SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
28. Březen 2024, 23:05

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Windows Mobile  |  Obecné (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Podsvietenie QWERTY klavesnice
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Podsvietenie QWERTY klavesnice  (Zobrazeno 2648 x)
kinik
Uživatel
***
Telefon: SE Xperia
Příspěvků: 15


Zobrazit profil
« v: 14. Prosinec 2008, 09:52 »

Caute chalani. Pri praci s klavesnicou v noci som si vsimol, ze tlacidla na pravo od medzerniku (ciarka, bodka, otaznik a OK) su slabo osvetlene oproti tym so su nalavo od neho(ten stvorcek, SYM,a to tretie) ..tak teraz neviem ci je to normalne alebo na telefone, ktory mam dva dni mam odpalene led na klavesnici. Ako je to nepodstatny problem ale trosku ma to stve, lebo za take peniaze mala klavesnica v noci ziarit  Cheesy. Tak ak vam to tak isto svieti tak napiste nech som kludny. Dikes   Smajlík
uložena
Tomas X
Anonym
« Odpověď #1 v: 14. Prosinec 2008, 10:11 »

Mne sviti vsechna tlacitka zhruba stejne. Pro zmenu mne vsak zlobi sms -kdyz nejakou odeslu a dam psat dalsi tak vyskoci okno s dorucenkou a nevidim na text ktery pisi. Dorucenku jde odkliknout az na po x te -proste zaclani 5-10 sekund :-(
uložena
vodyn
Anonym
« Odpověď #2 v: 25. Duben 2009, 22:38 »

myslím, že jsem někde viděl při nastavování v nějaké nabídce, že doručenky jde vypnout...ale za boha si nevzpomenu cestu. myslím, že když vše projedeš, snad na to narazíš. Mrknutí ....s podsvícením klávesnice problém nemám. je vše rovnoměrně Roll Eyes
uložena
Mot@s
Uživatel
***
Telefon: SE XPERIA X1
Příspěvků: 45


Zobrazit profil
« Odpověď #3 v: 26. Duben 2009, 07:43 »

Doručenky se dají vypnout přes Xperia Tweak 2.0
uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Windows Mobile  |  Obecné (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Podsvietenie QWERTY klavesnice
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.006 sekund, 18 dotazů.