SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
28. Březen 2024, 22:55

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Symbian UIQ3  |  Hry,aplikace (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Máte tip na aplikaci, která vám chybí ve vašem smartphonu? Pak se podívejte sem.
Strana: 1 ... 7 8 [9]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Máte tip na aplikaci, která vám chybí ve vašem smartphonu? Pak se podívejte sem.  (Zobrazeno 60560 x)
zimmi
Uživatel
***
Telefon: SE M600i
Příspěvků: 16


Zobrazit profil
« Odpověď #120 v: 30. Červenec 2008, 11:26 »

Pokud to tu ještě žije, silně bych se přikláněl k něčemu, co umí měnit jas displeje. Třeba v závislosti na denní době: 22.00-06.00 jas např. 0 %. Na 100 % teď jedu hlavně kvůli tomu, že se mi nechce hrabat v nastaveních.
uložena
ForFunCZech
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE M600i Granite Black QuickShare Edition
Příspěvků: 244



Zobrazit profil
« Odpověď #121 v: 30. Červenec 2008, 22:49 »

nevim, jestli to sem už někdo písal, ale já bych uvítal Ir dálkovej ovladač na TV... kdyby uměl ovládat i tebo notebuky (konkrétně acer) taky bych se nezlobil  Smajlík
uložena

Coudyman
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE P1i HACKED W2.0
Příspěvků: 38



Zobrazit profil
« Odpověď #122 v: 05. Září 2008, 11:36 »

Ahojte, ja som tu už raz písal ohľadom aplikácie pre UIQ. Malo by to byť niečo ako majú nokie, kde pri prijímaní hovoru telefon prečíta po druhom zvonení nahlas meno priradené k číslu, ktoré vás volá bez toho, aby to muselo byť vopred nahraté..Neviem, vie nietko takú aplikáciu urobiť aj pre UIQ? Bolo by to super. Ja totiž často používam handsfree a nie stále mám možnosť pozrieť na display aby som zistil kto mi volá. Vďaka..
uložena

I don't give a ****...
SE T610 --  SE K610i -- SE P1i
andys007
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Xperia X10i
Příspěvků: 194



Zobrazit profil
« Odpověď #123 v: 01. Říjen 2008, 17:24 »

9Vasek tim vyhledavanim myslel stehsn princip jako maji WM,jmeno se ti postupne vypisuje jako kdyz bys ho psal do sms a mel zaplou T9.
Myslíš autocompletion jména (příjmění + jméno) při vyhledávání? Už je to nějký čas, co jsem držel WM zařízení v ruce, tak si to nevybavuju

Sorry ze sa do toho pletiem, ale asi mali namysli nieco ako bolo u P900:QuickContact to bol vymakany programik ktory sa integroval v kontaktoch a vyhladaval ako v mene,praci aj adrese....a to si myslim ze by tu uvitalo velke mnozstvo ludi. Pri väčšom mnozstve kontaktov napr. ako mam ja okolo 700-850 na mojej P1 je dobre mat nieco take lebo vzdy si nespomeniem na meno, ale napriklad pri kontakte mam  napisane ...murar, alebo pravnik a ono mi to hned naslo na (P900). Ak sa da nieco take urobit bola by to super vec.  Shocked   ... Diky..

Cafte

 Cheesy Cool Cheesy
uložena

Sony Ericsson P900, P990i, P1i, Xperia™X1i, Samsung Omnia i900, Xperia™X2-Krok vedľa,... Xperia X10i zase späť  Cheesy
VaRo
Anonym
« Odpověď #124 v: 01. Říjen 2008, 17:55 »

Pokud mám pravdivé informace, kolega eXEden je nyní velice časově vytížen (což je vidět i na jeho (ne)účasti v tomto vlákně) = netěšte se zbytečně na jeho další skvosty....

andys007 - zkus aplikaci Primetech Contacts, za cca 135 Kč (200 rublů) máš i ostrou verzi...
více zde:
http://forum.semania.cz/index.php?topic=15111.0
uložena
proview
Uživatel
***
Příspěvků: 15


Zobrazit profil
« Odpověď #125 v: 13. Prosinec 2008, 18:48 »

Čaute mě by se líbilo toto: Prohlížeč obrázků třeba něco takového jak je u foťáku, když si prohlížím to co jsem vyfotil. Můžu přibližovat, ale hlavní je že to je hezky přes celý displej a v normální galerii mám takové malé okýnko.

Prohlížeč txt souborů. Možná něco takového už existuje ale nenašel jsem. Kámoš mi z Nokie posílal poznámku v txt a mi to nepřečetlo a nedalo se to otevřít.

Web kamera - vím že existuje MobiolaWeb a je to super program akorát není free. A kdyby bylo třeba to stejné a ještě by to fungovalo i na přední kameru tak by to bylo super.

Nahrávání hovorů - ten VOICE jsem už zkoušel ale ani mě to nefunguje.

A moje poslední dva přání Cheesy ovládání jasu podle hodin a taková třešnička Irda ovladač k televizi Cheesy Vím že teď tu každý napsal milion aplikací, takže držím palec Cheesy
uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: 1 ... 7 8 [9]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Symbian UIQ3  |  Hry,aplikace (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Máte tip na aplikaci, která vám chybí ve vašem smartphonu? Pak se podívejte sem.
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.006 sekund, 18 dotazů.