SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
28. Březen 2024, 11:43

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Ostatní modely  |  V800/Z800i/K600i/K610i (Moderátoři: Ganimed, 3m3)  |  Téma: K 630i od O2 a nemoznost nastavenia MMS
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: K 630i od O2 a nemoznost nastavenia MMS  (Zobrazeno 5781 x)
yogi46
Uživatel
***
Telefon: SE K630i
Příspěvků: 1


Zobrazit profil
« v: 01. Květen 2008, 21:02 »

Zdravim SEmaniu,
rozhodol som sa vas poprosit o pomoc pri rieseni mojho problemu. Kupil som v O2/Slovensko/ mobil se k 630i, a chcem v nom pouzivat kartu Orange. Bolo mi povedane, ze O2 telefony neblokuje, takze som v tom nevidel ziadny problem. Nahodil som simku orange a spustl fon. Vsetko mi funguje, nastavil som si  orange world, v klude mi fici aj miniopera,vsetko bez problemov az na NASTAVENIA MMS. V podstate je nemozne nastavit tam novy datovy ucet, aby mi ficali aj mms. Prevolal som hodinu s podporou importera SE, volal som hodinu s technikom v orange, volal som na linku O2, bol som v predajni orange, nech mi to nastavia, ale nikto to nevie spustit. Ze vraj je tam problem, ze na O2, je nastavenie pre mms na simke a ked ja si chcem nastavit novy datovy ucet v telefone, ze to je blokovane Cry Stale tomu nechcem verit, fon je inac perfektny, ale bez tych mms, neviem neviem...Mate pre mna nejaky typ?? Inac je to moj piaty ericsson v rade, takze v nastaveniach sa celkom "vyznam", ale tentokrat som uplne v koncoch. Este by som vam chcel povedat ze klasicke" nastavenie"-nastavenie-pripojenia-datova komunikacia-a dalej tam nie je vytvorit novy ucet, je tam iba -preferovana sluzba a tam iba vyber PSD a CSD a iba sluzby CSD. Takze jedine nastavenia sa daju robit iba v spravy-nastavenie-sprava mms-profil mms............atd, samozrejme som tam manualne nastavil vsetky data, cislo portu, wap, novy profil atd, ale proste aj po tomto nastaveni to nefunguje. Dokonca chlapik v orange ked mi to nastavoval si uz nevedel rady tak zavolal nejakemu manikovy do ericssonu a ten mu povvedal, ze ked sa to neda nejakym grifom obist, tak bude treba prepalit soft... Nechce sa mi hned stracat zaruka, takze ves prosim ci nemate nejaky typ, popripade radu co s tym spravit. Dakujem zsa vsetky typy a odpovede.
uložena
yogi4646
Anonym
« Odpověď #1 v: 23. Květen 2008, 07:59 »

Problem mam uz vyrieseny......Nasiel som maniaka ktory to dokazal nastavit.... Cool Tak "chore" nastavenie nie je snad na ziadnom inom ericssone... Sad
uložena
FilipLudvik
Anonym
« Odpověď #2 v: 23. Květen 2008, 08:05 »

po decustomizaci je to snadne.
uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Ostatní modely  |  V800/Z800i/K600i/K610i (Moderátoři: Ganimed, 3m3)  |  Téma: K 630i od O2 a nemoznost nastavenia MMS
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.005 sekund, 18 dotazů.