SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
28. Březen 2024, 14:24

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Telefony řady Z (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Z710i + bluetooth HF problem
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Z710i + bluetooth HF problem  (Zobrazeno 5026 x)
Uli
Uživatel
***
Příspěvků: 6


Zobrazit profil
« v: 10. Leden 2008, 17:51 »

Poridil jsem si k sedumsetdesitce stereo bluetooth HBH-DC220. Doted sem pouzival klasickou HPM-70. Bluetooth funguje celkem v pohode, akorat kdyz dam vytocit cislo a zaklapnu telefon, tak se to prerusi, takze je to v podstate nepouzitelny pro odchozi hovory (krome hlasoveho vytaceni) - u dratovyho HF to fungovalo v pohode ...

Existuje nejaky reseni? Dela vam to i jiny bluetooth. Co W710i - dela to taky?

Dik Olda
uložena
VaRo
Anonym
« Odpověď #1 v: 10. Leden 2008, 18:31 »

Zkus si v nastavení founu vypnout možnost ukončení hovoru zaklapnutím... si myslím.
uložena
roxetak
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Xperia mini pro, Samsung Galaxy SII, Samsung Galaxy Ch@t, HTC Touch HD,
Příspěvků: 2086


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #2 v: 11. Leden 2008, 07:53 »

V tom to asi nebude. Tam bude mozno iny problem, pouzivam w300i, a takato moznost v menu nie je, len prijatie hovoru. A velky rozdiel medzi w710 a w300 asi nebude.
uložena

Plny suflik telefonov SE.
Hlavne smarty P1i, M600i, U1i, W960i, p800i, HTC Diamond
Uli
Uživatel
***
Příspěvků: 6


Zobrazit profil
« Odpověď #3 v: 11. Leden 2008, 08:20 »

Uz jsem na to prisel. Zadny takovy nastaveni tam samozrejme neni a ja chci aby mi to pri pouziti bez HF samozrejme ukoncovalo.

Problem byl uplne stupidni - zaklapaval jsem to moc rychle!!! Proste se musi pockat az to zacne vyzvanet, nebo proste az ten telefon prelouska to cislo! Cheesy Cheesy Cheesy Takova *****ina! A ja uz chtel bejt nastvanej  Tongue Moje blbost!
uložena
roxetak
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Xperia mini pro, Samsung Galaxy SII, Samsung Galaxy Ch@t, HTC Touch HD,
Příspěvků: 2086


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #4 v: 11. Leden 2008, 12:02 »

Uz jsem na to prisel. Zadny takovy nastaveni tam samozrejme neni a ja chci aby mi to pri pouziti bez HF samozrejme ukoncovalo.

Problem byl uplne stupidni - zaklapaval jsem to moc rychle!!! Proste se musi pockat az to zacne vyzvanet, nebo proste az ten telefon prelouska to cislo! Cheesy Cheesy Cheesy Takova *****ina! A ja uz chtel bejt nastvanej  Tongue Moje blbost!
Vidis, vidis na mobily musis opatrne. Grin
uložena

Plny suflik telefonov SE.
Hlavne smarty P1i, M600i, U1i, W960i, p800i, HTC Diamond
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Telefony řady Z (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Z710i + bluetooth HF problem
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.006 sekund, 18 dotazů.