SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
28. Březen 2024, 21:42

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Symbian UIQ3  |  Obecné (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Sony Ericsson W960i
Strana: 1 2 [3] 4 5 6
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Sony Ericsson W960i  (Zobrazeno 42922 x)
Travis
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: W960i =)
Příspěvků: 39


Zobrazit profil
« Odpověď #30 v: 02. Březen 2008, 13:55 »

ze prej novej firmware prida novou hru od EA-SSX ...
uložena

w960i rulezzzzzzzzzzzz
Stepi
Uživatel
***
Příspěvků: 19


Zobrazit profil
« Odpověď #31 v: 04. Březen 2008, 11:00 »

cau prosim o radu  v floats mobile agent jsem si upravila tel seznam ale nedaří se mi ho dostat do tel:( nechce se mi ruco opravovat cisla.jinak je uzasnej miluju ho:) jen mi chybi pamět na kody a jeste jsem nevykoumala jak zapnu svetlo Sad nebo je to jen k funkci prisvetleni fotaku?u W800 sm ho celkem dost vyuzila Embarrassed diik
uložena
křeček™
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Nokia N8
Příspěvků: 1135



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #32 v: 04. Březen 2008, 19:13 »

Na kódy je dobrá aplikace Handy Safe,a na světlo budeš muset najít taky aplikaci už tu byla jednou psaná v recenzi ted si nezpomenu na název.
uložena
jeanie457
Uživatel
***
Pohlaví: Žena
Telefon: SE W960i, SE W800i
Příspěvků: 9


Zobrazit profil
« Odpověď #33 v: 04. Březen 2008, 22:19 »

jak koukam, vsichni jsou s w960 docela spokojeny, asi se brzo pripojim  Cheesy , jen mam na stastne majitele par dotazu.

1. jak je to s tim hlucnym krytem baterie? pise se o tom skoro ve vsech recenzich....
2. a nekde jsem cetla, ze by povrch displeje mel byt skrabancumvzdorny, takze na co folii?
3. jakou mate zkusenost s restarty pri zahlceni ramky, respektive kolik aplikaci uz je moc?
4. jaka verze quickoffice je v telefonu instalovana?
5. A jeste me zajima, jestli umi msn messengera?

diky!
uložena
Ghokai
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE W960i
Příspěvků: 5


Zobrazit profil
« Odpověď #34 v: 04. Březen 2008, 23:11 »

ze prej novej firmware prida novou hru od EA-SSX ...

Ano to je pravda, mě tam ta hra přibyla....a mužu říct že je naprosto boží...

JEANIE457:
1.Je to pravda. Skřípavý zvuk pochází z horního růžku na straně kde je stylus. Když sejmeš kryt tak je ti hned jasné proč. Tam kde je stylus totiž chybí plastová zábrana, které by znemožnila pohyb krytu. Ta zábrana tam chýbí právě díky stylusu. Z vlastní zkušenosti ovšem mohu říct že mě to skřípe málokdy. Asi jsem se to naučil správně držet Cheesy
2. Já jsem o tom nikde nečetl, folii nepoužívám ale odolností displeye proti poškrábání si jistý nejsem. Nějaké drobounké škrábance tam už mám (miniaturní, které jdou vidět jen pod určitými úhly). Pokud budeš používat ponožku dodavanou v zakladním balení, tak (můj názor) podle me folie není nutná...
3.  No já jsem na tento mobil přešel z w800i a tak se teprve učím co všechno tento telefon umí (a umí toho hodně). Zatím mám tři aplikace a restartoval jsem ho jenom jednou a to ještě díky upgrade firmwaru....
4. Chtěl jsem se ti na to podívat, ale bohužel to nikde nemůžu najít Undecided
5.Sám od sebe pokud vím ne, po přidání nějaké aplikace by to možné být mělo (ovšem nevím jaké, mě stačí qip)

není zač!

cau prosim o radu  v floats mobile agent jsem si upravila tel seznam ale nedaří se mi ho dostat do tel:( nechce se mi ruco opravovat cisla.jinak je uzasnej miluju ho:) jen mi chybi pamět na kody a jeste jsem nevykoumala jak zapnu svetlo Sad nebo je to jen k funkci prisvetleni fotaku?u W800 sm ho celkem dost vyuzila Embarrassed diik

Měl jsem stejný problém, který se nevyřešil.Proto doporučuji tuto aplikaci na synchronizace pro smarty NEPOUZIVAT
uložena

w960i + Hpm-70+BT Car 100 + Huh
OldřichMládek
Anonym
« Odpověď #35 v: 04. Březen 2008, 23:11 »

1) hlučný kryt? Lehounce vrzne když ho hooodne zmáčknu a jen na konkrétních místech, P1i vrže mnohem víc (ale tu už mám přes půl roku :-) )
2) vyhrál jsem od SE W960i a přišla mi už použitá = mám škrábance na ni drobné a tak jsem si pořídil fólii Brando za 7 USD + 3 USD poštovné. Za týden byla doma, právě dnes dorazila.
3) tolik app ani nemám abych zapráskal RAMku, ikdyž Walkman přehrávač spapá kolem 9MB RAM, nová Opera 9.5 co má být v new firmwaru bude brát taky dost, ale pořád W960i /i P1i/ má slušnou rezervu :-). Padalo to s dřívějším firmwarem, teď je vše ok.
4) verze 3.6.62.1 v posledním firmwaru
5) neumí, stačí doinstalovat některou s aplikací, které jej podporují = Slick, Agile Messenger (placený), IM+ (placený)

2 Travis: ano, tato aplikace v posledním firmwaru opravdu je, ale mne nenadchla, snowboard mi nic neříká :-)
uložena
jeanie457
Uživatel
***
Pohlaví: Žena
Telefon: SE W960i, SE W800i
Příspěvků: 9


Zobrazit profil
« Odpověď #36 v: 05. Březen 2008, 10:55 »

díky všem za odpovědi Smajlík ještě ho zajdu někam skouknout live a je myslim rozhodnuto Cheesy Cheesy Cheesy
uložena
Stepi
Uživatel
***
Příspěvků: 19


Zobrazit profil
« Odpověď #37 v: 05. Březen 2008, 21:31 »

cus jaky pouzivate soft na synchronizaci ??potrebuju dat do kupy ten tel seznam:)
uložena
Travis
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: W960i =)
Příspěvků: 39


Zobrazit profil
« Odpověď #38 v: 05. Březen 2008, 21:44 »

no ale zas lepsi nez vecina java her kdyz si predstavim ze jsou tam hry ktery se skoro nedaj ani hrat(samozrejme ne vsechny) ...

jo a mam otazku na Brothers in arms 3d pro uiq me tam nefunguje tlacitko zpet ...
sice sem tu hru na my nokii N73 objel asi tak 20x ale furt to NEJLEPSI hra co jsem kdy na mobilu hral ...
uložena

w960i rulezzzzzzzzzzzz
Stepi
Uživatel
***
Příspěvků: 19


Zobrazit profil
« Odpověď #39 v: 10. Březen 2008, 19:45 »

takže jste nikdo ještě nesynchron? tel. seznam? Embarrassed Undecided
uložena
OldřichMládek
Anonym
« Odpověď #40 v: 11. Březen 2008, 09:06 »

Na synchronizaci telefonu s PC používám SE PC Suite a Outlook, nikdy sem problém neměl.
uložena
Stepi
Uživatel
***
Příspěvků: 19


Zobrazit profil
« Odpověď #41 v: 11. Březen 2008, 21:37 »

diky snad se mi to podari ten tel sezn me rozciluje  Embarrasseddiky Smajlík
uložena
jeanie457
Uživatel
***
Pohlaví: Žena
Telefon: SE W960i, SE W800i
Příspěvků: 9


Zobrazit profil
« Odpověď #42 v: 17. Březen 2008, 20:38 »

vsimli jste si nekdo, ze W960 pocita nejak zvlastne znaky a pocet smsek? jakto, ze uz 307 znaku je 3 smsky?? 766 znaku je 6 smsek, atd...  Shocked Angry
uložena
kure
Uživatel
***
Telefon: SE W810i
Příspěvků: 4


Zobrazit profil
« Odpověď #43 v: 18. Březen 2008, 19:25 »

co je stylus? sem asi dost hloupej, ale když jde prohlížet klasickej internet (esi to dobře chápu) i přes wi-fi, tak de chytnout i klasickýho vira? nebo de sehnat klasickýho anitivira?Cheesy  dik
« Poslední úprava: 18. Březen 2008, 19:34 od kure » uložena
Stepi
Uživatel
***
Příspěvků: 19


Zobrazit profil
« Odpověď #44 v: 18. Březen 2008, 20:21 »

no to sem si taky vsimla pocita to znaky podle plotu:( staci tu sms vetsinou napsat znovu ale je to opruz:(
uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: 1 2 [3] 4 5 6
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Symbian UIQ3  |  Obecné (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Sony Ericsson W960i
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.007 sekund, 19 dotazů.