SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
29. Březen 2024, 14:10

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Symbian UIQ3  |  Obecné (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Problem s instalaci
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Problem s instalaci  (Zobrazeno 1780 x)
pecho55
Uživatel
***
Telefon: m600i
Příspěvků: 13


Zobrazit profil
« v: 10. Březen 2008, 16:41 »

Cus lidi, mam takovej malej problemek. Nebo spis ani ne problem, ale otravuje to....jednou jsem musel prehrat firmware v moji m600i a mel jsem vsechny aplikace ulozene na karte...no a kdyz jsem ho pak zapnul tak se chtely jakoby vsechny znovu nainstalovat.Nektere se normalka nainstalovaly,ale nektere hodily pokazdy nakou chybu(poskozena instalacka nebo tak neco...)no takze kdyz vyndam kartu,restartuju mobil apod. tak se chtej pokazdy znovu nainstalovat....da se to nejak odstranit??(nechce se mi mazat celou kartu.... Embarrassed)
Predem diky...
uložena
sharkes
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 128



Zobrazit profil
« Odpověď #1 v: 10. Březen 2008, 17:07 »

Takze je to riesene mozno aj tisic+ 2 krat bud tu, alebo aj na uiqmanii. Skus to tu prehladat ,alebo zajdi do private/10202dce a tam je pes zakopany . Ak sa ti nechce badat tak tam vsetko vymaz a mas pokoj.
uložena
Kiwi1
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 233


Zobrazit profil
« Odpověď #2 v: 11. Březen 2008, 11:16 »

Taky mi to dělalo. ale stačolo pouze aplikaci znova nainstalovat (ne hned jak ti instalaci nabídne ale klasickou instalaci). Akorát se tě zeptá, jestli chceš přepsat původní soubory. A to samozdřejmě přepíšeš. A je po problémech.  Shocked
uložena

T610 -> T630 -> P990i -> C510 -> X8 -> Mini a Spiro
Martas06
Uživatel
***
Příspěvků: 12



Zobrazit profil
« Odpověď #3 v: 07. Duben 2008, 12:27 »

Kdyz jste u tech instalaci mam taky celkem problem....zatim pouzivam M600i bez pametove karty,hledma nejakou za rozumnou cenu a nejspis si ji objednam pres internet.Potiz je v toim ze vsechny programy co jsem instaloval se kopiruji normalne do vniitrni pameti telefonu,pouze jedina s nazvem Touch Dial 0.45 for calling se tvrdojisne pokousi nacpat na pametovou kartu...pri instalacoi to hodi chybovoz hlasku a ukonci se...co s tim?
uložena

Sony Ericsson M600i
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Symbian UIQ3  |  Obecné (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Problem s instalaci
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.006 sekund, 18 dotazů.