SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
29. Březen 2024, 00:07

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Platforma A200  |  Řady G, K, T, Z (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: K 850i
Strana: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 12
Poslat téma Tisk
Autor Téma: K 850i  (Zobrazeno 56073 x)
Panoramix
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: K610i
Příspěvků: 5



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #90 v: 15. Listopad 2007, 12:34 »

No myslim, ze je to tim, ze Vodafone tento telefon neprodava a tudiz to portal nepodporuje, protoze ja mam K610i a taky se mi nezobrazuji obrazky pri nacteni Vodafone Life
uložena

Kdyby Siemens nezkrachoval, nikdy bych nepoznal krásy Sony Ericssonů...
mars
Anonym
« Odpověď #91 v: 16. Listopad 2007, 11:39 »

tak protože z ničeho nic odešel i soft v PC (najednou se vůbec nespustí, žádná hláška, prostě nic, a to rozhodně není vina customizace), je dobojováno.
S čistým svědomím mohu za sebe prohlásit, že K850 je po všech stránkách nejhorší E a SE, co jsem zatím měl. Klidně si mě ukamenujte, ale pro mě neodpustitelné chyby jsou jak na HW (kříž, klávesy, senzory, lesklý povrch, hmotnost) tak SW (např. pomalé reakce v seznamu, v SMS, v posledních hovorech, nedodělaná schémata, pomalý foťák se špatným obrazovým výstupem, nový styl ovládání ala Nokia - moc kliků pro nic....) straně.

Mobil za 13000,- musí prostě vypadat, resp. hlavně se chovat úplně jinak.  Sad Přeji vám, aby novější FW alespoň zachránili něco v SW části.  Mrknutí
uložena
křeček™
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Nokia N8
Příspěvků: 1135



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #92 v: 16. Listopad 2007, 12:20 »

Souhlasim s tebou sice ji nemám ale vubec po K850i neprahnu !
uložena
SikoEricsson
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: XPERIA ARC S Pure White R2D-4.0.2.A.0.62/ 2.3.4 GENERIC CE1
Příspěvků: 391



Zobrazit profil
« Odpověď #93 v: 16. Listopad 2007, 12:22 »

tak protože z ničeho nic odešel i soft v PC (najednou se vůbec nespustí, žádná hláška, prostě nic, a to rozhodně není vina customizace), je dobojováno.
S čistým svědomím mohu za sebe prohlásit, že K850 je po všech stránkách nejhorší E a SE, co jsem zatím měl. Klidně si mě ukamenujte, ale pro mě neodpustitelné chyby jsou jak na HW (kříž, klávesy, senzory, lesklý povrch, hmotnost) tak SW (např. pomalé reakce v seznamu, v SMS, v posledních hovorech, nedodělaná schémata, pomalý foťák se špatným obrazovým výstupem, nový styl ovládání ala Nokia - moc kliků pro nic....) straně.

Mobil za 13000,- musí prostě vypadat, resp. hlavně se chovat úplně jinak.  Sad Přeji vám, aby novější FW alespoň zachránili něco v SW části.  Mrknutí
Pri tvojích skúsenostiach by som už dostal infarkt. Lips sealed Mne všetko funguje v pohode-som spokojný. Cool
uložena
samok
Uživatel
***
Telefon: K850i,W910i,iPhone,E51
Příspěvků: 14



Zobrazit profil
« Odpověď #94 v: 16. Listopad 2007, 14:56 »

MarS a nebude chyba len medzi PC stolickou? Cheesy

za ten mesiac aj cosi co ju pouzivam som sa nestretol s niecom co by ma "dostalo",2x sa mi stalo ze sa vypol fotak a WEB s odovodnenim ze je nedostatok pamati (casta hlaska na S60 starsich) ale inac spokojnost :-) telefon treba kupovat s tym ze sa bude zacapkavat
uložena


MBW-150, 2x512MB M2, 1x1GB M2
MartinVagner
Anonym
« Odpověď #95 v: 16. Listopad 2007, 15:02 »

Tak i já se nyní přidám aktivně do diskuze, telefon mi dorazil na pár dní na test, tak přidám pár zkušeností....první fičurinku vidím hned, nevím jestli už tu zazněla, ale konečně lze při přenosu souborů přes BT okno minimalizovat a tak mezitím s telefonem normálně pracovat....
uložena
Dza
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE C510 & K850
Příspěvků: 52



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #96 v: 16. Listopad 2007, 15:06 »

Dnes idem konečne pripájať fon k pc tak uvidíme ako sa to bude chovať. A stále mi nejde Hsdpa ale tam bude asi chyba v Orange s ktorým to riešim už týždeň. Kua tam.
« Poslední úprava: 16. Listopad 2007, 15:10 od Dza » uložena

Panoramix
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: K610i
Příspěvků: 5



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #97 v: 16. Listopad 2007, 20:03 »

Jak to tady tak procitam, tak to vypada, ze K850i budete bud milovat, nebo nenavidet Smajlík
uložena

Kdyby Siemens nezkrachoval, nikdy bych nepoznal krásy Sony Ericssonů...
Víťa
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Sony Ericsson Xperia X5 Pureness
Příspěvků: 2709



Zobrazit profil
« Odpověď #98 v: 16. Listopad 2007, 20:27 »

K850i je velmi v pohodě, sám jsem s ní spokojen až na některé věci které se oproti předchozím modelům změnily a je potřeba si na ně zvykat což je velmi zajímavě řešená klávesnice, o ovládacím tlačítku raději nemluvit i když na vše se dá zvyknout. Nevím proč, ale pořád na mě telefon i po třech týdnech působí dojmem, že je větší jak K810i i když tomu tak není. Ještě se zeptám jelikož jsem neprojížděl celé toto téma: když fotíte ve tmě s bleskem, jak vypadají následné fotografie? Já je mám celé černé  Shocked Díky
uložena

Sony Ericsson Xperia X5 Pureness
Gaerlond_CZ
Anonym
« Odpověď #99 v: 16. Listopad 2007, 22:02 »

K850i je velmi v pohodě, sám jsem s ní spokojen až na některé věci které se oproti předchozím modelům změnily a je potřeba si na ně zvykat což je velmi zajímavě řešená klávesnice, o ovládacím tlačítku raději nemluvit i když na vše se dá zvyknout. Nevím proč, ale pořád na mě telefon i po třech týdnech působí dojmem, že je větší jak K810i i když tomu tak není. Ještě se zeptám jelikož jsem neprojížděl celé toto téma: když fotíte ve tmě s bleskem, jak vypadají následné fotografie? Já je mám celé černé  Shocked Díky
Kratce ke klavesam a tomu ovl.ramu,to je individuální,třeba mě to velmi vyhovuje,ale chápu že ostatní to může dohánět k šílenství,je to každého věc jak se s tím ztotožní, -ad Víťa: Tak asi fotíš jako většina lidí s prstem přes blesk,taky sem se divil že to málo "bleská",blesk je trochu nešikovně umístěný tam kde sem měl zrovna prst Grin Jinak pohyb v tel. seznamu STRAŠNÝ!!!!!!! Sad hrozne,nesnesitelně POMALÝ Lips sealed,ale fakt HROZNĚ!! :'(to je opravdu hrůza,fotky taky nic moc,jen makro zůstalo příjemně good.No a ještě jedna věc...nevím jestli se to stává i někomu jinému,ale v okamžiku když pustím hud.přehrávač a minimalizuju ho tak cca po 10minutách přestane reagovat tlačítko na hlasitost a chová se jako by hudba vůbec spuštěna nebyla(ani když potom zase jdu do přehrávače) a místo toho stisknutí tlač.hlasitosti ukazuje klasicky stav baterky atd.,však víme jak to bývá.Normální to ale rozhodně není,to je opravdu už do očí bijící chyba firmwaru. Embarrassed
uložena
MartinVagner
Anonym
« Odpověď #100 v: 17. Listopad 2007, 09:58 »

Tak já jsem zatím s K850i spokojen, velikost telefonu mi plně vyhovuje, telefon je trošku větší než jsme zvyklí na dnešní trend, ale to mi nevadí. Se senzorovými tlačítky se dá pracovat, stačí se jen naučit trefit na přesné másto. Chce to hold trošku cviku.

Focení nabízí spoustu možností, výsledné fotografie nejsou ideální, ale alespon bude co v novych verzich firmware vylepsovat Mrknutí, problém s bleskem jsem zaznamenal stejný, přijde mi, že blesk přijde dřív než se vytvoří fotografie a pak je výsledek tmavý...

Chybiček je tam celkově víc, ale i tak se mi zdá telefon v pohodě, jsem spokojen...
uložena
MartinVagner
Anonym
« Odpověď #101 v: 17. Listopad 2007, 10:59 »

Vyzkoušel jsem i HSDPA o kterém se píše, že na nových phonech platformy A200 nechodí, ale není tomu tak, rychlost velmi slušná;-), jen prostě chybí indikace, že je HSDPA dostupné...

uložena
Víťa
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Sony Ericsson Xperia X5 Pureness
Příspěvků: 2709



Zobrazit profil
« Odpověď #102 v: 17. Listopad 2007, 11:25 »

Tak jsem rád, že to není závada telefonu, ale všech prvních co jsou na trhu a bude se tedy muset čekat na nový firware, protože přes blesk nedávám prst  Mrknutí U telefonu jsem zaznamenal, že jde nastavit aby mluvil jméno při výzvánění, je tomu tak ale jen někdy, tak nevím kde může být chybí. No chce to asi počkat, protože je co dolaďovat, protože když srovnávám foto s K810i, tak mi výsledek nepřipadá nějak lepší....
uložena

Sony Ericsson Xperia X5 Pureness
samok
Uživatel
***
Telefon: K850i,W910i,iPhone,E51
Příspěvků: 14



Zobrazit profil
« Odpověď #103 v: 17. Listopad 2007, 14:56 »

telefon pouzivam od 12.oktobra a nemam vyhrady :-)

ten kto mal pred tym M600i,P1i bude ovladat K850i podstatne rychejsie ako clovek co presiel z K800i,K810i,zhodli sme sa na tom asi 10 ludia,preco je tomu tak? Staci sa pozriet tie 3 tlacitka su na ten isty sposob ako maju M600i,P1i.

fotak,blesk,asi ste si nevybalili cele prislusenstvo,nasli by ste tam jeden papierik ktoreho fotku prikladam. blesk,testovana verzia ktoru som skusal este pred tym ako som dostal tuto finalnu verziu mala ten problem ze skoro kazda druha fotka bola cierna pri foteni s bleskom,je to skor CHYBA FW ako cloveka,pretoze som fotil na vela sposobov a vzdy bol vysledok rovnaky. aby sa nepovedalo,je asi 18 svedkov.


HSDPA,samozrejme funguje,ALE,nefunguje s Orange na SLOVENSKU. ja mam T-Mobile a tam sa ikonka "H" zobrazi okamzite no s Orange kartou NIE a rychlost prenosu tomu aj zodpoveda. taky isty problem ma aj W910i ktoru som kupil vo volnom predaji nie od Orange,ta od Orange ma este jeden problem a to ten,ze sa vsetky kusi stahuju z predaja pre zavaznu chybu vo FW,ale to sem nepatri.

sorry ale telefon pouzivam denne a pred tam som skusal 2 dni testovaciu vzorku s logom T-Mobile a u tej sa vyskytli vsetky chyby co tu su popisane - podstatne pomalsia ako vzorka co mam,blesk = cierna fotka a este par veci.
« Poslední úprava: 17. Listopad 2007, 14:59 od samok » uložena


MBW-150, 2x512MB M2, 1x1GB M2
Dza
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE C510 & K850
Příspěvků: 52



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #104 v: 17. Listopad 2007, 23:55 »

No zas som o niečo múdrejší. Hsdpa funguje ale iba cez pc. Tomu moc nerozumiem ale hlavne že ide. Rýchlosť okolo 250KB/s. Ale čo ma dnes dožralo je že mi nejde prenos cez usb. Ani režim médiá ani klasický prenos. Stále nemôže nájsť ovládače pričom mám stále inštalačné cd v mechanike. Viete poradiť ako to rozbehať alebo kde stiahnuť tie ovládače? Režim telefón mi funguje a je urobený podľa mňa perfektne. Chcem si dať nejaký hudobný album do fónu a aby ukazovalo aj obrázok albumu a to cez režim telefón nejde. Všetko z cd som nainštaloval ale proste cez usb fon nespojí.     
uložena

Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 12
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Platforma A200  |  Řady G, K, T, Z (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: K 850i
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.008 sekund, 17 dotazů.