SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
19. Květen 2024, 01:42

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142447 příspěvků v 9990 tématech od 23752 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní  |  Programy pro stolní Pc (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Chybne zobrazenie pamate v Sony Ericsson Media Managerovi
Strana: 1 2 [Vše]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Chybne zobrazenie pamate v Sony Ericsson Media Managerovi  (Zobrazeno 12521 x)
JURO8K
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: W890i Mocha Brown
Příspěvků: 425



Zobrazit profil
« v: 27. Květen 2008, 19:45 »

Mam problem s tymto programom, ked pripojim moju W890i cez USB a otvorim Media Manager, tak mi ukazuje v priecinku pre memory kartu asi 66 MB volnej pamate, ale fon mi ukazuje nieco cez 258 MB!  Shocked  Toto by mi urcite nevadilo, ale ked sa snazim cez Media Manager nahodit do fonu viac ako tych 66 MB, tak mi to vypise, ze neni dostatok pamate, co neni pravda, kedze mam realne volnych asi 258 MB, ktore sa inym sposobom ako cez Media Manager daju zaplnit...  Huh  Jasne, ze by som mohol subory do fonu nahadzovat aj inym sposobom ako cez Media Manager, ale potom by som pri nahadzovanych trackoch dosiel o funkciu SensMe (to by mi ani nevadilo) a obrazok albumu (to mi uz vadi), takze zatial ma nenapada ziadny sposob, ako donutit Media Manager, aby ukazoval realny stav volnej pamate...  Undecided Cry  Takto ma zatial napadlo jedine riesenie a to odstranenie obrazkov, ktorych mam cez 300 MB a potom si ich opatovne nahrat, ale ak sa mi ta pamat zaplni, tak by som dost nerad do fonu nahraval stale dokola obrazky, az kym mi nezostane z volnej pamate nic...  Undecided  Sony Ericsson Media Manager mam vo verzii 1.0 (Build 330), takze ak ma niekto nejaky napad, ako donutit Media Manager, aby zobrazoval realny stav pamate, tak please, napiste mi ho...  Mrknutí
A inac, rozdielny stav pamate zobrazuje aj pri pamati fonu, vo fone mam volne 16 MB a Media Manager zobrazuje nieco cez 13 MB, ale to mi nevadi, ide mi o tu memory kartu...  Roll Eyes
uložena

MiKi^
Uživatel
***
Telefon: t650i - HPM-75 - 2GB MMC
Příspěvků: 84


Zobrazit profil
« Odpověď #1 v: 05. Červen 2008, 15:57 »

mno, ten obrazek alba muzes pridat i pres jine programy do ID3 tagu pisnicky, takze ten MM neni jedina moznost Mrknutí..
uložena
JURO8K
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: W890i Mocha Brown
Příspěvků: 425



Zobrazit profil
« Odpověď #2 v: 23. Červen 2008, 13:53 »

No to by sa sice dalo, ale vyhodnejsie a hlavne rychlejsie bude asi to mazanie/nahadzovanie obrazkov z memory karty a asi ani nebudem mat moc na vyber, lebo tak to vyzera, ze Media Manager nedonutim, aby zobrazoval tu pamat normalne, ale aj tak diiik...  Smajlík
uložena

Parti
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: K800i & W890i
Příspěvků: 39



Zobrazit profil
« Odpověď #3 v: 05. Červenec 2008, 21:09 »

Kdyz mas pripojenej telefon tak se zkus prepnout na Settings - General a tam mas reserve space a dej min procent.
uložena

Smích?...Přejde!
JURO8K
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: W890i Mocha Brown
Příspěvků: 425



Zobrazit profil
« Odpověď #4 v: 05. Červenec 2008, 22:56 »

Skusal som hocico, ale toto ma teda fakt nenapadlo a normalne to funguje!!!  Shocked Roll Eyes Smajlík Diiik, mas to u mna...  Mrknutí
uložena

Renny*
Uživatel
***
Pohlaví: Žena
Telefon: (K700i_S500i)...SE W980
Příspěvků: 6



Zobrazit profil
« Odpověď #5 v: 12. Říjen 2008, 10:57 »

Ahoj všem, prosím můžete mně poradit v čem dělám chybu?...mám W980 a zkouším dostat především hudbu do svého mobilku..používám program SE Media Manager a nejde mně stáhnout hudba, vždy se uloží ve formě složky, která je prázdná a né  jako mp3...zkoušela jsem to i přes Se PC Suite 3.2 a taky My Phone Exporer a v těch to nejde už vůbec..vždy se to zastaví a hodí hlášku, že přenos souboru se nezdařil...před tím jsem měla mobilky k700i a S500i - ten jsem potřetí reklamovala ohledně prasklých tlačítek, tak jsem si vybrala W980 a je to skvělý mobil, jen tohle pořád nemůžu vyřešit a nevím kde dělám chybu, jsou vůbec tato programy kompaktibilní s mým mobilem?...nikdy jsem takový problém nemusela řešit...poradí mně někdo?..Díky moc předem
uložena
Ganimed
Administrátor
*****
Pohlaví: Muž
Telefon: LG G7
Příspěvků: 2395



Zobrazit profil
« Odpověď #6 v: 12. Říjen 2008, 13:19 »

Kasli na Media Manager je pomaly mam taky W980 jak ho pripojis k PC vyber na mobiu velkokapacitni prenos, mobil ti naskoci jako dalsi disk, uvidis ho na PC v menu Tento pocitac, pak s nim muzes delat co chces, rozkliknes si slozku s hudbou a proste si tam tu hudbu sproste pretahnes, nebo pouzij totalcommander
uložena

Renny*
Uživatel
***
Pohlaví: Žena
Telefon: (K700i_S500i)...SE W980
Příspěvků: 6



Zobrazit profil
« Odpověď #7 v: 12. Říjen 2008, 14:36 »

Díky, za tvou odpověď, ale tohle jsem taky zkoušela z disku přetáhnout myškou a vůbec mně to nejde..hodí mě to hlášku - Nelze kopírovat, Cesta je příliš hluboká...nebo mně to překopčí jednu a zbytek už né a napíše tu zmiňovanou hlášku...víš jak mně to štve?..mám mobil především na hudbu a teď tohle?...Teď zkouším přes Total Commander a další hláška..Nemohu zapsat - odstraňte ochranu proti zápisu...
« Poslední úprava: 12. Říjen 2008, 14:49 od Renny* » uložena
Ganimed
Administrátor
*****
Pohlaví: Muž
Telefon: LG G7
Příspěvků: 2395



Zobrazit profil
« Odpověď #8 v: 12. Říjen 2008, 14:40 »

Tak to je divne a takovou hlasku jsem jeste nikdy nevidel, telefon mas urcite v rezimu velkokapacitni prenos ? Jakou verzi Windows pouzivas na svojem PC ? Dole na liste ti bezi PC suite zkus ho pravou mysi ukoncit. Ukoncujes spravne komunikaci mezi W980 a PC tim ze das Tento pocitac pravym tlacitkem mysi kliknes na disk s W980 a das vysunout
« Poslední úprava: 12. Říjen 2008, 14:51 od Ganimed » uložena

Renny*
Uživatel
***
Pohlaví: Žena
Telefon: (K700i_S500i)...SE W980
Příspěvků: 6



Zobrazit profil
« Odpověď #9 v: 12. Říjen 2008, 14:50 »

PC Suite mám ukončen...jasně, že mám na mobilu spuštěn velkokap. přenos Mrknutí...Window XP
uložena
Ganimed
Administrátor
*****
Pohlaví: Muž
Telefon: LG G7
Příspěvků: 2395



Zobrazit profil
« Odpověď #10 v: 12. Říjen 2008, 14:54 »

Alespon ten mastorage musi fungovat, kdyz pripojis telefon k PC bez problemu ti naskoci jako dalsi disk ? nepise nejake chybove hlasky ? Jak W980 odpojujes od PC ?
uložena

Renny*
Uživatel
***
Pohlaví: Žena
Telefon: (K700i_S500i)...SE W980
Příspěvků: 6



Zobrazit profil
« Odpověď #11 v: 12. Říjen 2008, 14:57 »

Když zapojuju k PC, tak mně to naskočí bez problémů, nehlásí žádnou hlášku...no a pak vždy nejdřív ukončím v PC program ..u disku kliknu pravým a  označím vysunout, aby se odpojil
« Poslední úprava: 12. Říjen 2008, 15:02 od Renny* » uložena
Ganimed
Administrátor
*****
Pohlaví: Muž
Telefon: LG G7
Příspěvků: 2395



Zobrazit profil
« Odpověď #12 v: 12. Říjen 2008, 15:17 »

Tak to je divne nikdy jsem takovy problem nemel mozna ti chybi nejaky ovladac nebo tvoje PC nejak nedovede skousnout 8Gb pamet, jak velkou pamet kolik volneho a pouziteho ti PC ukazuje kdyz kliknes pravou mysi na disk s W980 a das vlastnosti ?
uložena

Renny*
Uživatel
***
Pohlaví: Žena
Telefon: (K700i_S500i)...SE W980
Příspěvků: 6



Zobrazit profil
« Odpověď #13 v: 12. Říjen 2008, 15:26 »

17,8 MB mám využité místo a 7,37 GB volného místa...................... Cry
« Poslední úprava: 12. Říjen 2008, 15:28 od Renny* » uložena
Ganimed
Administrátor
*****
Pohlaví: Muž
Telefon: LG G7
Příspěvků: 2395



Zobrazit profil
« Odpověď #14 v: 12. Říjen 2008, 17:48 »

Jeste zkusit SESUS a prehrat firmware mozna to muze byt i chyba telefonu
uložena

Renny*
Uživatel
***
Pohlaví: Žena
Telefon: (K700i_S500i)...SE W980
Příspěvků: 6



Zobrazit profil
« Odpověď #15 v: 12. Říjen 2008, 17:56 »

Dobře, vyzkouším to přehrát...jen se obávám, aby to nebyla chyba telefonu ... prozatím ti moc děkuji..měj se
uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: 1 2 [Vše]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní  |  Programy pro stolní Pc (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Chybne zobrazenie pamate v Sony Ericsson Media Managerovi
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.009 sekund, 15 dotazů.