SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
28. Březen 2024, 14:26

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Platforma A200  |  Řady G, K, T, Z (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Klady a zápory Sony Eicssonu G502
Strana: 1 2 3 [4] 5  Vše
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Klady a zápory Sony Eicssonu G502  (Zobrazeno 41501 x)
potda
Anonym
« Odpověď #45 v: 07. Listopad 2008, 22:23 »

Už jsem někde psal,že ten stříbrný se mi líbil z těch 3 druhů nejvíc,to je fuk záleží na každým ať si koupí třeba pistáciovej Cool,já mám 2GB to mi na hudbu stačí a kabel mám od synka z W200i,ale v nouzi občas použiju BT co jsem koupil k PC za 300kč a taky to jede. Cool

Malá poznámka,teď jsem zkoušel TMO kartu a světe div se - ono na tom běží i EDGE !!!! ikdyž v papírech o tom není ani ťuk.
uložena
Joza
Anonym
« Odpověď #46 v: 09. Listopad 2008, 11:54 »

Proč by na tom EDGE neběželo, G502 je klasický telefon na platformě A200, tedy disponuje GPRS, EDGE, UMTS a HSDPA
uložena
potda
Anonym
« Odpověď #47 v: 09. Listopad 2008, 19:09 »

protože to nikde z papírů nejde zjistit Cheesy,že jako odborníci budeme tušit že A200 bude umět EDGE,tak to neznamená,že např u ET či TMO to taky vědí Cheesy
Stejně tak,papírově má podporovat jen 4GB karty a jsou tu další kteří tvrdí že papírově je tam 8GB. Cry.Každej poznatek je dobrej
uložena
Joza
Anonym
« Odpověď #48 v: 09. Listopad 2008, 19:31 »

O kartách se taky mluvilo už stokrát, jak by výrobce vypadal, když by inzeroval podporu 32 gB karet v době, kdy jsou na trhu 4 GB. Stačí věřit ověřeným zdrojům, to pro nikoho normálního operátoři nejsou
uložena
v6ak
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SK17i, G502, K320i
Příspěvků: 2212



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #49 v: 30. Listopad 2008, 15:35 »

Tak jsem si ho ve středu taky koupil. Používat ho budu až od Vánoc. Byla po něm asi velká poptávka a jak se zvedl dolar, začínají mizet levnější varianty, takže přestože jsem chtěl ideálně černý necustomizovaný, mám stříbrný a T-customizovaný.

Ohledně té poslední věci jsem se chtěl zeptat: na T-ustomizaci slyším ne zrovna chválu. Já jsem se hlavně bál, aby mi tlačítko pro menu činností nenahradili něčím jako link na T-zones, ale to se nestalo. Údajně je to pomalejší. Viděl jsem, že animace jsou líné (nemám ale pořádně s čím dobře srovnávat), ale pokud se pohybuji v menu pomocí čísel, nevadí mi to. Nebo ještě nevím, o co přicházím? Když jsem ho jel koupit, plánoval jsem decustomizaci, ale teď si nejsem jist, že by mi něco přinesla. Navíc: nebyl by problém se zárukou?
uložena

kontakt - Ale nejsem poradna - od toho je tu toto fórum
potda
Anonym
« Odpověď #50 v: 30. Listopad 2008, 19:28 »

V jiných zde diskuzích je uveden způsob na zpětnou T-customizaci,jinak já nemám pocit,že by byl stroj nějak pomalej
uložena
Fox444
Anonym
« Odpověď #51 v: 12. Leden 2009, 23:18 »

Dobry den, mam s touto firmou stejne zkusenosti, koupil jsem nokii E51 u stejne firmy, tj. ostrava Bigfun a nasledne jsem zjistil stejne nedostatky, palene cd s manualem, jine znaky na klavesnici nez jsou zvykem, po dukladnem prozkoumani jsem zjistil, ze tento mobil pochazi z Asie a pro cesky trh neni urceny, coz mi potvrdila i Nokia. Domnivam se, ze se jednoznacne jedna o klamani spotrebitele.
uložena
Fasther
Uživatel
***
Telefon: SE G502
Příspěvků: 6



Zobrazit profil
« Odpověď #52 v: 31. Leden 2009, 11:48 »

když se tu mluvilo o těch pamětových kartách. Co říká na 16gb?
uložena
Tonanek
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: W902 (W810,R520m)
Příspěvků: 648



Zobrazit profil
« Odpověď #53 v: 31. Leden 2009, 12:20 »

Nova platforma,mel by brat 32 GB.
uložena

TONY
Sasakr
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Nokia E5
Příspěvků: 745



Zobrazit profil
« Odpověď #54 v: 04. Srpen 2009, 22:30 »

Tak dnes si ho táta koupil...musím říct, že ve mě evokuje silně nostalgické pocity, telefon je totiž strašně podobný Siemensu C75, jež jsem měl tu čest asi rok a půl používat. Zpracování odpovídá ceně, klávesnice se zdá ok. Ještě musím vyzkoušet reproduktor, foťák se předpokládám nebude lišít od toho ve W910. Tak uvidíme, jak moc s ním budou problémy.
uložena

321654
Anonym
« Odpověď #55 v: 04. Srpen 2009, 22:54 »

ja zatim vydim jen klady, jeste sem nezaznamenal restart telefonu, asi se mi poslusne restartuje prez noc a ve dne dava pokoj, na klavesnici  si  nemuzu stezovat je asi nejlepsi co sem mel, opravdu se na ni pise sqele
dizajnove je podarenej, na predvadecich smimcich se mi moc nelibil, ale na zivo a v cerne je nadherny
uložena
KRTEK
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: P990i, C702, P1i
Příspěvků: 130



Zobrazit profil
« Odpověď #56 v: 05. Srpen 2009, 00:40 »

G502? Nazivo je docela pekelne osklivej... Mrknutí A i psani na klavsnici neni zrovna idealni. Nicmene, beru to, ze treba i TMCZ je to za ty prachy celkem slusna koupe
uložena

Nebýt, nehrát, nefungovat...
Nejste-li si jisti gramatikou svého příspěvku, použijte Pravidla českého pravopisu. Příspěvek si po sobě před odesláním přečtěte, dobře podaný dotaz se lépe a rychleji vyřeší. Používejte čárky a tečky ve větách! Děkuju Smajlík
v6ak
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SK17i, G502, K320i
Příspěvků: 2212



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #57 v: 05. Srpen 2009, 06:09 »

Sas: Ad C75: A víš, že i jo? EDIT: Tak mě dostala cenzura (našla v odkazu "pica"), takže odkaz musím zkrátit, aby prošel: http://jabb.im/9q Ještě mám štěstí, že mě nestihl nějaký spamfiltr za "enlarge". Možná to bude neobvyklým kontextem Cheesy
OSsar: A jak dlouho ho máš? (A jak moc ho používáš)? A který máš FW? BTW: Stejně nechápu, jestli's (a proč's) vyměnit C905 za G502...
OScar, KRTEK: ad vzhled: Černou variantu jsem naživo ještě snad ani neviděl. Původně jsem si chtěl koupit černou, ale dávat cca 700 Kč za černou... (Brandovanej a stříbrnej byl levnější... Dnes už debrandovanej.) EDIT: Ale na moji stříbrnou G502 byly pozitivní ohlasy.
OScar, KRTEK: ad klávesnice: Je potřeba si trošku zvyknout. Já si původně taky myslel, že bude problém, ale zvykl jsem si už v obchodě, když jsem se chtěl přesvědčit, že ta klávesnice není pro mě Cheesy Zvykl jsem si i na tužší hvězdičku. Anebo jsem ji rozhýbal. Ale hvězdička klape pořád potišeji. V první chvíli jsem v obchodě měl problém se zpětnou odezvou této klávesy.
BTW: Už se někomu něco loupe?
« Poslední úprava: 05. Srpen 2009, 06:16 od v6ak » uložena

kontakt - Ale nejsem poradna - od toho je tu toto fórum
verbatim
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: E T39m ► SE T65 ► SE T630i ► (SE T105) ► SE D(K)750i (R1DB001) ► SE K800i (R8BF003) ► SE C902 (R3EG004) ► SE W995 Silver (R1HA035) + Mini Pro (4.0.2.A.0.58)
Příspěvků: 775



Zobrazit profil
« Odpověď #58 v: 05. Srpen 2009, 07:21 »

†ObSCurΣ ScarΣcrOw†

ad resety: spoustu skrytých resetů mé C902 (v době její největší restartovací slávy - kdy 3 a více na den nebyl problém - nyní naprosto v pořádku) jsem zjistil tak, že jsem si nastavil v editoru sms v nabídce -přidat symbol- výběrový rámeček na některý znak.

Zůstal-li rámeček na tomto znaku při další "návštěvě" editoru - vše bylo v pořádku:



Když jsem našel toto (znak byl najednou na tečce) - věděl jsem, co se stalo - a pěkně mě to žralo Angry



Samozřejmě i hlasitost přehrávače byla nižší...

Takhle jsem já odhaloval resety - důležitý je minulý čas Mrknutí
uložena



SE W995 (R1HA035)+ M2 Sony 8 GB + Handsfree HPM-90 + Handsfree MW600 + MPS-70 + MS-410 + CDS-75 + CCR-70

C902 - uživatelská recenze
v6ak
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SK17i, G502, K320i
Příspěvků: 2212



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #59 v: 05. Srpen 2009, 07:41 »

To já jsem je odhaloval tak, že jsem najednou něměl žádnou aplikaci spuštěnou...
Dnes to zjistím tak, že uvidím "15 patches installed", ale dnes je to lepší. Možná i proto, že když se to zhorší, tak zálohuju, flashnu a obnovím ze zálohy. Přecejen restarty si nepřeju a pád /tpa/pdh/ už vůbec ne.
Někdy jsem uvažoval i o tom, že bych si udělal java aplikaci na restartovací statistiku Cheesy Jenže s tapetou tehdy byl problém, který jsem vyřešil teprve nedávno.
Na staré Nokii 3120 jsem to odhaloval podobně jako ty: rozepsal jsem si nějakou SMS. Vzhledem k tomu, že jsem SMS neposílal přes vestavěný editor, tak mi to nevadilo. V případě připojení k počítači (kvůli zálohování kvůli reklamaci) jsem se navíc dočkal zvuků. Vypínání jsem odhaloval snadněji. Nakonec jsem to vyřešil koupí SE, protože v servisu mi to odmítli s odkazem na nějaké prohnutí krytu pod baterkou, které by pádem mohlo být způsobeno snad jen v případě solidního rozkašování baterky.
uložena

kontakt - Ale nejsem poradna - od toho je tu toto fórum
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: 1 2 3 [4] 5  Vše
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Platforma A200  |  Řady G, K, T, Z (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Klady a zápory Sony Eicssonu G502
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.008 sekund, 17 dotazů.