SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
28. Duben 2024, 15:51

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142444 příspěvků v 9987 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Platforma A200  |  Řada W (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: W910i
Strana: 1 [2] 3 4 ... 7
Poslat téma Tisk
Autor Téma: W910i  (Zobrazeno 35856 x)
jorgino
Uživatel
***
Telefon: SE W910i
Příspěvků: 8


Zobrazit profil
« Odpověď #15 v: 26. Listopad 2007, 12:12 »

telefon je dost pevny,netreba sa bat ze sa zlomy.krytka na bateriu je dost tenka.dnes sa mi stalo ze na skoro vsetkych hrach vynulovaly rekordy,neviem preco.
uložena
Redeemert
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE Cedar J108i
Příspěvků: 771



Zobrazit profil
« Odpověď #16 v: 26. Listopad 2007, 14:56 »

Vypadá rozhodně hodně zajímavě, líbí se mi, že se k němu v krabici dodává čtečka karet, protože jestli je to přes Mass Storage tak pomalé jako u mé V630i, tak to by byla učiněná hrůza. Jinak mám ale radši klasiku, tak už mě zajímá, jaká bude W890i, škoda, že nebude autofocus, což už bych vzhledem k přítomnosti 3 MPx u foťáku očekával...
uložena

Motorola T180 -> Nokia 3310 -> Siemens M55 -> Nokia 8310 -> SE T630 -> SE V630i -> Nokia E52 -> Samsung S8000 Jet -> HTC Desire -> SE Cedar J108i
jorgino
Uživatel
***
Telefon: SE W910i
Příspěvků: 8


Zobrazit profil
« Odpověď #17 v: 28. Prosinec 2007, 21:34 »

nemáte problem s javou?mne nejde,chcem vojsť do zložky kde su hry alebo aplikacie neotvory ju len,vypyše operacia zlyhala. Huh
uložena
Niobe
Uživatel
***
Pohlaví: Žena
Telefon: SE K550i, W910i
Příspěvků: 55


Zobrazit profil
« Odpověď #18 v: 29. Prosinec 2007, 18:01 »

S javou problemy nemam, ale mne sa zase stalo to, ze mi nenacitava subory do polozky media, takze ak chcem pocuvat hudbu, tak jedine takym spôsobom, ze si musim vytvorit vlastne zoznamy skladieb, co ma dost stve, kedze prehravac ponuka tolko moznosti a ja ich nedokazem vyuzit Sad Uz som ho zobrala do servisu, kde mi na pockanie prehrali firmware, na nejaky cas to pomohlo, ale teraz sa mi to stalo znova Angry Neviete nahodou niekto, ci by to mohla vyriesit novsia verzia firmware a kedy asi by mohla byt k dispozicii? Lebo v servise mi povedali, ze ak sa mi to zopakuje znova, tak ho budu musiet poslat vyrobcovi a vraj to zaberie cca dva tyzdne. Moc sa mi do toho nechce, ved ho este nemam ani mesiac... Sad
uložena
jorgino
Uživatel
***
Telefon: SE W910i
Příspěvků: 8


Zobrazit profil
« Odpověď #19 v: 30. Prosinec 2007, 12:27 »

inakšie pisal som aj do sonyericsson-sk,ohľadom problému s javou,ale ani sa neunúvaly mi odpísať Undecided.Nečakal som takyto prystup od nych. Angry
uložena
MartinVagner
Anonym
« Odpověď #20 v: 30. Prosinec 2007, 13:07 »

Problém s Javou je známý ze starších modelů, je nutný full flash telefonu
uložena
jorgino
Uživatel
***
Telefon: SE W910i
Příspěvků: 8


Zobrazit profil
« Odpověď #21 v: 30. Prosinec 2007, 17:47 »

tak nemusím čakať ani na novy firmwhare nepomôže to s tou javou,ostáva len isť s tým do servisu.
uložena
MartinVagner
Anonym
« Odpověď #22 v: 30. Prosinec 2007, 18:51 »

Dá se doma udělat Mrknutí
uložena
jorgino
Uživatel
***
Telefon: SE W910i
Příspěvků: 8


Zobrazit profil
« Odpověď #23 v: 30. Prosinec 2007, 19:17 »

na full flash,potrebujem nejaké specialné programy?je s tým veľa roboty?
uložena
andrej8568
Uživatel
***
Telefon: SE w980
Příspěvků: 54


Zobrazit profil
« Odpověď #24 v: 06. Leden 2008, 20:01 »

podla mojich informacii sa to da iba zaplatit doma to nespravis
uložena

FilipLudvik
Anonym
« Odpověď #25 v: 16. Únor 2008, 01:00 »

S javou problemy nemam, ale mne sa zase stalo to, ze mi nenacitava subory do polozky media, takze ak chcem pocuvat hudbu, tak jedine takym spôsobom, ze si musim vytvorit vlastne zoznamy skladieb, co ma dost stve, kedze prehravac ponuka tolko moznosti a ja ich nedokazem vyuzit Sad Uz som ho zobrala do servisu, kde mi na pockanie prehrali firmware, na nejaky cas to pomohlo, ale teraz sa mi to stalo znova Angry Neviete nahodou niekto, ci by to mohla vyriesit novsia verzia firmware a kedy asi by mohla byt k dispozicii? Lebo v servise mi povedali, ze ak sa mi to zopakuje znova, tak ho budu musiet poslat vyrobcovi a vraj to zaberie cca dva tyzdne. Moc sa mi do toho nechce, ved ho este nemam ani mesiac... Sad

novy FW  R1EA030 vypusten..

opet zvyseni rychlosti v Mediich oproti R1DA038..

problem medii davno odstranen, jen to chce updatovat Smajlík
uložena
womit
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE W910i, K700i, SiemensA57
Příspěvků: 5



Zobrazit profil
« Odpověď #26 v: 18. Únor 2008, 17:49 »

Nový firmware vypuštěn... Grin Grin Grin...to sou mi keci, k čemu mi je že někdo napíše: Nový firmware vypuštěn...já ho do mobilu potřebuju nějak dostat, to si řikáte moderátoři?? když ke každýmu příspěvku o min. 4 řádcích napíšete jen 3-5 slov?!  Shocked Shocked . my s tim potřebujem pomoct, nechcem chodit do servisu, mohli byste se k problému vyjádřit víc do hloubky a ne tak stručně...( viz. dá se udělat doma)... koupil sem si mobil za desítku ( čekal jsem kvalitu - doma si o mě myslí, že jsem blbec, vyhodit tolik peněz ), nemám ani korunu a dlouho nebudu, a nechci si furt kupovat novej firmware za 200,-. Nevim kdo z toho bohatne, ale neni to normální!!! Angry Angry a vůbec proc si nákej firmware vůbec přehrávat, telefon má fungovat správně i s 2 roky starym fw. NE ŽE SI HO BUDU MUSET FURT UPLOADOVAT...jen ta rychlost se změní, ale funke? funkce ne...a jesli to takle pude dál tak se pěkně naštvu....ostatně to sem už těd...dávám prostor na další názory a doufám, že mi daj ostatní za pravdu...
uložena
FilipLudvik
Anonym
« Odpověď #27 v: 18. Únor 2008, 21:55 »

tak si nekupujte novinky a takto drahe telefony, kdyz pote nemate ani na rohlik..

ad aktualizace. dnes je trh postaven tak, ze telefon MUSI byt vypusten s nefinalnim FW a defacto ho dotestuji lide a vyrobce doladi. Pokud se Vam tato skutecnost nelibi, mel jste se narodit o 25let drive. Smajlík

btw: slovo moderator neni od toho aby psal slohy.. moderator ma jiny vyznam Smajlík
uložena
Filip Kocman
Anonym
« Odpověď #28 v: 19. Únor 2008, 13:42 »

Zdravim Vás,
 může mi prosím někdo poradit, kde můžu tenhle telefonek zakoupit ? Byl jsem se na něj dnes ptát v T-Mobilu a řekli mi, že ho zatím nemají a nejmíň měsíc ještě mít nebudou. S nákupem přes internet mám špatné zkušenosti, minulý mobil W810i mi odešel zhruba po 1,5 roku a byl to můj první mobil koupený přes internet.

Děkuji za každou odpověď
uložena
roxetak
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Xperia mini pro, Samsung Galaxy SII, Samsung Galaxy Ch@t, HTC Touch HD,
Příspěvků: 2086


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #29 v: 19. Únor 2008, 15:10 »

V Orangei ju uz maju v cervenej farbe - ci vinovo bordovej.
uložena

Plny suflik telefonov SE.
Hlavne smarty P1i, M600i, U1i, W960i, p800i, HTC Diamond
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: 1 [2] 3 4 ... 7
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Platforma A200  |  Řada W (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: W910i
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.01 sekund, 17 dotazů.