SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
28. Březen 2024, 14:05

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Symbian UIQ3  |  Obecné (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: P1i a kolísající signál
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: P1i a kolísající signál  (Zobrazeno 4407 x)
novacek
Anonym
« v: 11. Srpen 2008, 22:07 »

AHojky všem měl bych dotaz ohledně SE P1i a kolísajícícho signálu. Je normální že nemam plný signál na tefonu ve velkém městě žádná vesnice. A přesto mi na telefonu pořád běháh FULL - 3 - 4 - FULL atd. Podle mě by se tam porád mel držet plný signál a ne takle kolísat. Neřeknu být někde kde neni signal tak to pochopim, že to hledá ale takle. Mel jsem ho v servisu udělali 24testu a vše OK nahráli new SOFT a vyměnili systémový konektor a ted na to koukam a signal neni porad plny. Vedle mam K750i a na te se signal ani nehne.

Diky za odpovedy nebo zkusenosti na mail: [email protected]
uložena
Thomas2425
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 232



Zobrazit profil
« Odpověď #1 v: 11. Srpen 2008, 22:11 »

Prosím uživatele, kteří by měli nějaký nápad, aby uvedli své odpovědi i v tomto vlákně abychom se všichni poučili. A ne je ANONYMU na e-mail. 

Děkuji
uložena

SE P910i
novacek
Anonym
« Odpověď #2 v: 11. Srpen 2008, 22:20 »

nebo i tady já jen, aby nedošlo ke smazání příspěvku.

Nebo kdo má P1i a když se podívá na signál máte plný nebo to běhá jak otáčkoměr u motorky
uložena
peterss
Anonym
« Odpověď #3 v: 11. Srpen 2008, 22:21 »

tak to bych skusil jediné. polozit dve P1cky na stul dal od sebe. pokud jedna bude drzet porad plny signal a druha bude porad kolisat, tak jedine raklamaci. pokud budou kolisat obe...
od kud je P1cka ? kde si ji koupil ?
uložena
novacek
Anonym
« Odpověď #4 v: 11. Srpen 2008, 22:23 »

Mam záručák od O2 je kupovam z druhe ruky. Ochranné folie uplne zabaleny.

V servisu už byl jak jsem psal. Naistalován new SOFT, vyměněn systemony konektor a udelano 24testu co se tyce prijmu a vse OK

ted jsem si ho vyzvedl ze servisu a porad ten signal beha ne tak rychle ale podle me by se nemel ani hnout.

Jinak je od O2 ale jedu v nem vodafone
uložena
peterss
Anonym
« Odpověď #5 v: 11. Srpen 2008, 22:27 »

skus to s dvema P1ckama a uvidis.
vyskousej trebars jinou simku, jineho operatora.
uložena
novacek
Anonym
« Odpověď #6 v: 11. Srpen 2008, 22:29 »

Dobrý napad jdu tam zkusit T-mobile a psal jsem kamaradovi co ma P1i ze bych na tu jeho chtel hodit oko.
Pokud by mel nekdo zajem o vysledek toho testu muzu mu ho poslat na mail pokud si chce pocist na co se zkousel a nebo ty rozmezi
uložena
novacek
Anonym
« Odpověď #7 v: 11. Srpen 2008, 22:38 »

Tak stejný výsledek   Cry

i když se to možná zlepšilo ale ten signál se pohne při přemístění telefonu nebo i do konce na místě když leží 5 čárek když kolísa 3 z 5 a někdy dokonce 2

Asi mě trefí
uložena
DavesMan
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: C702, Samsung Galaxy S II i9100
Příspěvků: 1691



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #8 v: 12. Srpen 2008, 07:58 »

Heh, já jsem z Prahy a běžně se signál pohybuje mezi 3 - 5 čárkami. Signál samozřejmě kolísá a to daleko častěji než dokáže zobrazit indikace. Rozhodně to nemá vliv na hovory, běžně volám s 1 čárkou a normálně se domluvim (ale pak už se doporučuje moc se nehýbat, protože pohyb má zásadní vliv na kvalitu signálu neboť telefon musí neustále regulovat svůj výkon).
uložena

Sony Ericsson C702 Speed Black / www.cyber-shot.cz
R3EK002 Generic CENTRAL-EURO, EROM: 1200-4341, OTP CID: 52, EROM CID: 52, EROM COLOR: RED, CDF: 1201-0116 R12A
SanDisk Memory Stick™ Micro 2 GB
Sony Ericsson MW600
FilipLudvik
Anonym
« Odpověď #9 v: 12. Srpen 2008, 08:14 »

pokud signal kolisa v plnem rozsahu na statickem miste -> reklamace
uložena
dr.moutin
Anonym
« Odpověď #10 v: 30. Říjen 2008, 23:30 »

Dobrý den,
od včerejška jsem majitelem P1i a mám stejný problém Cry. Kolísá mi signál. Např. telefon leží na stole (Brno) a signál kolísá plný-4-3-plný-4-3-2-plný-4-plný, pak třeba chvilku klid a znovu začne kolísat. Velmi mě to znervózňuje. nevíte jak tuto nepříjemnou situaci vyřešit?
uložena
roxetak
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Xperia mini pro, Samsung Galaxy SII, Samsung Galaxy Ch@t, HTC Touch HD,
Příspěvků: 2086


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #11 v: 31. Říjen 2008, 06:45 »

Philip to tu uz napisal ak signal kolisa - reklamacia
uložena

Plny suflik telefonov SE.
Hlavne smarty P1i, M600i, U1i, W960i, p800i, HTC Diamond
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Symbian UIQ3  |  Obecné (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: P1i a kolísající signál
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.006 sekund, 18 dotazů.