SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
19. Březen 2024, 06:22

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Symbian UIQ3  |  Ostatní (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Ikony hlavního menu
Strana: 1 ... 7 8 [9]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Ikony hlavního menu  (Zobrazeno 67374 x)
m3ph1st0
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE W580i, Nokia N79+Koss Porta Pro
Příspěvků: 176



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #120 v: 12. Říjen 2009, 17:05 »

necituj poslední příspěvek, používej edit a před kopírováním systémových souborů musíš mít capswitch přepnuto na off ne on.
uložena

arxeiss
Uživatel
***
Telefon: SE G900
Příspěvků: 17


Zobrazit profil
« Odpověď #121 v: 12. Říjen 2009, 21:29 »

Sorry, jsem se uklikl. Tak instalace do mobilu už proběhne v pořádku, problém je s tím že většina místních věcí není pro G900. A když jsem stáhl něco co bylo pro P1 vyexportoval obrázky z MBMTools a pak jsem chtěl v jednom souboru měnit obrázky za ty vyexportované. Problém že po uložení má subor mbm 0kB.

Jsem v tomto totální lama. Chtěl bych si ho upravit. Ale totálně jsem se do toho zamotal.  Cry
« Poslední úprava: 12. Říjen 2009, 21:34 od arxeiss » uložena
arxeiss
Uživatel
***
Telefon: SE G900
Příspěvků: 17


Zobrazit profil
« Odpověď #122 v: 13. Říjen 2009, 17:57 »

Zdravím. Měl bych dotaz proč mi nejde vypnout animace u ikonek v menu? Udělal jsem vše podle návodu na 4 stránce.  Stáhl soubor z Z: překopíroval, v kompu v PSPadu změnil v tom výrazu B na A (bylo to tam pouze jednou) nahrál na C a po restartu jsou ikonky furt stejné.

P.S. Dal bych edit, ale to se pak neukáže že se v tom temátu něco děje. Pokud se to nějakému moderátorovi nelíbí. Tak ať mi to sloučí.

Edit:\\ MBMTools stále nechce ukládat. I když obrázky si uloží do TEMP tak ani potom to neuloží s obrázkama. Jsem fakt z toho zoufalý

Edit2:\\ Tak už jsem zjistil kde je chyba. Složka MBMTools nemůže mít v adresáři zapsanou cestu s mezerou. Takže ani D & S což znamená ani plocha. Takže jsem to dal do kořenového adresáře C:\ a už to jede. Stále ale řeším problém s tím že se mi ikonky v menu nezvětšily, a jak změnit ty ikonky co jsou na "ploše". Nechápu jak změnit tyto
« Poslední úprava: 13. Říjen 2009, 18:59 od arxeiss » uložena
m3ph1st0
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE W580i, Nokia N79+Koss Porta Pro
Příspěvků: 176



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #123 v: 13. Říjen 2009, 20:27 »

Jestli se nemílím tak tohle g900 neumí. To je poze pro p1 a w960
uložena

arxeiss
Uživatel
***
Telefon: SE G900
Příspěvků: 17


Zobrazit profil
« Odpověď #124 v: 13. Říjen 2009, 20:39 »

Já nemyslím aby se to takhle rozjelo. Na G900 jsou v rovině a ty mezi nima listuješ. Vypadá to jako tady
 
Jenom se to nedá rozjet. To podlě mě v nějakém MBM souboru určitě bude. Jenom já mám problém s MBMTools. podrobněji jsem ho popsal ZDE http://forum.semania.cz/index.php?topic=13196.135

Edit:\\ Tak dá se to i na G900. Ovšem stále nevím kde se tam mění ty ikony.

Edit:\\ Tak už se mi povedly zvětšit ikony hlavního menu. Alaunch.r25 jsem přejmenoval na *.rsc a přepsal původní a je to OK. Teď už jenom zjistit kde se dají změnit ty ikony co popisuju výše.
« Poslední úprava: 22. Říjen 2009, 21:24 od arxeiss » uložena
Mareš
Anonym
« Odpověď #125 v: 27. Říjen 2009, 18:29 »

Poradili byste mi prosím, který soubor ukrývá ikonu Správce souborů. je to asi jediná ikona, kterou jsem ještě nenašel Sad
Díky za radu
uložena
arxeiss
Uživatel
***
Telefon: SE G900
Příspěvků: 17


Zobrazit profil
« Odpověď #126 v: 04. Listopad 2009, 18:54 »

Poradili byste mi prosím, který soubor ukrývá ikonu Správce souborů. je to asi jediná ikona, kterou jsem ještě nenašel Sad
Díky za radu
Jestli myslíš když vejdeš do Organizátoru tak tam Správce souborů? Tak je to soubor QFilesIcon.mbm a qfiles_loc na tu změnu adresy.

Po dlouhé době jsem upravil ikonky hlavního menu a další. Vycházel jsem z tohoto
BlackBerry
Ale změnil jsem i ikonky kalendáře, kalkulačky, Wi-Fi, BT apod.


Tímto děkuji Beatovi za pomoc, ikony a za původní návrh. VaRovi za horní lištu ve které jsem také upravil pár ikonek
« Poslední úprava: 04. Listopad 2009, 18:55 od arxeiss » uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: 1 ... 7 8 [9]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Symbian UIQ3  |  Ostatní (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Ikony hlavního menu
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.007 sekund, 18 dotazů.