SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
28. Březen 2024, 19:18

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Platforma A200  |  Řada C  |  C902 (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Po pár dnech s C902-kou...
Strana: 1 ... 5 6 [7] 8
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Po pár dnech s C902-kou...  (Zobrazeno 49693 x)
VaRo
Anonym
« Odpověď #90 v: 29. Srpen 2008, 20:29 »

Problémy s prachem za krytkou...

Jsou banální prkotinou ve srovnání s usazováním prachu za skleněnou krytkou u K850-ky, Martine. Měl jsem teď na týden K850-ku půjčenou, tak Ti povím zas něco já o Tvém miláčkovi....



Co tomu říkáš? Cyber-shot, který není pro prach (který nejspíš prolezl z otvoru na reproduktor nad krytkou) k focení vůbec použitelný!!! U C902-ky prach lehce otřu, ale co tady? Tu "dvojtou" krytku vymyslel nějakej moc aktivní pionýr-inženýr, možná že do nových modelů už implementují "trojtou" nebo dokonce "čtyřtou" krytku... Nejdřív jsem měl chuť tu krytku vyloupnout nožem, ale měl jsem Kčko půjčené, tak jsem to vyřešil tím, že jsem foťák na K850-ce nepoužíval... dost smutný u jedné z vlajkových lodí Cyber-shotů...

Displej ve srovnání s C902-kou, uznávám má K850-ka lepší... rychle si na větší rozměr zvykneš. U C902-ky měly senzory na focení zakomponovat do klávesnice (třeba jako u K770-ky).

Další rána pro K850-ku - šílené procento reklamací "trojsenzorů" v dolní části displeje. Zkus se zeptat v nějaké prodejně, či servisu jak moc se jim prodané K850-ky vracejí s touto závadou na reklamaci....

Jinak už jsem prodal i C902-ku a budu čekat na něco lepšího, snad něco ještě bude....

K850-ka má můj velký obdiv, co se výdrže baterie týče. Není se čemu divit, i má P1-ka má li-Polku "jen o kapacitě" 1120 mAh, v K850-ce je, na první pohled menší ale silnější, Li-Polka s kapacitou 1930 mAh!
« Poslední úprava: 29. Srpen 2008, 20:37 od VaRo » uložena
Mida
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: K850i modified FS, X10i
Příspěvků: 237



Zobrazit profil
« Odpověď #91 v: 30. Srpen 2008, 10:45 »

Varo,u K850i to ale zalezi opravdu na kusu. Kazdy kus je asi jiny!!

Nazorne foto me k850ky,vlastnim ji od zacatku ledna 2008.



Jak je videt na obrazku,tak tam zadny prach neni!
Kdezto u C902 se prach bude usazovat na kazdem kuse.
A kdyby nekdo premyslel,co jsou takove bubliny kolem lemu sklicka,tak to je folie,kterou mam na krytce natazenou  Mrknutí
« Poslední úprava: 30. Srpen 2008, 10:59 od Mida » uložena

Alcatel OT Max, Alcatel 303, Sony J7 (firmware modified from NiMar), SE K700i (R2CA001 + applied patches), K850i (R1FA035 modified FS) a Xperia X10i
VaRo
Anonym
« Odpověď #92 v: 30. Srpen 2008, 11:04 »

To je sice fajn, ale, jak jsem psal, mobil nebyl můj, ale vypůjčený... a majitel se k němu choval krapet hůř. Přesto je příjemnější mobil rozevřít a prach jednoduše a rychle setřít, než mobil kvůli vyčištění prachu pod krytkou foťáku celý rozebrat....  Undecided
uložena
GiGiDAGia
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: K550i + K700i + T105 + 3510i
Příspěvků: 88



Zobrazit profil
« Odpověď #93 v: 30. Srpen 2008, 22:19 »

VaRo: Opravdu je tak silná baterka v K850i ?

 http://www.mshop.cz/shop/detail.php?id=BST38&k=696
 http://www.mobilmania.cz/uploadedfiles/25654.jpg

 Nerad bych nějak prudil, ale pokud by K850i měla takovou baterii, bylo by to super ;-) Problém s jedničkou před údajem "930 mAh" se nedávno objevil v katalogu MM.cz a bylo to jen tou jedničkou z kódu před hodnotou kapacity baterky;-)
« Poslední úprava: 30. Srpen 2008, 22:24 od GiGiDAGia » uložena
VaRo
Anonym
« Odpověď #94 v: 31. Srpen 2008, 07:39 »

Asi máš pravdu. Posuď sám z přiloženého screenu:



Pokud ta jednička patří k údaji před, je (dle velikosti baterie) logičtější hodnota 930mAh. I přesto je výdrž K850-ky více než solidní (pokud mohu soudit dle kusu, co jsem měl půjčený).
uložena
GiGiDAGia
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: K550i + K700i + T105 + 3510i
Příspěvků: 88



Zobrazit profil
« Odpověď #95 v: 31. Srpen 2008, 09:00 »

Jojo, věřím ve fajn výdrž, SE ji mají obecně slušnou, ta jednička je tam prostě blbě ... Už z té mé fotky na MM.cz je to také vidět.
uložena
keana
Anonym
« Odpověď #96 v: 31. Srpen 2008, 09:04 »

Dobrý den, chci se zeptat, jak se dá nastavit, aby se mohlo v telefonu surfovat na internetu a přitom se použilo připojení počítače. V nabídce USB - Síť USB - Typ sítě USB - Pomocí počítače - jsem tak nastavil - a výsledkem je omezené připojení - i na PC jsem ve vlastnostech nastavil  - "povolit sdílení připojení".

Zkoušel jsem hledat na Fóru, ale našel jsem maximálně návod na připojení přes Bluetooth...

Mohli byste mi někdo poradit? Předem díky... Mrknutí
uložena
figycom
Anonym
« Odpověď #97 v: 31. Srpen 2008, 09:18 »

Skus se připojit cez Sony ericsson PC Suite tam to určitě de
uložena
keana
Anonym
« Odpověď #98 v: 31. Srpen 2008, 12:00 »

No jo, ale přes PC suite se přece připojím tak, že telefon má funkci modemu... A já chci využít připojení počítače (O2)k tomu, abych mohl brouzdat pomocí Netfrontu v mobilu a neplatil tak za přenesené kB při prohlížení stránek.

Jinak díky za reakci Mrknutí
uložena
Keana
Anonym
« Odpověď #99 v: 02. Září 2008, 08:18 »

Nikdo to nechtěl taky zkusit (s tím připojením)? Shocked
uložena
křeček™
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Nokia N8
Příspěvků: 1135



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #100 v: 21. Září 2008, 15:58 »

Chci se optat zda je pravda že v Zábavě je taktéž funkce určení polohy tedy GPS jako u C702 nebo se to nečím liší od modelu C702? Huh
uložena
mars
Anonym
« Odpověď #101 v: 22. Září 2008, 13:46 »

jj, tato položka tam je. Obsahuje Google maps (polohu určuje pomocí BTS), Informace o stavu a protokol fungují potom pouze s připojeným modulem HGE-100, a to bohužel dokonce jen s některým, podle verze FW GPS modulu. (Ze 3 připojených modulů, komunikovala jen s jedním, nejstarším) :-(((( Takže celkem k ničemu.
uložena
kingjiri
Uživatel
***
Příspěvků: 6


Zobrazit profil
« Odpověď #102 v: 02. Listopad 2008, 10:58 »

Zdravím,

před pár dny jsem měl možnost osahat si a trochu ozkoušet C902. Co mě ale trochu zarazilo bylo, že animace při "vyjíždění" nabídky různých menu nebyla plynulá, spíš se lehce trhala - například u menu na přiloženém obrázku, nebo menu pro práci s obrázkem apod. Telefon měl originální menu od SE, takže bych tento jev nepřikládal špatnému schématu.


Je to tak u všech C902, nebo ne? Asi se spíš jedná o "kosmetickou" vadu, ale musím přiznat, že mě to teda lehce rozčilovalo, přece jen jsem čekal plynulejší reakce Smajlík

Díky za odpověď.
« Poslední úprava: 02. Listopad 2008, 11:01 od kingjiri » uložena
promy
Uživatel
***
Telefon: C902
Příspěvků: 11


Zobrazit profil
« Odpověď #103 v: 02. Listopad 2008, 12:43 »

No, když telefon něčím zaměstnám, tak se animace trošku "trhne", ale jinak bych řekl, že jsou celkem plynulé. Myslím ale, že asi dost záleží, jak moc se animace "trhá" ... nějaké video pro posouzení by nebylo od věci ... :-)
uložena
kingjiri
Uživatel
***
Příspěvků: 6


Zobrazit profil
« Odpověď #104 v: 02. Listopad 2008, 12:51 »

Telefon zaměstnán nebyl, prostě normál procházení menu  Mrknutí

Video bohužel nemám, popsat to jde jen těžko, ale k plynulý animaci, kterou bych od TOP modelu očekával, to mělo dle mýho názoru poměrně daleko ... co mě ale zajímá možná ještě víc je, jak je to nyní s restarty po vydání nejnovějšího firmware, popř. s restarty všeobecně? V nějakém topicu se to tu probíralo, ale žádné nové poznatky jsem tu nenašel ...
uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: 1 ... 5 6 [7] 8
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Platforma A200  |  Řada C  |  C902 (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Po pár dnech s C902-kou...
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.008 sekund, 18 dotazů.