SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
28. Březen 2024, 13:12

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní  |  Příslušenství (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Testujeme Sony Ericsson MBW-150 Executive Edition
Strana: 1 2 3 [4] 5  Vše
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Testujeme Sony Ericsson MBW-150 Executive Edition  (Zobrazeno 48289 x)
Joza
Anonym
« Odpověď #45 v: 06. Duben 2008, 11:12 »

Konečně jsem se dostal k recenzi Bluetooth hodinek, přečíst si ji můžete zde:
http://www.mobilmania.cz/Titulni-strana/Sony-Ericsson-MBW-150-modry-zub-na-zapesti/sc-21-sr-1-a-1118683/default.aspx
uložena
Misha kulicka
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 64


Zobrazit profil
« Odpověď #46 v: 08. Květen 2008, 22:03 »

Už je někdo zkoušel hodit do vody? V manuálu je napsany, zě jsou vodotěsné do 30 metrů. Na hodinkách 3 ATM.
uložena

Nyní: HTC Kaiser+ 8 GB Sandisk
Dříve: Philips Fizz-> Philips Savvy-> Ericsson GF768-> Siemens C25-> Siemens C35-> Siemens S35-> Ericsson T65-> Nokia 6210-> Alcatel OT 501-> Sony Ericsson T610-> Nokia 6600-> SE P990i
Joza
Anonym
« Odpověď #47 v: 08. Květen 2008, 22:10 »

Podle mě zbytečněj dotaz, těžko se najde někdo, kdo by je házel do vody. Navíc pokud umíš hledat a mrkneš na to, jak je vodotěsnost specifikována zjistíš, že prostě tyto hodinky do vody nejsou.
uložena
phephe
Anonym
« Odpověď #48 v: 21. Květen 2008, 16:09 »

Zdravim chci se zeptat jak fungujou s w950i jestli jsou plně kompabilní s přehravačem a zobrazuje se na hodnikách přehrávaná skladba? Díky
uložena
freezer
Uživatel
***
Telefon: Sony Ericsson NEO silver
Příspěvků: 76



Zobrazit profil
« Odpověď #49 v: 25. Březen 2009, 18:14 »

chtělo by to nějaký customizer na tyhle hodinky :-( doba po kterou svítí ikona sms je děsně malá. nechal bych jí tam až do odklepnutí bočním tlačítkem...ale to asi pláču na špatném hrobě :-)
uložena

dříve ve vlastnictví: Motorola T2288, Motorola T192, Motorola C350, SE K700i, HTC S710i, SE W580i, SE W910i, W890i Sparkling silver,  HTC HERO white, SE NEO silver
selman
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: K810i
Příspěvků: 23



Zobrazit profil
« Odpověď #50 v: 17. Říjen 2009, 11:01 »

Je to sice uplne iny vyrobca, ale norma je jednotna nevymyslel si to ziaden z nich osobitne  ani SE, ani Casio, ani Fosil,...myslim ze konecne bude jasne ako to s vodotesnostou je,.. :-) proste meter nie je meter pod vodou
http://www.casio-eshop.sk/stupne-odolnosti-proti-vode/

Prilis dobre hodnotenie pre SE to zial nie je 30m je hodinarsky spodok,.... :-(

uložena
HUdasp
Uživatel
***
Telefon: SE SK17i, SE G502
Příspěvků: 1865



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #51 v: 15. Září 2010, 08:26 »

Chtěl bych se optat uživatelů hodinek SE, co je maj nebo zkoušeli s WM telefony. Pomocí jakého profilu probíhá přenos dat a jestli se možné mít zároveň spárované hodinky a BT Stereo headset (konkrétně MW600). O speciálním prográmku vím:)
uložena
Joza
Anonym
« Odpověď #52 v: 16. Září 2010, 07:16 »

Před několika měsíci se mi na MBW-150 Executive zastavily rafičky a za žádnou cenu se nechtěli rozjet. Navštívil jsem hodináře, ale bezúspěšně. Teď po cca dvou měsících jsem hodinky připojil k nabíječce a světě div se, rafičky se rozjely. Ale přestal fungovat displej... Vzhledem k téměř nulové možnosti pozáručního servisu z tohoto nemám radost, při ceně hodinek by měly tyto šlapat mnohem lépe a ne odcházet těsně po konci záruční doby...
uložena
Ganimed
Administrátor
*****
Pohlaví: Muž
Telefon: LG G7
Příspěvků: 2395



Zobrazit profil
« Odpověď #53 v: 16. Září 2010, 16:24 »

Nejsou ty hodinky tak nahodou vyrobeny ve spolupraci s firmou fosil ? Takova kvalitni znacka. Skoda ze takove hodinky s moznostmi ovladat telefon nedelaji i primo vyrobci hodinek. (OT ja mam hodinky casio a mam presne opacny problem zjevne jsou udelane az moc kvalitne ne a ne umrit mam je uz 9 let a teprve pred pul rokem prodelaly vymenu obou baterii  Grin )
uložena

Joza
Anonym
« Odpověď #54 v: 10. Říjen 2010, 12:09 »

Nejvíce mě vadí, že hodinky normálně fungují, hudbu na W995 ovládám bez problémů, jen holt vůbec nic nevidím na displeji... Je fakt, že je to lepší, než když nešly rafičky, no ale že bych byl nějak uspokojený, to teda ne... Nemá někdo nějaký tip, jakým kladívkem do hodinek klepnout, aby se displej rozjel?
uložena
HUdasp
Uživatel
***
Telefon: SE SK17i, SE G502
Příspěvků: 1865



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #55 v: 10. Říjen 2010, 12:15 »

Dle mne sou dvě možnosti:
1. buď je jen nějak vypadlej kontakt displeje - takže rozdělat a zkouknout - pokud sou ale hodinky voděodolný, tak domáckým šťouráním o voděodolnost přídeš
2. zkusit nakontaktovat SAMI a domluvit se s nima na nějaký formě opravy, zda-li je možná
uložena
rombo1
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: C905, X10
Příspěvků: 374



Zobrazit profil
« Odpověď #56 v: 07. Prosinec 2010, 10:56 »

zdravim,

Jozefe mam rovnaky problem... to ze prestali fungovat rucicky - to napravila nabijacka a hodinky fungovali dalej...
ale nedavno som si povedal ze vymenim moju X10 za C905 a vsimol som si ze displej takmer nesvieti... po asi
dvoch hodinach pouzivania prestal svietit vobec...

preto si myslim ze hodiny maju aj svoju vlastnu baterku pre displej a druhy akumulator, ktory sa nabija nabijackou...
baterku asi treba novu...

p.s.: alebo Jozefe mas ine riesenie? podarilo sa ti nieco zistit?

diky moc
uložena

K700i, K800, W800i, W960i, C905, X10 a X10 mini, MBW-150
newys
Uživatel
***
Telefon: Xperia X10, Xperia Arc, Xperia mini, BB 8520 Curve
Příspěvků: 45


Zobrazit profil
« Odpověď #57 v: 07. Prosinec 2010, 11:50 »

mne sa stalo to iste cca 3 mesiace po zarucnej dobe. displej postupne slabol, az zhasol uplne. kedze boli po zaruke, hned som ich rozobral Smajlík - ziadna druha baterka tam nie je (resp. ziadnu som nenasiel) nasledne som este patral po forach a internete - nasiel vela dotazov s rovnakym problemom.

vyjadrenie SE - vraj sa vypaluju body  v tom displeji. okrem toho mam aj prasknuty remienok (music edition) pol roka po zaruke. ale aj  cez toto vsetko som si kupil nove Smajlík
uložena
Joza
Anonym
« Odpověď #58 v: 14. Červen 2011, 15:21 »

po cca půl roce opět připojuji hodinky na nabíječku a jsem zvědav, jestli se náhodou nechytí... Nosit je znovu do hodinářství nechci když vím, že je jen těžko opraví a chtít, aby to jen rozebrali a pak složili, to mi přijde divné. Sice by to na displej pomoci mělo, ale i tak. Stejně je divné, že rafičky se rozjely ve stejnou dobu, co přestal fungovat displej...
uložena
roxetak
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Xperia mini pro, Samsung Galaxy SII, Samsung Galaxy Ch@t, HTC Touch HD,
Příspěvků: 2086


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #59 v: 14. Červen 2011, 20:23 »

Tak daj vediet ako dopadnes s tymi hodinkami :-)
uložena

Plny suflik telefonov SE.
Hlavne smarty P1i, M600i, U1i, W960i, p800i, HTC Diamond
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: 1 2 3 [4] 5  Vše
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní  |  Příslušenství (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Testujeme Sony Ericsson MBW-150 Executive Edition
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.007 sekund, 18 dotazů.