SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
28. Březen 2024, 21:39

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  K550i, K770i, K790i, K800i, K810i, T650i, S500i, Z520, Z610, Z710, Z750  |  Ostatní (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: K770i...jaké sluchátka???
Strana: 1 [2] 3 4  Vše
Poslat téma Tisk
Autor Téma: K770i...jaké sluchátka???  (Zobrazeno 25234 x)
MiKi ve skole
Anonym
« Odpověď #15 v: 13. Květen 2008, 08:36 »

ja bych si koupil K770i :p. W910 je krasny mobil, nicmene fotky na nem asi nebuduo moc dobre, T650@K770 foti na denim svetle skvele, no ve tme by to mohlo byt lepsi, ale pomoha ta prisvetlovaci dioda.. ja taky posloucham pisnicky, a Megabass mi nechybi - stejne mam rucne upraveny ekvalizer.. W910 ma tu vyhodu, ze ma akcelerometr - pohybem zmenis pisnicku, hry ovladas pohybem telefonu.. ale zase si vem ze pisnicky prehrajes na kazdem telefonu.. Mrknutí
uložena
JURO8K
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: W890i Mocha Brown
Příspěvků: 425



Zobrazit profil
« Odpověď #16 v: 13. Květen 2008, 18:43 »

Shake Control je len taka efektna blbost, ako vyhodu by som to nebral...  Mrknutí Ak chces kvalitny fotak, nebudu ti chybat funkcie Walkmanu (Mega Bass, SensMe, Shake Control,...) a mas v plane si dokupit kvalitnejsie sluchadla, tak ber K770i...  Mrknutí Rozdielov je medzi K770i a W910i plno, v prospech K770i sa radi v kazdom ohlade lepsi fotak, ale inac nic, v prospech W910i by som dal Walkman a s tym spojene vsetky funkcie, vacsi displej (subjektivne), kvalitnejsie sluchadla v baleni (tie si ale chces tusim aj tak dokupit), 1 GB memory karta oproti 256 MB pri K770i, citacka memory stick micro kariet a novsia platforma (A200) so vsetkymi vyhodami a nevyhodami...  Smajlík Uz som vyssie pisal, zvukovy vystup je podla mna uplne rovnaky, rozdiel medzi Walkman a Cyber-Shot seriov by mal nastat az po uvedeni W980i, ale to neni tento pripad, takze reprodukcia by mala byt taka ista...  Roll Eyes
uložena

Luis
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE K800i + Memory Stick Micro 2GB
Příspěvků: 61



Zobrazit profil
« Odpověď #17 v: 13. Květen 2008, 19:48 »

Sice jsem to netestoval, ale já si myslim že ta funkce SensMe u walkmanů může bejt docela dobrá. Zatim jsem se s tim nikde jinde nesetkal.
uložena
JURO8K
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: W890i Mocha Brown
Příspěvků: 425



Zobrazit profil
« Odpověď #18 v: 13. Květen 2008, 22:44 »

Kaspa chce hlavne kvalitnu reprodukciu hudby, o tieto Walkman funkcie mu asi moc nejde a z vlastnej skusenosti ti mozem povedat, ze som SensMe vyuzil asi 3x, je to sice pekna funkcia, ale vyuzijem ju len vtedy, ked sa vazne nudim a chcem pocuvat hudbu z nejakej inej kategorie, ako mam v playlistoch...  Roll Eyes
uložena

Kaspa
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Sony Ericsson W910i, Sony Ericsson C702
Příspěvků: 26



Zobrazit profil
« Odpověď #19 v: 14. Květen 2008, 18:00 »

Sluchatka HPM-70 mam od me W800i, ktera se mi prave pokazila...taky se mi libi to, ze W910i ma vetsi displej...ostatni funkce walkmanu nejsou az tolik dulezite...jen aby to proste hralo v tech sluchatkach stejne kvalitne...ale poslouchal jsem prave na techto sluchatkach neco z K800i a z K550i a znelo to nejak nevyrazne a bylo to neuveritelne tiche...o to mi prave jde. Ten fotak je sice fajn vec, libila by se mi, ale na poradne fotky mam zrcadlovku...ale i tak, obcas vyfotit nejaky text apod, na to se to hodi. Kdyby jste nekdo byl z Prahy a mel u sebe K770i, tak bych to kdyztak prijel vyzkouset, v Sony Ericssonu moc ochotni nebyli...
uložena
JURO8K
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: W890i Mocha Brown
Příspěvků: 425



Zobrazit profil
« Odpověď #20 v: 14. Květen 2008, 19:19 »

Tak to je divne, lebo dost ludi pisalo o tom, ze ked sa k Cyber-Shotu dokupia kvalitnejsie sluchadla, tak v podstate az na samotny Walkman player ponukne tu istu kvalitu reprodukcie... Huh Hmmm, moc by som teda nedufal, ze to bude na K770i lepsie ako na K550i a K800i...  Huh Ale je to zo strany Sony Ericssonu urcite logicke, teda ak na tom nejsu ine Cyber-Shoty lepsie, o com po tomto tvojom prispevku dost pochybujem, mozno K850i na tom bude o nieco lepsie, ale neviem, no ale pri K770i by som teda rozhodne zazraky necakal...  Undecided
uložena

Kaspa
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Sony Ericsson W910i, Sony Ericsson C702
Příspěvků: 26



Zobrazit profil
« Odpověď #21 v: 14. Květen 2008, 22:18 »

K850i mozna v tomto ohledu je jina nebo celkove to resi treba nejak platforma A200...tezko rict...mozna je to jen muj pocit s tou kvalitou, ale ta hlasitost je vazne mensi...pisnicka na max. hlasitost v K550i byla ve W800i stejne hlasita o 3 cele ty policka min...a jelikoz pracuju v hlucnem prostredi, tak nekdy by se mi to hodilo...no nevim...jeste se rozhodnu...
uložena
JURO8K
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: W890i Mocha Brown
Příspěvků: 425



Zobrazit profil
« Odpověď #22 v: 14. Květen 2008, 22:43 »

No uz vseobecne sa povazuje reprodukcia cez HPM-70 za jednu z tych tichsich, mne v pohode vyhovuje, hudbu pocuvam na 7/8, ale nizsia hlasitost by mi uz vadila a o 3 stupne, to uz je moc, ked ti zalezi hlavne na kvalitnej hudbe, tak ber nejaky Walkman, rozhodne ti verim, ze Walkmany hraju s HPM-70 (a pravdepodobne aj s inymi) lepsie ako Cyber-Shoty, teda minimalne niektore...  Mrknutí
uložena

Kaspa
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Sony Ericsson W910i, Sony Ericsson C702
Příspěvků: 26



Zobrazit profil
« Odpověď #23 v: 14. Květen 2008, 23:59 »

No...asi si vezmu toho walkmana, nejak me laka vic... Smajlík
uložena
MiKi^
Uživatel
***
Telefon: t650i - HPM-75 - 2GB MMC
Příspěvků: 84


Zobrazit profil
« Odpověď #24 v: 15. Květen 2008, 16:40 »

nj, ale hlasitost muzes upravit pomoci acoustic souboru, takze i hlasitost Mrknutí. ad: shake control: nahodou, jdes po ulici, machnes mobilem a zmenis si tak pisnicku - to je nahodou super Smajlík. (mel sem w580i). to sensme je fakt k nicemu - od toho si udelam playlisty. jinak osobne se mi zda ze zrovna W580i ´hrala stejne jako T650i Mrknutí. ale chvalim tvuj vyber :-D
uložena
JURO8K
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: W890i Mocha Brown
Příspěvků: 425



Zobrazit profil
« Odpověď #25 v: 15. Květen 2008, 18:07 »

Ja som ten akcelerometer vyuzival len na zmenenie orientacie displeja, ale je to funkcia skor na efet, pri tom traseni musis aj tak drzat Walkman tlacidlo, takze je pohodlnejsie si tu skladbu prehodit normalne tlacidlom, ale vec nazoru...  Mrknutí No je to s tymi Cyber-Shotmi nejake divne, ale neriskoval by som, ze si kupim Cyber-Shot a bude hrat potichu a dajme tomu aj nekvalitne, tuningom dochadzas o zaruku, aj ked sa to da vratit do povodneho stavu, ale je to uz take blbe, ja by som si netunoval uplne novy mobil, hocico sa moze pokazit a tak...  Roll Eyes
uložena

Kaspa
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Sony Ericsson W910i, Sony Ericsson C702
Příspěvků: 26



Zobrazit profil
« Odpověď #26 v: 16. Květen 2008, 12:08 »

jj, moje slova Smajlík ...nevim, no...pravda, ze hlasitost jde upravit, ale komu by se s tim chtelo rypat...sens me i shake control jsou jen takove drobnosti, ale proc ne:)
uložena
JURO8K
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: W890i Mocha Brown
Příspěvků: 425



Zobrazit profil
« Odpověď #27 v: 16. Květen 2008, 14:35 »

Tym tuningom by si mozno ani nedosiahol efekt, s ktorym by si bol spokojny a istota je istota, najlepsie by bolo, keby mal niekto priamo skusenost s K770i a aj s nejakym Walkmanom a nasledne by porovnal, ci je K770i fakt v sluchadlach tichsia ako Walkman...  Roll Eyes SensMe a Shake Control su fakt len take blbosticky na nudu, ale keby tam neboli, tak by to niekomu zacalo chybat a nech tam teda su...  Smajlík
uložena

crystal Dare
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: w880 w910 k800 k850 HTC Hero, Desire HD
Příspěvků: 239



Zobrazit profil
« Odpověď #28 v: 16. Květen 2008, 14:53 »

nebud skrob a kup si KOSS porta pro Smajlík nic lepsie a som este nevidel.. su (relativne) male, velmi lahke a ten zvuk.. no.. dovolim si povedat, ze nic lepsie som este nepocul..  Cool a s dozivotnou zarukou?  Shocked .. no nekup to.. akce Cheesy
uložena

i love open source
JURO8K
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: W890i Mocha Brown
Příspěvků: 425



Zobrazit profil
« Odpověď #29 v: 16. Květen 2008, 16:11 »

A vies naco mu asi tak budu Koss Porta Pro, ked mu budu hrat s najvacsou pravdepodobnostou potichu?  Huh
uložena

Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: 1 [2] 3 4  Vše
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  K550i, K770i, K790i, K800i, K810i, T650i, S500i, Z520, Z610, Z710, Z750  |  Ostatní (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: K770i...jaké sluchátka???
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.007 sekund, 18 dotazů.