriér skutečně fotí velmi slušně.

co se týká WiFi, ikona připojení wifi je tak nepřehlédnutelná, že v tom nevidím sebemenší problém.  Mrknutí

a cena? dle mého velmi rozumná kolem 7500,- podle toho v jakém shopu.  Grin

prostě G705 je opravdu povedenej kousek až na basenci AF, a vůli mezi horním a spodním dílem.

uložena
Honza Necid
Anonym
« Odpověď #22 v: 07. Prosinec 2008, 19:02 »

hm Sad fakt je to s tím přisvětlením tak špatný??? já mám teď SE W800i a to přisvětlení hodně využívám. dá se říct, že úplně v klidu nahrazuje večer baterku.

jo a dá se to tam normálně zapnou jako světlo?... není to omezený tak, že se to rozsvítí jenom když mačkam spošť a fotim Huh??
uložena
luchador
Anonym
« Odpověď #23 v: 09. Prosinec 2008, 17:29 »

chtel jsem se zeptat zda je v mobilu svetelna signalizace ze dochazi baterka, u nekterych modelu blika cervena dioda pod joystickem... je zde neco podobneho? a mam jeste otazku ohledne pohyboveho senzoru. je jeho vyuziti mozne i treba ke ztlumeni hovoru, budiku, preskakovani pisnicek ci jinych vychytavek, nebo to slouzi jen k naklopeni displeje pri surfovani a prohlizeni medii? diky za odpovedi
uložena
Vitan
Anonym
« Odpověď #24 v: 20. Prosinec 2008, 20:56 »

Rad bych se zeptal, zda si tento telefon poradi s 4 GB pametovou kartou?
uložena
PepaPařmen
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 42



Zobrazit profil
« Odpověď #25 v: 20. Prosinec 2008, 21:31 »

mám tenhle telefon u her Vestavěné čidlo pohybu (SE tomu oficiálně říká Akcelerometr) ? ? ?  ? ? ?
uložena

NEW SonyEricssonG705 
luchador
Anonym
« Odpověď #26 v: 22. Prosinec 2008, 14:58 »

G705 zvlada i 32Gb pametovou kartu a ma v sobe motion senzor, nebo-li akcelerometr
uložena
PepaPařmen
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 42



Zobrazit profil
« Odpověď #27 v: 22. Prosinec 2008, 19:46 »

Nooo tak už ho mám doma.  Grin Z Brna z mobilpohotovosti za 6990,- Kč ... chcete-li cokoli vědět tak se ptejte ;-)
uložena

NEW SonyEricssonG705 
JURO8K
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: W890i Mocha Brown
Příspěvků: 425



Zobrazit profil
« Odpověď #28 v: 22. Prosinec 2008, 21:39 »

Ako je na tom prisvetlovacia dioda? Konkretne ma zaujima intenzita a ci sa da pouzit aj ako svetlo...
uložena

PepaPařmen
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 42



Zobrazit profil
« Odpověď #29 v: 22. Prosinec 2008, 22:02 »

normálně kdyz si to roznes v uplné tmě tak v pohodě vidíš. na fotky to moc není ale kdyz des vecer na zachod tak v pohodě  Smajlík

jo a jinak zatim mi to světlo jde zapínat poze přes Možnosti ve Fotoaparátu. nikde žádný "světlo" a ani zkratka (  *  pri spustenym fotaku ) jak to byvalo u mé dřívější w800

EDIT:
Aha tak se omlouvám protože tam v organizatoru položka SVĚTLO je :-)  BTW: někde jsem četl že u c905 to "světlo" není :-o
« Poslední úprava: 23. Prosinec 2008, 11:19 od PepaPařmen » uložena

NEW SonyEricssonG705 
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: 1 [2] 3 4 ... 7
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Platforma A200  |  Řady G, K, T, Z (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Sony Ericsson G705 - jak se vám líbí?
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.008 sekund, 18 dotazů.