SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
18. Duben 2024, 22:33

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142444 příspěvků v 9987 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Symbian UIQ3  |  Hry,aplikace (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Primetech Contacts
Strana: 1 [2] 3 4  Vše
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Primetech Contacts  (Zobrazeno 34220 x)
ReVoL
Uživatel
***
Telefon: SE P1i
Příspěvků: 41


Zobrazit profil
« Odpověď #15 v: 16. Srpen 2008, 12:26 »

A vážně by nešlo aby, když někomu pošlu požadovanou částku na český účet společně s IMEI telefonu, aby mu tu aplikaci objednal? Ten kdo už ji má tak to pro něj bude hračka na pár minut (nebo se pletu?). Nechce se mi zřizovat kartu na platbu přes net,jen kvůli jedné věci  Undecided

Aplikace se mi dost líbí a chtěl bych si jí pořídit, díky moc, za případnou ochotu
« Poslední úprava: 16. Srpen 2008, 12:47 od ReVoL » uložena
rombo10
Anonym
« Odpověď #16 v: 16. Srpen 2008, 14:53 »

co potrebujem k tomu aby som to mohol zaplatit??? potrebujem mat niekde otvoreny ucet?

alebo najde obetuje niekto so mnou par minut na icq aby mi pomohol objednat tieto kontatky, pls pls?

da se to vyresit takhle dojdi na mbank.sk zridis si tam ucet zdarma a ani sluzby neplatis nech si poslat platebni kart taky zdarma a pak uz neni problem se zaregistrovat a zaplatit .)
ja mam ucet v banke, mam aj embosovanu kartu, platim cez net na ebay kazdy tyzden, ale ako zaplatit tieto kontakty.... tak to fakt neviem...
uložena
mirekhaj
Uživatel
***
Příspěvků: 3


Zobrazit profil
« Odpověď #17 v: 16. Srpen 2008, 15:38 »

Rád bych se přidam,pokud by se našel někdo kdo by mi to dokázal objednat,peníze pošlu předem,samozřejmě i rád přidám něco naví,,email i IMEI tel. taky.díky moc by jste mě potešili.
uložena
VaRo
Anonym
« Odpověď #18 v: 16. Srpen 2008, 16:24 »

Množí se mi dotazy na koupi. V mimořádném případě někomu mohu pomoci, ale až po tom, co to zkusí sám!
(Mám na práci spoustu jiných a smysluplnějších věcí...)

Abych nebyl za psa, stručný postup:

1. objednávku provedete zde: http://www.softkey.ru/catalog/program.php?sphid=16010301&ID=35315

2. na tomto linku dole na stránce prodejce najdete:


tím potvrdíte koupi 1x manažera kontaktů v aktuální verzi za 200,00 Rublů s kompletací zakázky do 1-3 pracovních dnů

3. dále postoupíte na další krok objednávky:



zde již zadávate IMEI svého smárta, nezapomeňte zatrhnout okénko, že jste seznámeni s licenčními podmínkami  ... viz screen

to byla horní polovina obrazovky, v dolní pak ještě musíte vyplnit další údaje:



vpravo dole dáte dalee a...

4. Tím se přiblížíme k finalizaci objednávky, obrazovka nám nyní nabídne rekapitulaci objednávky, kde vše (zejména IMEI) důkladně zkontrolujeme!



vpravo dole stále ještě máme možnost vrátit se o krok zpět nebo zakázku/objednávku potvrdit (tím ještě nic neplatíte)...

5. Po potvrzení zakázky se dostanete na platbu:



po potvrzení Oplatit se dostanete do platebních údajů:



zde vyplníte číslo své platební karty, její platnost a 3-místné bezpečnostní číslo (je uvedeno na zadní straně karty), nakonec antispamový kód a můžete definitivně zaplatit, pak již obdržíte screen uvedený výše a to:



máte-li zeleně vypsáno Da u platby, zbývá vám již jen čekat na několi e-mailů od prodejce, které vás budou informovat o průběhu zakázky a poslední vám dodá i aktivační kód, po jeho zadání nezapomeňtě smárta zrestartovat a pak už jen užívejte kontakty ala iPhone...

Máte-li už zakázku zkompletovanou, ale neproběhla vám žádná platba, pak máte u zakázky u platby místo zeleného "Da" červené "Net" (samo azbukou) - viz screen:


Vlevo nahoře potvrďte záložku "Oplatit zakaz" (zaplatit zakázku) a dostanete se k bodu 5, zadáte platební údaje a máte hotovo...

Snad jsem to napsal dost srozumitelně...  Mrknutí
uložena
rombo1
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: C905, X10
Příspěvků: 374



Zobrazit profil
« Odpověď #19 v: 17. Srpen 2008, 18:08 »

dakujeme Varo, spravil si to skvele

vsetko prebehlo tak ako malo, teda az po platbu, bo dalej som sa este nedostal, cakam na emaily od sellera

ale chcem sa este spytat ako stiahnem to demo? bo nikde tam nevidim tlacidlo "download" a to som uz vyskusal
kliknut na vsetky linky ktore su pri tych kontaktoch... jedine co sa mi podarilo stiahnut, tak to je ta verziu z
prveho postu 1.18, ale tu 2.16 neviem najst, mozes poradit please please, kujeeem

/ReVoL dakujem, moc si mi pomohol
« Poslední úprava: 17. Srpen 2008, 18:56 od rombo1 » uložena

K700i, K800, W800i, W960i, C905, X10 a X10 mini, MBW-150
ReVoL
Uživatel
***
Telefon: SE P1i
Příspěvků: 41


Zobrazit profil
« Odpověď #20 v: 17. Srpen 2008, 18:42 »

Vpravo je Download

http://www.primetech.ru/productseng/pcontuiqeng/eng/

Návod výborný, jen nemám kartu, kde bych měl povolené platit přes net. Zkusím však někoho splašit jestli by mi to nezaplatil, Díky moc VaRo
uložena
VaRo
Anonym
« Odpověď #21 v: 19. Srpen 2008, 08:21 »

Dle ohlasů vidím, že koupě aktivace ostré verze už není problém, tak to jsem rád...  Mrknutí
Pár nových informací o aktuální verzi Primetech Contacts najdete též zde:
http://www.sep1i.cz/index.php?option=com_content&view=article&id=185:kontakty-ve-stylu-iphone-ii&catid=37:software-p1i&Itemid=63
uložena
SikoEricsson
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: XPERIA ARC S Pure White R2D-4.0.2.A.0.62/ 2.3.4 GENERIC CE1
Příspěvků: 391



Zobrazit profil
« Odpověď #22 v: 20. Srpen 2008, 12:17 »

Takže,dnes som všetko spravil podľa VaRo-vho návodu, zaplatil a za 5 minút prišiel kód Shocked Shocked Shocked!!!
Špeciálne poďakovanie pre VaRa za super návod. Mrknutí
uložena
romaneek1
Uživatel
***
Příspěvků: 7


Zobrazit profil
« Odpověď #23 v: 21. Srpen 2008, 06:26 »

To máš štěstí.. Také jsem zakoupil aplikaci podle zde uvedeného návodu a to už 19.8 cca. v 16:00.. zatím mi přišel pouze jediný mailík a bez kódu..   Huh
uložena
VaRo
Anonym
« Odpověď #24 v: 21. Srpen 2008, 09:42 »

romaneek1 - vydrž, brzy už určitě dorazí...  Smajlík

SikoEricsson - dík za kompliment, to byl teda fofr...  Mrknutí

Jinak malý postřeh, pro ty, kteří mají, stejně jako já, QWERTZ klávesnici, v Primetech Contacts je softwarově použita QWERTY klávesnice (mám přehozené Z<=>Y)...
uložena
patlen
Uživatel
***
Příspěvků: 55


Zobrazit profil
« Odpověď #25 v: 21. Srpen 2008, 14:04 »

Aplikaci jsem koupil dle Vašeho návodu.Kód právě přišel.Aplikace aktivovaná.Doba dodání 2 dny.Super a díky.Prosím další legální a takhle levný soft.
uložena
patlen
Uživatel
***
Příspěvků: 55


Zobrazit profil
« Odpověď #26 v: 21. Srpen 2008, 14:07 »

Právě mi přišel druhý email na mé imei ale s jiným kódem.TaKŽE teď mám kódy dva......Tak díky Rusko
uložena
mars
Anonym
« Odpověď #27 v: 21. Srpen 2008, 14:16 »

no Vašku, a to sis určitě ve škole říkal, ruština - k ničemu nebude, no a vidíš jak se ti teď hodí. Super postup!  Cheesy
uložena
patlen
Uživatel
***
Příspěvků: 55


Zobrazit profil
« Odpověď #28 v: 22. Srpen 2008, 07:11 »

Potřebuji poradit.Pokud otevřu kartu kontaktu a mám tam jeho fotku číslo atd. jak se dá vrátit zpět do seznamu?Nijak na to nemou přijít a když zmáčknu boční tlačítko pro zpět tak mě to vyhodí na hlavní obrazovku a aplikaci musím znovzú spustit.dík
uložena
SikoEricsson
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: XPERIA ARC S Pure White R2D-4.0.2.A.0.62/ 2.3.4 GENERIC CE1
Příspěvků: 391



Zobrazit profil
« Odpověď #29 v: 22. Srpen 2008, 07:52 »

Potřebuji poradit.Pokud otevřu kartu kontaktu a mám tam jeho fotku číslo atd. jak se dá vrátit zpět do seznamu?Nijak na to nemou přijít a když zmáčknu boční tlačítko pro zpět tak mě to vyhodí na hlavní obrazovku a aplikaci musím znovzú spustit.dík
Prejdi prstom po obrazovke z prava do ľava.
uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: 1 [2] 3 4  Vše
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Symbian UIQ3  |  Hry,aplikace (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Primetech Contacts
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.009 sekund, 19 dotazů.