SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
29. Březen 2024, 14:49

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Platforma A200  |  Řady G, K, T, Z (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Klady a zápory Sony Eicssonu G502
Strana: 1 2 [3] 4 5  Vše
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Klady a zápory Sony Eicssonu G502  (Zobrazeno 41506 x)
tykev
Uživatel
***
Příspěvků: 1


Zobrazit profil
« Odpověď #30 v: 06. Říjen 2008, 00:55 »

Chtěl bych se zeptat jestli jdou u G502 odlišit volající/skupiny zvoněním? Podle katalogu by to jít nemělo ale to by bylo docela zklamání Embarrassed
uložena
v6ak
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SK17i, G502, K320i
Příspěvků: 2212



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #31 v: 03. Listopad 2008, 13:27 »

Na http://forum.semania.cz/index.php?topic=18814.0 jsem si zjišťoval nějaké info, ale nedozvěděl jsem se všechno.
Něco bych si zjistil v obchodě, ale s jednou věcí by mohl být problém:
Na K320i mám "vypínačové menu" (menu, které se zobrazí kdekoli po stisknutí vypínače), kterým můžu mobil nejen vypnout, ale i zamykat klávesy, měnit profily a přepínat vlastnost Silent (tichý) u aktuálního profilu. Jenže: G502 namá vypínač. Kde je to u G502?
uložena

kontakt - Ale nejsem poradna - od toho je tu toto fórum
Kitovec
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: C702 Cool Cyan
Příspěvků: 119


Zobrazit profil
« Odpověď #32 v: 04. Listopad 2008, 18:44 »

v6ak: Funkce vypnutí se nachází na klávese C.

BTW. U T-Mobilu je v prodeji nějáká bílá verze. Nemáte někdo žívé foto třeba z prodejny? Na oficiálních stránkách jsou pouze: Premium Black, Brilliant Hazel a Celerity Red. Tady je odkaz na T-Mobile, kde je ta bílá varianta: http://t-mobile.cz/Web/Residential/Telefony/Telefon.aspx/Sony-Ericsson/G502/Telefon/417
« Poslední úprava: 04. Listopad 2008, 20:34 od Kitovec » uložena

I love my Sony Ericsson C702 Cool Cyan
v6ak
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SK17i, G502, K320i
Příspěvků: 2212



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #33 v: 05. Listopad 2008, 06:58 »

v6ak: Funkce vypnutí se nachází na klávese C.
Nejde mi o vypnutí jako takové. Já chci menu, o kterém jsem psal. Ka K320i se mi po stisknutí vypínače objeví menu. Vypíná se buď podržením vypínače, nebo vybráním první položky z tohoto menu.
uložena

kontakt - Ale nejsem poradna - od toho je tu toto fórum
Kitovec
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: C702 Cool Cyan
Příspěvků: 119


Zobrazit profil
« Odpověď #34 v: 05. Listopad 2008, 19:46 »

Tak to bohužel nevím, G502 nemám. Sad
uložena

I love my Sony Ericsson C702 Cool Cyan
potda
Anonym
« Odpověď #35 v: 06. Listopad 2008, 07:29 »

Kitovec + Tykev:vyzvánění jde přidat ke kontaktům i skupinám,nikoli však k profilům(stále hraje melodie přidaná k číslu.
                         Na vypínání je C ,Pod tlačítkem telefonu je přístup do menu které si můžeš složit sám a zobrazí se kdykoli toto tlačítko stiskeš.a uložit tam jde vše krom vypínání telefonu a uzamykání kláves
                         U TMO je to stříbrná verze,taky jsem se musel jít nejdřív na to podívat - fotka na webu je strašná - na můj vkus je to asi to nejlepší z G502
uložena
v6ak
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SK17i, G502, K320i
Příspěvků: 2212



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #36 v: 06. Listopad 2008, 07:33 »

Pod tlačítkem telefonu je přístup do menu které si můžeš složit sám a zobrazí se kdykoli toto tlačítko stiskeš.a uložit tam jde vše krom vypínání telefonu a uzamykání kláves
Myslíš menu činností?
uložena

kontakt - Ale nejsem poradna - od toho je tu toto fórum
potda
Anonym
« Odpověď #37 v: 06. Listopad 2008, 13:48 »

asi jo,nevím jak to jinak nazvat.Líbí se mi že se tam dá nastavit ÚPLNĚ (třka Lips sealed) všechno,
uložena
v6ak
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SK17i, G502, K320i
Příspěvků: 2212



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #38 v: 06. Listopad 2008, 16:59 »

asi jo,nevím jak to jinak nazvat.Líbí se mi že se tam dá nastavit ÚPLNĚ (třka Lips sealed) všechno,
No tlačítko pro menu činností je podle fotky pod volacím tlačítkem.

Jinak minimálně to zamykání by prý (podle mnou výše linknutého threadu) mělo nějak jít, jen nevím jak. V emulátoru se mi to nepodařilo. (Popravdě řečeno, ty emulátory, co jsem viděl, nejsou nic moc. Takže te to spíš otázka jak.
uložena

kontakt - Ale nejsem poradna - od toho je tu toto fórum
potda
Anonym
« Odpověď #39 v: 06. Listopad 2008, 17:38 »

podle toho co jsem si v threadu přečetl si myslím,že očekáváš od telefonu za 2.700 mnoho.Toho jsoufouny s třka hotovým uživatelským protředím,které se dá ještě upravit ale pro tebe je lepší si rovnou koupit něco od 9.000 jinak ti nikdy žádnej nebude vyhovovat. Cool
uložena
v6ak
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SK17i, G502, K320i
Příspěvků: 2212



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #40 v: 07. Listopad 2008, 07:50 »

podle toho co jsem si v threadu přečetl si myslím,že očekáváš od telefonu za 2.700 mnoho.
Fakt? Má to JP 8.0 - 8.2 (podle neoficiálního zdroje JP 8.2.něco), nemá joystick a má paměťovku. Multitasking je podle jednoho dokumentu od SE už od JP7 (Viz HTML verzi nebo originál).
Já chci jen doladit něco, co umí i K320i (za cca 1500Kč). Jde mi hlavně o ty klávesy, protože nevím, jestli to budou vědět v obchodě.
BTW: Já ho viděl nejlevněji necustomizovaný za 2777Kč, což zaohrouhluji na 2800.
Cituji
pro tebe je lepší si rovnou koupit něco od 9.000 jinak ti nikdy žádnej nebude vyhovovat.
Otázka je, jestli by to cena vyvážila. Úplně nejlepší by bylo, kdybych jej navrhl sám ;-)
uložena

kontakt - Ale nejsem poradna - od toho je tu toto fórum
Ji2
Uživatel
***
Telefon: G502
Příspěvků: 6


Zobrazit profil
« Odpověď #41 v: 07. Listopad 2008, 13:29 »

Dobrý den,

dnes jsem obdržel balíček s nově koupeným SE G502. K tomuto kroku mne vedla poměrně přiznívá cena vzhledem k technické i funkční specifikaci mobilu. Mám ale několik otázek.

Mobil jsem zakoupil u ostravského prodejce Bigfun.cz (cena 2.679,- Kč si velela neváhat), s nímž jsem doposud neměl žádne zkušenosti.

Po otevření krabičky na mne vybafl mobil, jevící se na první pohled jako nepoužívaný, nicméně ihned mě zarazil fakt, že displej není potažený krycí folií - je toto zcela v pořádku, anebo jde o nenormální jev?

Další věcí, která mne překvapila, byla "sada nadstandardních znamének" na číselných klávesách 1-6, což - jak jsem posléze zjistil - představuje průvodní symboly pro vytváření čínských/japonských znaků, z čehož usuzuji, že tento model nebyl primárně určen pro evropský trh.

Při bližším ohledání jsem objevil nepatrně sedřený pravý vrchní roh středového tlačítka, což může být výrobní nedostatek - alespoň tímto tvrzením sám sebe vnitřně uklidňuji.

A k mému úžasu se z útrob krabičky vynořilo další překvapení - CD, na kterém se nachází manuál je ve skutečnosti obyčejné pálené CD v papírovém obalu, na kterém je nálepka "Manuál", žádný strojový potisk, žádné SE výrobní stopy.

Po prvním zapnutí mobilu - tedy úvodní černé obrazovce - se mi podařilo zaznamenat jakési "prosvítání" (tedy nepatrně jasnější místo) v pravém dolním rohu, ale možná jde jen o subjektivní výklad jinak normovaného displeje.

Vše, včetně tutoriálu se pak jevilo bezproblémově, ale výše uváděné skutečnosti mne zcela po právu znepokojily - má někdo podobné zkušenosti, stejný "východoasijský model", či jiné pomocné informace?

Předem děkuji za pomoc

J.Š.
uložena
mars
Anonym
« Odpověď #42 v: 07. Listopad 2008, 14:40 »

tak tohle je na jasné vrácení telefonu, asijské znaky tam nemají co dělat, fólie je na SE vždy přítomna, a ač není dílenské zpracování u SE z nejlepších, ani odřený roh tlačítka by tam neměl co dělat.

Evidentně se tedy jedná o šedý dovoz, a ještě použitý mobil, nechci malovat čerta na zeď, ale bojím se, že jednání o vrácení asi nebude zrovna jednoduchý, dle toho, co si vůbec dovolili poslat. :-(

Hold cena není vždycky vše.
uložena
potda
Anonym
« Odpověď #43 v: 07. Listopad 2008, 20:36 »

display bez folie je bohužel náznak použitého telefonu,že to v pravo dole lehce prosvítá - to mám taky,stejnětak že ne všechna tlačítka jsou stejně osvícena - daň že je to levný, nevím proč jsi to za stejný peníze nekoupil u TMO aspoň máš nějakou jistotu záruky.
uložena
Ji2
Uživatel
***
Telefon: G502
Příspěvků: 6


Zobrazit profil
« Odpověď #44 v: 07. Listopad 2008, 21:10 »

Nakonec jsem se rozhodl, ze si mobil pravdepodobne ponecham - display byl po vybaleni netknuty a zcela cisty, bez naznaku otisku prstu, ci jakychkoliv jinych zakroku. Nejsem narocny uzivatel a mobil v tehle podobe, navic ozvlastnen podporou japonskocinske znakove soustavy primo na klavesnici, mi bohate staci. Smajlík Jen bych si rad dokoupil M2 kartu, ktera je u tohoto typu podporovana do papirovych 8GB pokud se nepletu + usb kablik na propojeni.

potda: Modely nabizene TM jsou bez rozdilu ve stribrnem provedeni s logem T-Mobile v miste, kde se jinak nachazi typove oznaceni mobilu. A cerne modely jsou vzdy minimalne o 300-600,- Kc drazsi.
« Poslední úprava: 07. Listopad 2008, 21:13 od Ji2 » uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: 1 2 [3] 4 5  Vše
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Platforma A200  |  Řady G, K, T, Z (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Klady a zápory Sony Eicssonu G502
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.008 sekund, 17 dotazů.