SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
28. Březen 2024, 21:22

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Symbian UIQ3  |  Obecné (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Sony Ericsson W960i
Strana: [1] 2 3 ... 6
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Sony Ericsson W960i  (Zobrazeno 42921 x)
Emerica.
Anonym
« v: 16. Prosinec 2007, 13:16 »

Zdarec,tak mě to nedalo a 14.12.2007 jsem ho hodil do košíku na Novýmobil.cz za 13tis.Jak mi dorazí a hodím okuk tak sem písnu jak ta mašina šlape.Jinak kdo ho má nebo kdo uvažuje o pořízení tak pište sem,díky Smajlík
uložena
3m3
Anonym
« Odpověď #1 v: 16. Prosinec 2007, 14:33 »

Měl sem :)chyběla mi vracečka na boku místo dole pod lcd,tlačítko na internet který mám u P1i nastavený pro správce souborů,designově mooc pěkný,ceklkově kompaktnější než P1i ale zase lapač otisků prstů,
T9 s háčky a čárkama,a po týdnu užívání i mírně povrzávající kryt baterie.Ještě se mi oproti P1ce líbila rychlost přenosu přes usb.
uložena
Emerica.
Anonym
« Odpověď #2 v: 16. Prosinec 2007, 14:42 »

jj dik za info,ja přecházím na tento stroj z k700i Grin..takže to bude asi slušná sada :)Jen bych chtěl vědět jak dlouho vydrží to plastoví sklíčko co kryje displej.Myslíš že má cenu kupovat ochranou folii když ten displey splívá s krytem-že není zapuštěnej.Myslím že ta folie se hned sloupne když ho párkrát vydělám s kapsy.Jo a nevíš jestli na něm rozjedu aplikace i z P1?Předem díky.
uložena
Joza
Anonym
« Odpověď #3 v: 16. Prosinec 2007, 14:46 »

aplikace fungovat budou Smajlík
uložena
3m3
Anonym
« Odpověď #4 v: 16. Prosinec 2007, 15:54 »

Folii na lcd bych určitě koupil,minimálně už proto,že je vystouplej narozdíl od ostatních UIQ3 a rovnou k tomu nejaky hadřík na pucovani celýho krytu.
Dobrá folie se ti nesloupne Mrknutí
Aplikace pojedou jak píše Jožka,např takovej TomTom fungoval jak víno Mrknutí
uložena
Emerica.
Anonym
« Odpověď #5 v: 16. Prosinec 2007, 16:01 »

ok,tak ji koupím.Ale myslím že by ten přední plast nad displejem neměl být nějak finančně náročný ne?Co je podle tebe dobrá folie,doporučil bys mi přímo nějakou?Ja se v tomhle vůbec neorientuji.
uložena
Joza
Anonym
« Odpověď #6 v: 16. Prosinec 2007, 16:08 »

Brando ( osobně mám matnou)
uložena
Emerica.
Anonym
« Odpověď #7 v: 16. Prosinec 2007, 16:33 »

ok,když se tak dívám po e-shopech tak bych měl koupit folii na P1 ze stejným displejem.Ale na w960 je sice displej stejný ale jsou pod ním ještě dotykové tlačítka pro přehrávač a ty by měli být taky zakryté.Ted přemýšlím jakou koupit.Aby seděli rozměry,nebo popř.aby byla troch větší..že bych ji seřízl do požadovaných rozměrů které zjistím až ho budu mít doma Smajlík
uložena
3m3
Anonym
« Odpověď #8 v: 16. Prosinec 2007, 18:07 »

Já mám folii od  HTC už nevím kerej model,když ji koupíš tak stačí zastříhnout a nemusíš špekulovat nad folii na dotykových tlačítkách Mrknutí
uložena
Emerica.
Anonym
« Odpověď #9 v: 17. Prosinec 2007, 19:05 »

to ten fon nikdo nemá nebo ho nikdo nechce že zde nic nepřibívá?
uložena
DrtiKoza
Uživatel
***
Telefon: Siemens A50, Siemns S45i, Siemens S55, Nokia 5110, SE K700i, SE K750i
Příspěvků: 14


Zobrazit profil
« Odpověď #10 v: 18. Prosinec 2007, 17:14 »

foun nemám a chtěl bych ale 13 je furt moc sice oproti původním 22 a pak 16 je to slušnej sešup ale i tak počkám až to bude na 7-8 a pak kůůpím Mrknutí........ tož máš ho už jakej je??Fakt tam jdou tolik videt ty otisky??Je rychlej ten usb přenos??mám K750i takže to bude taky přechod  Grin
uložena
Joza
Anonym
« Odpověď #11 v: 18. Prosinec 2007, 17:24 »

Aby ses dočkal až bude za 8 Smajlík
Osobně nečekám,ž e by foun nějak slevňoval, není k tomu nejmenší důvod.
uložena
Emerica.
Anonym
« Odpověď #12 v: 18. Prosinec 2007, 18:06 »

Zdarec,v pondělí mi ho poslali takže ho čekám zítra.Nj kdo počká ten se dočká ale kdy..??Těch 13 je sice dost to vím že bych za to moh mít notebook nebo slušnej kompl nebo ja nevim co ale kdybych si to tak říkal pořád tak si nic nekoupím,pořád bych čekal natěšenej až bude za půlku..ale kámo čas letí a letí takže není pro mě důvod čekat Smajlík
Už mám stažených hafo aplikací atd. pak budu jenom ládovat ;DMel sem s500i a myslím že ten plast je to stejný,lapač otisků.. za 2 dny sem si bez problémů zvykl,mě osobně to teda nevadilo,zatim serwus
uložena
DrtiKoza
Uživatel
***
Telefon: Siemens A50, Siemns S45i, Siemens S55, Nokia 5110, SE K700i, SE K750i
Příspěvků: 14


Zobrazit profil
« Odpověď #13 v: 18. Prosinec 2007, 21:30 »

jo za 8 bude záleží na tom kdy ...... tak 10 taky není špatnejch  Cheesy .................tak ty otisky ty jsou to poslední...... ale tak comp nebo noťas za 13 to by teda žádný dělo nebylo to tak fakt ten mobil  Mrknutí já se těším na zítřek na new sluchátka a paměťovku  Cheesy
uložena
Woody33
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: 1: HTC HD2, 2: SE M600, 3:SE W580i
Příspěvků: 146



Zobrazit profil
« Odpověď #14 v: 19. Prosinec 2007, 19:03 »

mne sa tento mobil s noviniek najviac paci bral by som ho len jedno by mi chybalo a to je plnohodnotna klavesnica az cena poklesne dost nizko kupim Mrknutí alebo vymenit plus doplatim  Cool
uložena

Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1] 2 3 ... 6
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Symbian UIQ3  |  Obecné (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Sony Ericsson W960i
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.009 sekund, 19 dotazů.