SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
28. Duben 2024, 06:24

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142444 příspěvků v 9987 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní  |  Příslušenství (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Folie na display.
Strana: 1 ... 3 4 [5]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Folie na display.  (Zobrazeno 26556 x)
★RONOX★
Grafik SEMania.cz
*****
Pohlaví: Muž
Telefon: P1i & OQO 2 & iPhone
Příspěvků: 1960



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #60 v: 16. Únor 2007, 03:07 »

jazdy ma rad ine folie, ja tiez uprednostnujem screenprotector, je to makka folia na ktorej pri silnejsom tuknuti ostane  "dulek" ale hned po par sekundach zmizne
vyhoda je ta ze sa na nej nenajdu skrabance ani po dlhom case, ma male odlesky a bublinky zmyznu vsetky po par dnoch
ale je to len vec nazoru a mozno by som ho zmenil keby som niekedy vyskusal brando
uložena

miramax
Anonym
« Odpověď #61 v: 16. Únor 2007, 10:30 »

Oki to je jasna vec. Ja jen nechapu Da_Vinciho reakce. Pze jsem napsal, ze s tou screenprotector folii nemam zadne problemy. Jen a pouze sem chtel vyzvednout kvalitu folii Brando, jelikoz muzu porovnat. A uz vubec nechapu, kde prisel na to, ze jsem ji asi nemel v ruce. To mackani sem uvadel jen jako priklad, aby sis to dovedl predstavit.
uložena
★RONOX★
Grafik SEMania.cz
*****
Pohlaví: Muž
Telefon: P1i & OQO 2 & iPhone
Příspěvků: 1960



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #62 v: 16. Únor 2007, 13:29 »

jasne jasne, nechcel som hrotit situaciu, len som pridal svoj nazor, ale mal by som brando vyskusat, ked budem najblizsie na konktinente tak by som mono jednu objednal
u mna vyhralo vtedy to ze v dobe ked som p990 kupoval nebola folia brando na tento model dostupna
uložena

ViP
Uživatel
***
Příspěvků: 8


Zobrazit profil
« Odpověď #63 v: 16. Únor 2007, 13:40 »

Hele lidi, je ta folie nejak specialne upravena na krajich? neslo by pouzit folii urcenou pro PDA na k750 rostrihlou po pulkach? Special na k750 stoji 200 a pro pda to stejne 250. a pokud sem dobre videl, tak pda bude mit tak 2x tak velkej displej
Jasne, ze si to muzes nastrihat dle libosti.. Nektere folie si musis sam strihat..

Netvrdil bych to paušálně. Mám M600i a koupil jsem si měkkou fólii na PDA, kterou jsem musel ustříhnout. Několik měsíců jsem byl spokojený, ani téměř nešlo poznat, že je na displeji fólie. Po cca 5 měsících se mi fólie začíná smršťovat - cca 0.5 - 1 mm na všech sestřižených stranách. Na původní (originální) straně je pořád stejná... Na výrobce fólie si už nevzpomenu, ale stála něco kolem 150Kč.
uložena
★RONOX★
Grafik SEMania.cz
*****
Pohlaví: Muž
Telefon: P1i & OQO 2 & iPhone
Příspěvků: 1960



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #64 v: 16. Únor 2007, 13:44 »

tak myslim ze aj 5 mesiacov je v pohode dlha doba
pokial by mal clovek investovat 300kc za rok do ochrany displeja tak myslim ze je to v poriadku
uložena

kubi
Uživatel
***
Telefon: P990i + N6100
Příspěvků: 22



Zobrazit profil
« Odpověď #65 v: 23. Prosinec 2007, 23:48 »

chlapi chci se zeptat na folii screen protector, nepodařilo se mi ji nalepit, pže se mi na tu lepící stranu dostal prach - pár zrníček... dá se to nějak zachránit - umýt a osušit nebo tak?  Cry jinak 200 v pr... dííííííííííííky za odpověd hoří to pže to dávám na přehrání FW do servisu (zadara  Cheesy )  a nechcu at mi to tam lempli poškrábou  Cry kdyby mi někdo moh poradit po ICQ tak budu rád
uložena
miramax
Anonym
« Odpověď #66 v: 24. Prosinec 2007, 15:03 »

Normalne ji umyj pod tekouci vodou.
uložena
kubi
Uživatel
***
Telefon: P990i + N6100
Příspěvků: 22



Zobrazit profil
« Odpověď #67 v: 25. Prosinec 2007, 12:49 »

takže to pak bude lepit? a jak to mám osušit aby se mi tam zase nedostal prach? teda to je ale věda :-D
uložena
miramax
Anonym
« Odpověď #68 v: 26. Prosinec 2007, 11:09 »

Brando folie lepi normalne i po umyti mydlem pod tekouci vodou ( nekolikrat vyzkouseno ). Mslim, ze u screen protector by taky nemel byt zadny problem. Vem si na to nejaky hadrik co nepousti chlupy.
uložena
kubi
Uživatel
***
Telefon: P990i + N6100
Příspěvků: 22



Zobrazit profil
« Odpověď #69 v: 26. Prosinec 2007, 12:41 »

a šlo by že bych to umyl a nalepil z5 na ten igelit a nechal uschnout poblíž topení???  Mrknutí protože i za použití  hadříku na brýle (antistatický) to sem tam smítko pustí :-( no každopádně to zkusím, displayi to nějak neublíží ne???
uložena
miramax
Anonym
« Odpověď #70 v: 26. Prosinec 2007, 12:45 »

No par kapek mu urcite neublizi, jen aby jsi tam nemel fleky od te vody.
uložena
kubi
Uživatel
***
Telefon: P990i + N6100
Příspěvků: 22



Zobrazit profil
« Odpověď #71 v: 26. Prosinec 2007, 20:35 »

myslíš fleky na folii nebo že by pak zůstaly na displayi fleky? no tak stejně si objednám brando....raději.... stejně tam mohli dávat fólie už SE standartně do balení... když je ten display tak náchylný  Undecided
uložena
miramax
Anonym
« Odpověď #72 v: 26. Prosinec 2007, 20:44 »

Myslim fleky pouze od vody. Display zase tak choulostivej neni, kamarad to ma rok bez ni a ma ho perfektni. Zalezi na cloveku, jak se k zarizeni chova. Umyj ho a uvidis.
uložena
kubi
Uživatel
***
Telefon: P990i + N6100
Příspěvků: 22



Zobrazit profil
« Odpověď #73 v: 26. Prosinec 2007, 23:00 »

jasan.... já se k němu chovám jako k miminku no, dal sem za něj celou výplatu skoro :-) ale tak je to u mě se vším že se o to starám. Kára, pc, mobil a péčko zítra jde na přehrání fw do servisu tak nechcu at mi ho tam škrábnou.......  Smajlík jen mi holt přišlo když sem něco črtal v editoru fotek že tím draanděním stylusem se to asi lehce škrábne. víš jak první mobil s dotykem. přešel jsem z Nokče 6100 takže šok! :-)
uložena
Woody33
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: 1: HTC HD2, 2: SE M600, 3:SE W580i
Příspěvků: 146



Zobrazit profil
« Odpověď #74 v: 08. Únor 2008, 15:35 »

tak ze ked je rec o foliach moj stary otec sa bal ze sa mu poskrabe display tak to vyriesit takto zobral si lepiacu pasku samozrejme prisvitnu tu siroku nalepil to na display a usporil peniaze ale sranda je na tom to ze ked clovek prelepi doskrabany display skrabance zmiznu tak ze som si to aj ja spravil a je to fakt dobre odporucam vyskusat ale vzduchove bubliny treba povitlacat aby to bolo aj pekne Mrknutí
uložena

Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: 1 ... 3 4 [5]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní  |  Příslušenství (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Folie na display.
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.008 sekund, 18 dotazů.