SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
29. Březen 2024, 01:34

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Platforma A200  |  Řada W (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Vodafone live!
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Vodafone live!  (Zobrazeno 3162 x)
Jamzero
Anonym
« v: 18. Červenec 2008, 12:49 »

Zdravím.Jak se dá nastavit Vodafone live na tenhle telfon? Zkoušel jsem to přes konfigurační smsky jak z sonyericsson,tak Vodafonu, zkoušel jsem to i sám,ale neúspěšně.Nevíte, co s tím?
uložena
SBDer
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE W850i
Příspěvků: 575



Zobrazit profil
« Odpověď #1 v: 19. Červenec 2008, 11:47 »

Já v takovém případě nastavuji manuálně... https://www.vodafone.cz/consumer/support/setup/wap.htm#manual
Z jednotlivých návodů se určitě dobereš správné konfigurace, myslím, že ten pro K800i by mohl stačit.
Případně si zkontroluj, zda máš právě aktivní správný profil pro internet, se správně zadanou domovskou stránkou - je to poseldní krok, na který se občas zapomíná... Je třeba vybrat konkrétní profil, zvolit Další a Upřesnit (nikoliv Nastavení)... Tak to alespoň funguje na platformě A100, snad se dvoustovka nebude tolik lišit.
Pokud nic nepůmůže, nezbude než zkusit obnovení nastavení a jít do toho znova  Mrknutí
uložena

Smajlík Sony CMD-J5 -> J6 -> SE K700i -> W550i -> W850i Cheesy + J6  -> HTC Touch Diamond Tongue
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Platforma A200  |  Řada W (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Vodafone live!
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.005 sekund, 17 dotazů.