SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
29. Březen 2024, 10:57

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní  |  Co se jinam nevešlo/O tomto webu (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Zkušenosti s internetovými obchody směřujte sem
Strana: 1 [2] 3 4  Vše
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Zkušenosti s internetovými obchody směřujte sem  (Zobrazeno 37609 x)
Tanik
Uživatel
***
Telefon: SE C702, K750i, T100, SA X490
Příspěvků: 9



Zobrazit profil
« Odpověď #15 v: 26. Červen 2008, 11:25 »

Nemá někdo zkušenosti s www.1m.cz ? Jinak mám zkušenosti s Kasa a Cybex a vždy bez problémů. Dokonce jsem už bral šedivku z MobilDick.cz a také vpořádku, dokonce jsem byl přkvapen ochotou s jakou mě dovedli k jejich prodejně.
uložena
rombo1
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: C905, X10
Příspěvků: 374



Zobrazit profil
« Odpověď #16 v: 27. Červen 2008, 07:29 »

Ja som uz par phonov kupil na www.ebay.com . Je to trosku zložitejšie, ale dá sa tam zohnať váš vysnívaný telefón za skvelú cenu. Je to totiť aukcia. Na telefon sa vacsinou čaká trosku dlhšie, bo su posielane z ameriky alebo japonska... Stretol som sa uz aj s tym, ze mi tovar neprisiel, a vratili mi v pohode prachy. Ebay je pre ludi, ktory vedia po anglicky (nemecky - ebay.de - je dost drahy - eura), pre ludi ktori su ochotni nieco malo riskovat...
uložena

K700i, K800, W800i, W960i, C905, X10 a X10 mini, MBW-150
Luis
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE K800i + Memory Stick Micro 2GB
Příspěvků: 61



Zobrazit profil
« Odpověď #17 v: 29. Červenec 2008, 19:49 »

Tak já rozhodně NEDOPORUČUJI obchod mobilarena  , tomuto obchodu se raději vyhněte.
uložena
^CHaoZY
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE G900
Příspěvků: 36



Zobrazit profil
« Odpověď #18 v: 10. Srpen 2008, 15:29 »

Zdravím , chystám se zakoupit si new mobil na 1m.cz , tak bych se chtel zeptat jestli je to spolehlivy obchod ?  Huh
uložena


Když to není rozbité, rozbij to. Potom to slep superlepidlem. Až to zaschne, dej to kamarádovi.
alternativ
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: HTC Touch Pro
Příspěvků: 56



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #19 v: 23. Listopad 2008, 21:31 »

Zdravim.

Pratele, nemate nekdo zkusenost se shopem na www.max-shop.cz ? Vypada to tam na sedivky, na krabici je HU a reklamace jenom postou a zasadne k nim.

Diky za info!
uložena

Sluchatka Sony DR-BT21G!
MIKE-BIKER
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: iPhone 5 64GB White
Příspěvků: 1031



Zobrazit profil
« Odpověď #20 v: 24. Listopad 2008, 10:18 »

Už jsem o něm psal, mají šedivky - to je normální. Smajlík Ale jedno číslo, na které se dovoláš jen když předem mailem pošleš avízo, že chceš objednat. Já bych odtamtud nic nekoupil. Undecided. Reklamace řeší posláním do zahraničí na vlastní náklady, co víc k tomu dodat. Ale pozor! Osobní negativní zkušenosti s nimi nemám.
uložena

K750i - Silver and Red. M600i white + P1i - R9K009 2x.
W800i =>  P1i => Xperia X1 => HTC HD2 => HTC Desire HD=> DELL Streak RED  =>iPhone 3GS 32GB Black => iPhone 4 32GB Black => iPhone 4S 64GB Black => iPhone 5 64GB White
Kam se hrabe Bittner, to se nedá srovnat!!!
andrejd1
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: k850i quicksilver black cid 52 R1FA035 vytuněnej.
Příspěvků: 73



Zobrazit profil
« Odpověď #21 v: 25. Listopad 2008, 16:56 »

Lidi nekupoval nekdo v elektrobauer.cz na netu je o tadytom obchodu hrozne malo dik
uložena

K850i Fs tuning cid 52 nejnovejsi software acoustic RP, camera driver strong 1.0, layout vsechnomozny.
Ganimed
Administrátor
*****
Pohlaví: Muž
Telefon: LG G7
Příspěvků: 2395



Zobrazit profil
« Odpověď #22 v: 01. Prosinec 2008, 19:03 »

Tak to teda nevim byly na ne stiznosti. Jako top nej bych oznacil alza.cz jsem tam staly zakaznik, k nakupum dostavas slevy, info sms dostanes taky, navic mas moznost si zvolit aby tva obednavka byla poslana k rychlemu vyrizeni, postou do 2 pracovnich dnu s ulozenkou kdyz nejsi zastizen, kdyz maji na sklade, sledovani zasilky maji taky, pekne vyplnene a orazene zarucaky, atd
uložena

MIKE-BIKER
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: iPhone 5 64GB White
Příspěvků: 1031



Zobrazit profil
« Odpověď #23 v: 02. Prosinec 2008, 16:15 »

Top nej internetová prodejná mobilov je http://www.mobilky.cz/ dnes sem objednal mobil a zítra ho mám doma o všem tě budu informovát sms dokonce můžeš svou zásilku podle čísla sledovat  Grin Roll Eyes
Si doufám děláš legraci? Přečti si např. zde:
http://www.spotrebitele.info/zkusenosti/zkusenosti.php?hledej=mobilky
uložena

K750i - Silver and Red. M600i white + P1i - R9K009 2x.
W800i =>  P1i => Xperia X1 => HTC HD2 => HTC Desire HD=> DELL Streak RED  =>iPhone 3GS 32GB Black => iPhone 4 32GB Black => iPhone 4S 64GB Black => iPhone 5 64GB White
Kam se hrabe Bittner, to se nedá srovnat!!!
BB.
Korektorka
*****
Pohlaví: Žena
Příspěvků: 161



Zobrazit profil
« Odpověď #24 v: 02. Prosinec 2008, 18:52 »

Zdravim.

Pratele, nemate nekdo zkusenost se shopem na www.max-shop.cz ? Vypada to tam na sedivky, na krabici je HU a reklamace jenom postou a zasadne k nim.

Diky za info!

Moje osobní zkušenost je následující: našla jsem u nich mobil, tak jsem pročetla podmínky a informace na jejich stránkách. Uhodila mě do zkušeného oka informace, že mobily jsou vyrobeny v EU. E-mailem jsem vznesla dotaz, zda mobily jsou určeny pro český trh, nebo se jedná o tzv. šedý dovoz a paní mi odepsala - mobily jsou vyrobeny v EU - viz naše www stránky. Takže na moji přímou otázku zda se jedná o výrobky URČENÉ pro český trh odpověděla nepřímo, zato jasně.

Nakonec MIKE-BIKER ti odpověděl stejně.
uložena

Korektorka SEMania.cz

SE V630i, W800i, Nokia 3120c
MicroSD 4 GB
Parrot CK3100
figycom
Anonym
« Odpověď #25 v: 03. Prosinec 2008, 08:23 »

Top nej internetová prodejná mobilov je http://www.mobilky.cz/ dnes sem objednal mobil a zítra ho mám doma o všem tě budu informovát sms dokonce můžeš svou zásilku podle čísla sledovat  Grin Roll Eyes
Si doufám děláš legraci? Přečti si např. zde:
http://www.spotrebitele.info/zkusenosti/zkusenosti.php?hledej=mobilky
legraci si nedelám včera mi přišel novej mobil vše je jak má bejt zaručák potvrzení návod v češtině a to že tam píšou nejake blbosti to mě nezajímá ja sem spokojenej  se vším  Cool Cheesy
uložena
VaRo
Anonym
« Odpověď #26 v: 03. Prosinec 2008, 08:43 »

Tak se modli, aby´s nemusel reklamovat, pak bys ty blbosti psal nejspíš taky....  Mrknutí
uložena
Ganimed
Administrátor
*****
Pohlaví: Muž
Telefon: LG G7
Příspěvků: 2395



Zobrazit profil
« Odpověď #27 v: 03. Prosinec 2008, 13:59 »

Jde o to aby to nebyl nejaky mobil o kterem vis ze ma konstrukcni vady, taky jsem si pekne pocet a verim ze s loupajici barvou na krytu nebo praskajicim krytem nebo tlacitky by jsi tam asi tezko pochodil, to nemluvim kdyby ti treba pri pouzivani sluchatek odesel konektor. Kdyby ten telefon odesel po strance FW tak by mi to nevadilo protoze verim ze Philip to da dokupy.
uložena

Quin
Uživatel
***
Telefon: SE Xperia X10i Luster White
Příspěvků: 11



Zobrazit profil
« Odpověď #28 v: 09. Prosinec 2008, 07:28 »

Zdravim,

Chci se zeptat jestli někdo nemáte zkušenost s tímto obchodem?
www.buldoktel.cz
Případně.
http://www.mobilkuryr.cz
« Poslední úprava: 14. Leden 2009, 18:11 od Quin » uložena

Ericsson GF768 -> Ericsson R310s -> Ericsson T29s -> SE T300 + DCU-11 -> SE T610 + HPR-11 + DCU-11 -> SE K800i + 4GB M2 + HPM-82 -> SE Xperia X1 Black + micro SDHC 16GB -> SE Xperia X10i Luster White + micro SDHC 32GB
andrejd1
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: k850i quicksilver black cid 52 R1FA035 vytuněnej.
Příspěvků: 73



Zobrazit profil
« Odpověď #29 v: 25. Leden 2009, 21:34 »

Prej ze buldoktel.cz je satron a mobilkuryr sedivky a prej dost nespolehlivy dobry obchod je mobilni-telefony.biz maji sice sedivky ale ty sedivky jsou bez problemu maji hodne levny founy a vyplati se tam nakoupit doporucuju sam jsem u nich nakupoval.
uložena

K850i Fs tuning cid 52 nejnovejsi software acoustic RP, camera driver strong 1.0, layout vsechnomozny.
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: 1 [2] 3 4  Vše
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní  |  Co se jinam nevešlo/O tomto webu (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Zkušenosti s internetovými obchody směřujte sem
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.013 sekund, 19 dotazů.