SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
28. Březen 2024, 22:53

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Platforma Sagem (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: T303
Strana: 1 [2] 3  Vše
Poslat téma Tisk
Autor Téma: T303  (Zobrazeno 27066 x)
vlada_vac
Anonym
« Odpověď #15 v: 12. Prosinec 2008, 23:23 »

To s tím nefungováním MyPhoneExplorer mohu potvrdit - rozchodit se mi to nepodařilo. Jinak přes bluetooth mi funguje normálně - odesílání souborů do telefonu i z telefonu, ale mám nainstalované jenom ovladače. Když jsem nainstaloval i program BlueSoleil, který jsem měl na instalačním CD k Bluetooth, tak mi fungoval jen přenos z telefonu do počítače, ale z počítače jsem do telefonu odeslat nic nemohl. Po jeho odinstalování to funguje. Jinak jsem zkoušel i program Mobile Agent a výsledek stejný - telefon nenalezen.
uložena
snake33
Anonym
« Odpověď #16 v: 13. Prosinec 2008, 23:05 »

Zdarec,
je to fakt na hov.. třeba doteďka jsem tam nenacpal téma, vůbec to nechroupe - TÉMA PŠKOZENO - a fakt to není ve mě témamta jsou přesně pro 303.
nevíte co a jak používat  platformu ODM  LOCASTO a CALYPSO
uložena
trent
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: HTC Touch Diamond, P1i, T610i, W810i, K750i, K700i
Příspěvků: 57



Zobrazit profil
« Odpověď #17 v: 11. Leden 2009, 15:07 »

Zdravím, koukám, že se všichni snaží o posílán souboru tam i ven. Mě spíše jde o nějakou synchronizaci. Včera si tenhle stroj pořídila přítelkyně a mě jde o to jí nějak zazálohovat telefonní seznam, případně kalendář. Po pravdě je to první SE lowend, který jsem měl v ruce a tak se ptám, zda-li je něco takového možné?
uložena

Býk čí nebýk?
roxetak
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Xperia mini pro, Samsung Galaxy SII, Samsung Galaxy Ch@t, HTC Touch HD,
Příspěvků: 2086


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #18 v: 13. Leden 2009, 17:24 »

Pokial nepomô?e MPE, tak nic. Alebo nastavenie vzdialenej synchronizacie cez net, s nejakym spec. serverom ak tuot sluzbu podporuje. Podla predchadzajucich príspevkov t303 nemŕ potrebný bt profil.
« Poslední úprava: 23. Srpen 2010, 15:58 od .:roxetak:. » uložena

Plny suflik telefonov SE.
Hlavne smarty P1i, M600i, U1i, W960i, p800i, HTC Diamond
vvacik
Anonym
« Odpověď #19 v: 17. Leden 2009, 23:22 »

Záloha telefonního seznamu není problém - stačí dát v menu telefonu Kontakty-Možnosti-Další-Upřesnit-Odeslat všechny kontakty a jen pak odeslat přes bluetooth. Do PC dorazí soubor "vcard.vcf".
Jestli to jde i opačným směrem jsem zatím nezkoušel, ale šlo mi přesně o to samé - zazálohovat seznam.
Kalendář jsem zálohovat nezkoušel a ani jsem teď nenašel jak by to šlo.
uložena
Osoba.von.Plachetka
Anonym
« Odpověď #20 v: 24. Leden 2009, 21:52 »

Nazdárek, mám teď tenhle telefon a nemůžu se dostat do menu Sim-toolkit. Takový to sms info a podobný věci, hlavně bankovnictví.
uložena
roxetak
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Xperia mini pro, Samsung Galaxy SII, Samsung Galaxy Ch@t, HTC Touch HD,
Příspěvků: 2086


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #21 v: 29. Leden 2009, 07:56 »

Prekontroluj si zabavu, najskor bude SIM Toolkit pod tymto menu. Ak nie este mrkni pod pripojenia (nastavenia - pripojenia)
uložena

Plny suflik telefonov SE.
Hlavne smarty P1i, M600i, U1i, W960i, p800i, HTC Diamond
Žaba
Anonym
« Odpověď #22 v: 12. Únor 2009, 15:09 »

Ahoj všem, tak jsem si tenhle mobil dneska koupila a su naprosto znechucená - ve snu mě nenapadlo, že když má BT, nebudu moct synchronizovat přes MPE! Takhle je mně ten krám skoro na nic... Ne úplně, ale skoro. Navíc mě z toho chytil pocit naprosté beznaděje - jak teda SAKRA mám poznat, jestli BT, který mobil má, bude použitelný, dokud si ho nekoupím a nevyzkouším? Může někdo doporučit, kterej SE je nejlevnější z těch, to s MPE pracovat umí?
uložena
Žaba
Anonym
« Odpověď #23 v: 13. Únor 2009, 08:59 »

A dneska jsem se pokusila stáhnout do něho téma přes WAP a ani to se nepovedlo, opět to hlásí, že "téma poškozeno" :-(. Povedlo se vůbec někdy někomu do toho nějaký téma dostat?
uložena
vvacik
Anonym
« Odpověď #24 v: 13. Únor 2009, 21:52 »

No, mně už se to podařilo, ale není mnoho témat, které jsou uzpůsobeny pro T303. Stahnul jsem je konkrétně ze stránky myt303.lasyk.net/T303/Themes/ (samozřejmě odkaz začíná třemi w, ale protože nejsem registrovaný, tak mi to nejde napsat, tak jak se má)
Témata mne ale moc nezjímaji, tak jsem se tím moc neprobíral. Jen pro informaci - fungovala mi ta témata, kteří mají v náhledu vidět u dolního okraje displeje 3 popisy funkcí tlačítek. Pokud byl popis jen ke dvěma tlačítkům (levé a pravé), tak téma nefungovalo.
uložena
Žaba
Anonym
« Odpověď #25 v: 16. Únor 2009, 12:14 »

Jo, já jsem taky tahala témata odtamtud, ale zkoušela jsem jenom jedno. Je fakt, že to taky není to, co by mě pálilo nejvíc, nejvíc mě michne ta synchronizace :-/.
uložena
Chroust
Anonym
« Odpověď #26 v: 17. Únor 2009, 01:17 »

Zdravím.
Poprosím o odpověď na otázku, zda na T303 mohu používat IM klienta  Bombus (java aplikace pro jabber)? Z informací v popisech a recenzích o GPRS a datech nemám stále jistotu, že to spolehlivě pojede on-line. Díky za odpověď
uložena
Bortas
Uživatel
***
Telefon: SE K750i
Příspěvků: 2


Zobrazit profil
« Odpověď #27 v: 22. Srpen 2010, 16:27 »

Chtěl bych se zeptat, ohledně tohoto modelu, je nějaká možnost jak nahrát originální firmware abych se zbavil operátorské customizace? Nějak nikde nemohu najít na jaké běží telefon platformě. Decustomizaci umím na A100, ale tohle asi pojede na něčem jiném...
uložena
roxetak
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Xperia mini pro, Samsung Galaxy SII, Samsung Galaxy Ch@t, HTC Touch HD,
Příspěvků: 2086


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #28 v: 23. Srpen 2010, 15:45 »

ano, je to sagem sonyericsson.
uložena

Plny suflik telefonov SE.
Hlavne smarty P1i, M600i, U1i, W960i, p800i, HTC Diamond
obluda zelená
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Nokia N8-00
Příspěvků: 253



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #29 v: 13. Listopad 2010, 17:26 »

Já myslím, že je to normální SE, jen osekaný o multitasking, hovoří pro to několik znaků v prostředí, už si na ně ale nevzpomínám.
uložena

Občas se tady objevím.
Motorola T180 -> Nokia 3140 -> SE Z600 -> Nokia 3410 -> SE K750i -> SE K790i -> Nokia N8-00
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: 1 [2] 3  Vše
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Platforma Sagem (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: T303
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.006 sekund, 17 dotazů.