SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
28. Březen 2024, 18:57

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Ostatní modely  |  T610/630/Z600  |  Téma: utopení t630 nebo t610
Strana: [1] 2  Vše
Poslat téma Tisk
Autor Téma: utopení t630 nebo t610  (Zobrazeno 12068 x)
dejvous
Anonym
« v: 12. Srpen 2005, 19:35 »

Čau bych se chtel zeptat jestli se někomu povedlo rozchodit po utopení t630. mě jo. a jak dlouho potom eště chodil mě se totiž do něj nechtej vrazet dalsi penize když už stoji tak malo tak mi napiste dik
uložena
Didik
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 294



Zobrazit profil
« Odpověď #1 v: 12. Srpen 2005, 20:31 »

Nikdy se mi nepovedlo utopit mobil, ale troufam si tvrdit, že pokud jsi ho rozchodil po "plavbě a ponoru.." tak ti bude ještě nějakou dobu sloužit... Možná i standarní dobu do přirozeného rozpadu...  Cheesy
uložena

MarekHajn
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Nokia 5800 XpressMusic
Příspěvků: 1723



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #2 v: 12. Srpen 2005, 20:38 »

Ono tohle je dost individuální. Jde o to jak moc jsi ho do tekutiny ponořil, do jaké, na jak dlouho. Záleží na tom, kam až voda v telefonu zatekla, jak rychle jsi ho pak vypnul a vysušil atp... spousta faktorů na to má vliv. Ale počítej s tím, že jen velmi málo telefonů se podaří po utopení uspokojivě rozchodit. Většinou po nějaké době, poměrně krátké, odejdou do kytek.
uložena

Narození SEManie. Pamatujete? Už je to dávno... Ale já u toho byl a jsem za to vděčný.
fireice
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 425



Zobrazit profil
« Odpověď #3 v: 19. Srpen 2005, 20:15 »

Utopil jsem takhle muj T68i v rybníce. Grin Byl tam pár vteřin.Hned sem vindal baterku a zkusil ho az druhej den natočit.Foun naskočil v poho ale nešel nabíjet.Odešla tam náká dioda.Tu v servise vyměnili za pár kaček a foun jede jako brus.(už je to rok).To samí před pár lety s Alcatelem.Šup do vany.Tam odešla zákl.deska a foun byl v pr...Jak už někdo napsal je to individuální případ od případu  Tongue
uložena

SEManiak Fire
Vorel
Anonym
« Odpověď #4 v: 20. Srpen 2005, 10:15 »

T610 mi vypadl z kapsy do dětské vaničky. Okamžitě jsem provedl rozborku do detailu a vysušil fénem. Druhý den jsem ho nahodil a už je to rok a půl a pohoda Roll Eyes
uložena
David Louda
Administrátor
*****
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 26



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #5 v: 20. Srpen 2005, 10:37 »

Chvilku jsem pracoval v servisu mobilů a tak 8 z 10 telefonů se podařilo po důkladném vyčištění rozchodit. Jak dlouho pak ale fungovali samozřejmně nevím.
uložena
honza.cze
Anonym
« Odpověď #6 v: 11. Září 2005, 12:13 »

Ja jsem utopil t630 v toniku a pouplne kompletni rozborce jsem vsechno vycistil lihem a vyfoukal kompresorem (lepsi pouzit isopropyl protoze lih muze udajne nicit desky plosnych spoju) pak fungoval perfektne asi mesic a pak se zacal sam od sebe vypinat a skoncilo to tim ze nesel zapnout! Nastesti vsechno vyresila reklamace, v servisu vymenili systemovy konektor a display a uz zas vsechno funguje v pohode!  Smajlík
uložena
goodoldalexSE
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 282


Zobrazit profil
« Odpověď #7 v: 11. Září 2005, 22:40 »

Konektor a displej? To by som netipoval Huh

Inac, reklamacia po utopeni v toniku a kompletnej rozborke... Dobry servis...
uložena

T10 (RIP), T100, ICE-25, T630, T290i, P900@910, HBH-65, T300, MCA-25, K750i, K750i + Sandisk 1 GB, MPS-60, M600i
HonyaB
Uživatel
***
Příspěvků: 2


Zobrazit profil
« Odpověď #8 v: 19. Září 2005, 15:31 »

Líh neničí desku plošného spoje, používá se na odmaštění a čištění desky plošných spojů. Mrknutí
uložena
Conrad
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 184



Zobrazit profil
« Odpověď #9 v: 21. Září 2005, 10:40 »

Jde i o to,jak je líh koncentrovaný, protože čím nižší koncentrace tím více vody.
uložena

Conrad
Hellborn
Anonym
« Odpověď #10 v: 21. Září 2005, 21:22 »

Mno tak střelci co ste to utopili ve vodě ste fakt borci nejvetši......možná máte dobrej pocit, že ste vychcali nad founem, ale ona ta svinská oxidace pořád hlodá a hlodá až jednou dohlodá a sežere vám nakou součástku Smajlík   GOOD LUCK AND ENJOY :-D
uložena
specnaz
Anonym
« Odpověď #11 v: 30. Říjen 2005, 15:58 »

konkretne z t630 jsem se jednou omylem kompeltne vykoupal...byl v  bazenu hodne dlouho...potom jsem ho 14 dni nechal vysusit a zatim jede jak drak. jediny co bylo potreba koupit nove byla baterka (neorigo za par supu)
uložena
žibus
Anonym
« Odpověď #12 v: 24. Prosinec 2005, 10:45 »

utopil sem T610 a den po vyschnuti sem to dal na nabijecku a odvaril sem zakladni desku skratem....po tydnu sem to rozjel (sviti mi displej, reprak jede,vibrace...ale bouzel jenom sviti displej). Kdyz utopite mobila, tak ho nechte tak 10dnu vyschnout a pojede normalne. kdyz je jeste v mobilu voda a zapnete mobil tak dojde ke skratu.....neco se spali na desce vetsinou. BACHA NA VODU !!!
uložena
miLLs
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 5



Zobrazit profil
« Odpověď #13 v: 25. Prosinec 2005, 15:46 »

Dyz se vam do nejake elektroniky dostane voda tak je jasny postup: vypnout, rozebrat, osusit, očistit technickym benzinem(myslim ze ten by nemel rozezrat plasty ani nic jineho), nechat odparit benzin, ktery sebou vezme vlhkost. Mobil sem teda jeste neutopil, ale mam v kompu vodnika a jednou se mi trosku koupala grafarna Smajlík. Myslel sem si jak dokonale sem ji vysusil, ale stejne zoxidovala, na což pak pomohl ten benzin.
uložena

_T 630_
Víťa
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Sony Ericsson Xperia X5 Pureness
Příspěvků: 2709



Zobrazit profil
« Odpověď #14 v: 26. Prosinec 2005, 12:05 »

Dyz se vam do nejake elektroniky dostane voda tak je jasny postup: vypnout, rozebrat, osusit, očistit technickym benzinem(myslim ze ten by nemel rozezrat plasty ani nic jineho), nechat odparit benzin, ktery sebou vezme vlhkost. Mobil sem teda jeste neutopil, ale mam v kompu vodnika a jednou se mi trosku koupala grafarna Smajlík. Myslel sem si jak dokonale sem ji vysusil, ale stejne zoxidovala, na což pak pomohl ten benzin.
Myslím, že je lepší to rovnou zanést do servisu a nechat proprat ve filtru....
uložena

Sony Ericsson Xperia X5 Pureness
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1] 2  Vše
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Ostatní modely  |  T610/630/Z600  |  Téma: utopení t630 nebo t610
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.009 sekund, 18 dotazů.