SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
28. Březen 2024, 11:00

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Symbian UIQ3  |  Hry,aplikace (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: iLock jako symbianová aplikace
Strana: 1 [2] 3 4 ... 12
Poslat téma Tisk
Autor Téma: iLock jako symbianová aplikace  (Zobrazeno 78489 x)
VaRo
Anonym
« Odpověď #15 v: 15. Červen 2008, 10:57 »

Nemáš zač, Stando...  Mrknutí

Kdo by měl zájem si v programu MBMtool trochu pohrát a "počeštit" si text slidu, může použít tyto bmp soubory (jsou již v požadovaném formátu = stačí je pravou myší stáhnout a nahradit jimi stávající bmp-obrázek č.005 ve skinu, který používáte) - v obou jsem použil font z Nokie N95:




A nebo použijte tuto masku a písmo a text si do ni dejte dle vlastní libosti:




Výsledek pak vypadá např. takto:




Pokud byste měli zájem experimentovat dál s programem MBMtool, můžete si třeba změnit ikony zmeškaných událostí v souboru skin_icons.mbm

Původní bmp-obrázky č.000, 002, 004, 006 :



Změněné kolegou s nickem paramedic (za což mu dík!...) bmp-obrázky č.000, 002, 004, 006 :



Pro porovnání demo screeny za použití obou:


uložena
z77m
Uživatel
***
Telefon: SE P1
Příspěvků: 20



Zobrazit profil
« Odpověď #16 v: 15. Červen 2008, 11:29 »

Pro ty, kdo mají doma černou kočku (kocoura) povinnost  Grin
Původní autor "pgg19" z ipmart-forum.com, já jsem jen změnil font hodin z digitálních na pro mě zajímavější klasický..



stahujte originál zde: http://www.ipmart-forum.com/attachment.php?attachmentid=394116&d=1210547361 - nutná registrace
nebo upravená verze: http://uloz.to/495443/iPhoneLock.rar

samozřejmě myší zleva doprava, takže se obejdu i bez pro mě strašné hlášky "skluzem odemkni"  sorry Vašku..  Tongue

« Poslední úprava: 15. Červen 2008, 11:32 od z77m » uložena
VaRo
Anonym
« Odpověď #17 v: 15. Červen 2008, 12:37 »

Kočka s myší na displeji smártu?  Huh Není to krapet infantilní, Martine?  Grin Zlatá moje hláška....  Grin Mrknutí


Tak jsem si pohrál i s fontem na hodinách, aby ladil k té mé strašlivé hlášce...  Mrknutí




Kdo by měl o něj zájem, může si ho odsud stáhnout...




Tak jsem tu hlášku, kvůli Martinovi  Grin, ještě vylepšil...:

« Poslední úprava: 17. Červen 2008, 15:50 od VaRo » uložena
Tonda512
Anonym
« Odpověď #18 v: 07. Červenec 2008, 07:26 »

Nevíte jak pokračuje vývoj? Má to stále pár celkem nepříjemných bugů.....a bylo by dobré, kdyby aplikace ukazovala i události z kalendáře....to mi chybí nejvíce..
uložena
Tonda512
Anonym
« Odpověď #19 v: 17. Červenec 2008, 02:54 »

Nemohl by mi někdo počeštit ten text a napsat mi tam: Censored.

Text zcenzurován, jsme snad normální slušní lidé a hranice vkusu má někde mez.
« Poslední úprava: 17. Červenec 2008, 08:55 od Jozef Cmar » uložena
VaRo
Anonym
« Odpověď #20 v: 17. Červenec 2008, 08:49 »

Máš to na mailu, i když ten text...?  Undecided

další verze slidu...




a další skin pro iPhoneLock:

« Poslední úprava: 17. Červenec 2008, 11:31 od VaRo » uložena
Rock2
Anonym
« Odpověď #21 v: 18. Červenec 2008, 15:27 »

Ehm, sory za blbý dotaz, ale jak se edituje ten .ini soubor?
uložena
VaRo
Anonym
« Odpověď #22 v: 18. Červenec 2008, 15:37 »

Jednoduše. Koukni sem:
http://forum.semania.cz/index.php?topic=17428.0
uložena
Rock2
Anonym
« Odpověď #23 v: 18. Červenec 2008, 15:53 »

A jo, díky moc!
uložena
YAMATO
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 538



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #24 v: 18. Červenec 2008, 18:21 »

Hele, koukám, že jsem díky dnešnímu článku zjistil, jaký tahto aplikace udělala veliký pokrok! Zkusil jsem ji a asi zůstane. Ještě pár zlepšení, především upozornění na kalendář a nemá chybu!
uložena

Když zmizíš, tak budeš zmizelej, jinak tě zmizím já.
Manas
Uživatel
***
Příspěvků: 63


Zobrazit profil
« Odpověď #25 v: 19. Červenec 2008, 09:53 »

iPhoneLock 0.50 je už celkem funkční aplikace, je ale několik věcí, které mi celkem vadí:

1. při aktivovaném programu nefunguje zvuk příchozích zpráv, takže aby člověk zjistil, že má nějakou zprávu, musí pořád koukat na displej, na to obvykle nemám čas. Musím ještě v souboru ini vyzkoušet úsporu energie "UsePowerSaving" třeba to s tím souvisí. Rozdíl v paměti RAM při zapnuté a vypnuté funkci je cca 30kB a 280kB.

2. V souboru "iPhoneLock.ini" korektně nefungují nastavení "HiddenTaskMode" - skrytí aplikace v správci úkolů a "SystemTaskMode" - nastavení aplikace jako systémové. V systémovém task manageru v P1i není iPhoneLock vidět při jakékoli nastavené volbě a tím ho není možné vypnout. Objeví se tam jen v záložce "Poslední", ale ne "Otevřít". Musel jsem proto nainstalovat SwissManagera, aby se dal program vypnout a abych nemusel při každé manipulaci s programem restartovat telefon.

3. A jak tady píše Tonda512, nebylo by od věci dát na displej více informací... Doufám, že i pak iPhoneLock zůstane free.

Věřím, že další případné nové verze problémy vyřeší. Zatím mě ale iPhoneLock při práci spíše zdržuje.

uložena
Tonda512
Anonym
« Odpověď #26 v: 19. Červenec 2008, 14:22 »

Ten kalendář by fakt bodnul.......a já mam u příchozí zprávy zvuk normální...
uložena
Manas
Uživatel
***
Příspěvků: 63


Zobrazit profil
« Odpověď #27 v: 19. Červenec 2008, 15:12 »

Ať dělám, co dělám, zvuk příchozích zpráv při aktivním zámku prostě nedostanu.
uložena
YAMATO
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 538



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #28 v: 19. Červenec 2008, 16:17 »

Hm, trochu jsem to přechválil, s iPL mi zamrzá Mobipocket Reader. Občas i blbne podsvícení, ale to je vcelku snesitelné.
uložena

Když zmizíš, tak budeš zmizelej, jinak tě zmizím já.
ReVoL
Uživatel
***
Telefon: SE P1i
Příspěvků: 41


Zobrazit profil
« Odpověď #29 v: 24. Červenec 2008, 11:10 »

Mě taky zvuk příchozí zprávy funguje tak jak má, podsvícení občas blbne, blikne nebo nekdy nesvítí klávesnice.
Nevím jestli za to může tato aplikace ale včera se mi hrozně rychle vybila baterka, během pár hodin (bez jakékoliv práce) mi vytuhnul ze 70% na 0% a vím že jsem žádnou aplikaci ani nic nepouštěl navíc ten den. Myslím že se občas stane,když se při zapnutém zámku zmáčkne tlačítko nebo na displej tak se občas stane že je podsvícení na 100%, při dalším rozsvícení už třeba ne,ale občas se mi to stalo - což by baterku žralo hodně
uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: 1 [2] 3 4 ... 12
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Symbian UIQ3  |  Hry,aplikace (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: iLock jako symbianová aplikace
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.007 sekund, 18 dotazů.