SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
28. Březen 2024, 09:45

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Symbian UIQ3  |  Hry,aplikace (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: PowerMP3 od MobiFactor
Strana: [1] 2 3  Vše
Poslat téma Tisk
Autor Téma: PowerMP3 od MobiFactor  (Zobrazeno 29790 x)
VaRo
Anonym
« v: 11. Červenec 2008, 23:05 »

Skvělou alternativou k walkmanu 2/3 pro UIQ3 zařízení je zcela jistě aplikace PowerMP3 od MobiFactor. Jak vlastně vypadá a co vše zvládá?

(níže uvedené platí pro verzi 1.02)


Základní vzhled po prvním spuštění (před aktualizací hudby):




Po aktualizaci hudby již dostáváme nabídky známé z aplikace walkman 2/3 (vpravo walkman):




Pro nastavení prostředí aplikace si můžete vybrat ze 2 základních skinů (modrý nebo šedý):



Další nastavení je obdobné jako u walkmana 2, což cením, není nutné vstupovat do různých podnabídek pro to, abych si ohodnotil ("ohvězdičkoval") hudbu a náladu songu si namísto barevného označení používaného u walkmana nastavím smajlíkem ;o)




Mp3 přehrávač se, stejně jako walkman 2/3, dá jednoduše ovládat klávesovými zkratkami:



Hudbu jsem na své P1-ce poslouchal s připojenými sluchátky Koss porta Pro a v P1-če mám patch zvuku. Výsledek je zcela srovnatelný s implementovaným walkmanem 2 (v kabátu walkmana 3), který v P1-ce též používám. Tzn. zvuk je ostrý a čistý, mega bass řádně basuje a hudba se nedá se poslouchat zcela naplno...

K zesilování/zeslabování hudby se zde, na rozdíl od walkmana 2/3, používá boční kolečko (jog dial). Ještě snesitelná úroveň hlasitosti s "opatchovaným" zvukem je pro mne tato:




Posledním rozdílem mezi touto aplikací a walkmanem 2/3 je absence vizuálních animací. (Ti, kdož používájí poslech hudby přes BT-sluchátka, jsou o ně stejně ochuzeni...). Animace jsou zde nahrazeny animovaným ekvalizérem.

Jako dobrá věc se mi též jeví možnost ignorování písniček menších, než 1MB při aktualizaci hudby. Tím se oprostíte o načtení i různých vámi používaných vyzváněcích souborů, které by vás při přehrávání hudby mohly obtěžovat.


Klávesové zkratky mi ale na mé qwertz klávesnici nefachaj, vystačím si s ovládacími prvky na displeji. U smártů s klasickou klávesnicí by neměl být problém, si myslím...


Dobře chodí dohledávání a dotažení obrázku k mp3-kám:



Pokud info o mp3-ce schází, můžete si ho zadat růčo a stáhnout obrázek interpreta třeba z jiného alba...:




Po aktualizaci hudebních souborů ve walkmanu se vám pak natáhnou i obrázky stažené v PowerMP3:

« Poslední úprava: 12. Červenec 2008, 11:23 od VaRo » uložena
Herbik
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 155



Zobrazit profil
« Odpověď #1 v: 12. Červenec 2008, 07:21 »

Zdá se dobrý.Jen není asi zcela doladěný,v některých případech mě to piše Není dostatek paměti. A někdy uplně zamrzne. Např při výberu pisničky... Angry
uložena

W960i,i8510-32GB
VaRo
Anonym
« Odpověď #2 v: 12. Červenec 2008, 07:44 »

Já nic podobného zatím nezpozoroval...  Huh
uložena
m3ph1st0
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE W580i, Nokia N79+Koss Porta Pro
Příspěvků: 176



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #3 v: 12. Červenec 2008, 08:02 »

Je to freeware nebo shareware?
uložena

Herbik
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 155



Zobrazit profil
« Odpověď #4 v: 12. Červenec 2008, 08:38 »

shareware
uložena

W960i,i8510-32GB
Joza
Anonym
« Odpověď #5 v: 12. Červenec 2008, 12:22 »

Chtěl jsem sepsat článek o PowerMP3, ale VaRo mě předběhl (už zase). takže přidám jednu věc, co se líbí mě: do přehrávače lze dodat i další skiny, než jen ty defaultní, proto jsem si vybral jeden, který do mého schémátka výborně zapadne.
uložena
VaRo
Anonym
« Odpověď #6 v: 12. Červenec 2008, 12:34 »

A kam a jak ho přidat, Jožko?  Mrknutí
uložena
Joza
Anonym
« Odpověď #7 v: 12. Červenec 2008, 13:13 »

na ipmart je aplikace (přímo v topicu o Power MP3), která dodá další skiny. Je třeba mít PowerMP3 nainstalovaný v paměti telefonu, na totéž místo se instlauje i skin. a je nutný také nainstalovaný SIS installer mod (ten, díky kterému lze používat nepodepsané aplikace). Uploudnul bych to SEM, ale mám zpomalený net, jen tohle okénko se mi ještě ani nenačetlo, a to už dopisuju příspěvěk.

PS: skiny lze ale vytvářet vlastní, je to podobné, jako u Walkman playeru. skin se skládá ze tří částí, bckg_M600.png(v mém případě), elements.png a playview.xml. Nachází se ve složce MediaFiles/Other/PowerMP3/Skins, takže podle mě půjde i ručně měnit skiny a vytvářet nové.
« Poslední úprava: 12. Červenec 2008, 13:19 od Jozef Cmar » uložena
VaRo
Anonym
« Odpověď #8 v: 12. Červenec 2008, 13:32 »

Dík za info, Jožko. Dovolím si tvou odpověď "oobrázkovat":

Umístění skinů:




Skladba skinu:




2 obrázky pro změnu skinu (z defaultních skinů). Můžete odsud stáhnout a po editaci použít pro svůj skin. K těmto dvěma png obrázkům nezapomeňte přidat playview.xml soubor:

bckg_m600.png (240x273):

 


a elements.png (240x457):




Jinak, je to přesně tak, jak píšeš, Jožko. Skin není problém vyrobit, vložit a změnit (viz jedna moje rychlovka):



a ještě jeden jednoduchý a přehledný skin (ve 2 variantách):

« Poslední úprava: 12. Červenec 2008, 14:15 od VaRo » uložena
David.2544
Anonym
« Odpověď #9 v: 16. Červenec 2008, 15:52 »

Kde je tento přehrávač ke stažení
uložena
VaRo
Anonym
« Odpověď #10 v: 16. Červenec 2008, 16:48 »

Jednadvacáté století a najdou se i tací, co neumějí pracovat s internetovým vyhledávačem?  Huh Tongue Co třeba zkusit dát do vyhledávače: PowerMP3 MobiFactor UIQ3 ?
uložena
3m3
Anonym
« Odpověď #11 v: 10. Srpen 2008, 21:16 »

Vyšla nová verze 1.06,
ke stažení zde: http://m600.org.ua/file/id/4224
uložena
milda2000
Guru SEMania.cz
*****
Pohlaví: Muž
Telefon: P1i , W995 a Xperia X1
Příspěvků: 379



Zobrazit profil
« Odpověď #12 v: 10. Srpen 2008, 21:22 »

Verze 1.07 bude k dispozici i v ceske lokalizaci, vcas upozornim, preklad je jiz hotov.

Milda
uložena

SE P1i, SE Xperia X1 a W995
VaRo
Anonym
« Odpověď #13 v: 25. Září 2008, 11:52 »

Používáte-li aktuální verzi aplikace - tj. 1.06 a chcete-li si přidat nějaké nové skiny, musíte je přidat na C/D (podle toho, kam jste aplikaci instalovali telefon/karta) do adresáře Shared\PowerMP3\Skins (viz screen), což je změna proti předchozím verzím.



Vzhled přehrávače pak může zas vypadat třeba takto:



Nebo, chcete-li trochu experimentovat, doporučuji vyzkoušet některý z následujících:





stáhnout si je můžete zde:
http://www.ipmart-forum.com/showthread.php?t=269235&page=14

V mé P1-ce vypadají zajímavě:




uložena
Dejwis
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE P1i + M2 2GB (HACKED)
Příspěvků: 64



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #14 v: 27. Září 2008, 22:05 »

 Smajlík jak to vypadá s verzi 1.07 CZ?
uložena

Nokia 2110 - Siemens C35i - SE T300i - SE K700i - SE P1i - ? (něco jako Xperia)
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1] 2 3  Vše
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Symbian UIQ3  |  Hry,aplikace (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: PowerMP3 od MobiFactor
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.008 sekund, 18 dotazů.