SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
28. Březen 2024, 20:28

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  W200i, W300i, W350i, W380i, W550i, W600i, W610i, W660i, W710i, W810i, W850i, W880i, W900i  |  Walkmans 240 x 320 (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Lamání Klaves ???
Strana: 1 2 [3] 4  Vše
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Lamání Klaves ???  (Zobrazeno 20068 x)
◄DaveBury►
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE W810i + SanDisk 2048MB | Microstar Star Key 2.0
Příspěvků: 399



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #30 v: 03. Leden 2008, 19:28 »

No tak to se muzete zacit hned soudit ..
Prodejce musi dokazat, ze prodal vyrobek bez vady a bude tvrdit, ze sis ho sam pred poupi vyzkousel Smajlík)
A hele kamen urazu takze to stejne skonci reklamaci .... a uz jsme OT Smajlík
uložena

Tak jsem si říkal, co moudrého napsat.. Až jsem se na to ....
--//>>
NOKIA 3210 > SONY CMD-J5 > NOKIA 8310 > Philips 530 > SONY CMD-J5 > SE W810i
křeček™
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Nokia N8
Příspěvků: 1135



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #31 v: 03. Leden 2008, 19:36 »

Nemáš pravdu,přečti si §616 OZ,kde je jasne napsáno(hlavně to tučně):

(3) V  případě, že věc  při převzetí kupujícím  není ve shodě
s kupní smlouvou (dále jen "rozpor s kupní smlouvou"), má kupující
právo na  to, aby prodávající  bezplatně a bez  zbytečného odkladu
věc  uvedl  do  stavu  odpovídajícího  kupní  smlouvě,  a to podle
požadavku kupujícího buď výměnou  věci, nebo její opravou
; není-li
takový  postup  možný,  může  kupující  požadovat přiměřenou slevu
z ceny věci nebo od smlouvy  odstoupit. To neplatí, pokud kupující
před převzetím věci  o rozporu s kupní smlouvou  věděl nebo rozpor
s kupní smlouvou sám způsobil.

     (4)  Rozpor s  kupní smlouvou,  který se  projeví během šesti
měsíců ode dne převzetí věci, se považuje za rozpor existující již
při jejím převzetí,
pokud to  neodporuje povaze věci nebo pokud se
neprokáže opak.

Jinými slovy,pokud se na tom vysype cokoliv do půl roku,tak mám právo na výměnu věci nebo její opravu dle svého výběru a ne to co se líbí prodejci,lidi tenhle zákon moc neznají a toho právě prodejci zneužívají a hned ti mobil cpou do opravy.
Pokud ani to nepomůže,normálně bych to hnal přes ČOI Cool

A končím,tohle není předmětem tématu,už budu hodný Mrknutí
« Poslední úprava: 03. Leden 2008, 19:39 od křeček » uložena
◄DaveBury►
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE W810i + SanDisk 2048MB | Microstar Star Key 2.0
Příspěvků: 399



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #32 v: 03. Leden 2008, 19:51 »

Ano, to jsem psal take, ale ty jsi vcera psal, ze ma pravo na vraceni penez a to se mi zdalo dosti podivne
Podle zákona máte právo na vrácení peněz bez jakékoliv řešení reklamace  ;)včera sem si to četl!


Takze jsem mel pravdu, srodava ma stejne 30 dni na posouzeni vady, takze je to stejne jako reklamace, zadne vraceni penez ani okamzita vymena pristroje Smajlík
« Poslední úprava: 09. Leden 2008, 15:04 od DaveBury » uložena

Tak jsem si říkal, co moudrého napsat.. Až jsem se na to ....
--//>>
NOKIA 3210 > SONY CMD-J5 > NOKIA 8310 > Philips 530 > SONY CMD-J5 > SE W810i
křeček™
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Nokia N8
Příspěvků: 1135



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #33 v: 03. Leden 2008, 20:00 »

To psal pravý Křeček,já jenom vystupuju dneska pod jeho nickem,nechtělo se mi přihlašovat(jsem jeho starší brácha-nick mám Swape) Grin
A otec mé přítelkyně je zástupce ředitele ČOI,proto ty znalosti,žádný učený totiž z nebe nespadl Mrknutí
« Poslední úprava: 03. Leden 2008, 20:03 od křeček » uložena
roxetak
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Xperia mini pro, Samsung Galaxy SII, Samsung Galaxy Ch@t, HTC Touch HD,
Příspěvků: 2086


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #34 v: 04. Leden 2008, 14:19 »

Stanovisko SE:

dakujeme, ze ste kontaktovali zakaznicke centrum Sony Ericsson.

Mobilne telefony S500i ktore boli vyrobene po 27.tyzdni maju klavesnice z inej,spolahlivejsej hmoty ktora nevykazuje problem praskajucich klavesnic.

S pozdravom

Judita Goghova
Sony Ericsson Call Center
 Dufam, ze sa tyka i w580i
uložena

Plny suflik telefonov SE.
Hlavne smarty P1i, M600i, U1i, W960i, p800i, HTC Diamond
křeček™
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Nokia N8
Příspěvků: 1135



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #35 v: 04. Leden 2008, 20:38 »

To je trochi divná odpověd když to tady praská každému  Undecided
uložena
Ganimed
Administrátor
*****
Pohlaví: Muž
Telefon: LG G7
Příspěvků: 2395



Zobrazit profil
« Odpověď #36 v: 05. Leden 2008, 12:20 »

To jo ta zenska co se tam podepsala je jen cvicena opicka. Dela uuu aaa a zpapouskuje vsechno co ji reknou i kdyz to neni pravda. Klavesy se lamou porad protoze to tam nahore nekdo poradne pohnojil s volbou materialu a kdyz se na to prislo tak telefony uz byly v objehu a oni predvidave nadelali tuny klavesnic a ted se jich musi zbavit. Proto to tam nikdo neresi. No a pak je tu druha varianta ty naddelane klavesnice uz jim dochazi a nez by je znovu zacli vyrabet z jineho materialu ( rozjet novou vyrobu by bylo nakladne ) tak radeji vydaji to prohlaseni o kterem pise Roxetak
uložena

roxetak
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Xperia mini pro, Samsung Galaxy SII, Samsung Galaxy Ch@t, HTC Touch HD,
Příspěvků: 2086


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #37 v: 05. Leden 2008, 19:45 »

Kazdopadne je to pruser, ked take krasne a stylove telefoniky maju takyto problem, mozno este pockat na nejake neoficialne klavesnice mozno od toho isteho vyrobcu z Chiny, ktore SE odmietol mozno pre "nekvalitu" nesplnanie urc. parametrov a proste ist do neoficialneho servisu a dat si tam tuto klavesnicu. Grin Cheesy Mrknutí


 Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry
uložena

Plny suflik telefonov SE.
Hlavne smarty P1i, M600i, U1i, W960i, p800i, HTC Diamond
bodlak13
Uživatel
***
Telefon: sony ericsson w580i (tomu krámu po dvou tejdnech rachly hend dvě klávesy)
Příspěvků: 3


Zobrazit profil
« Odpověď #38 v: 12. Leden 2008, 17:05 »

 Angry Tak mám ten mobil od vánoc, přesně od 24.12 asi od 21:00 a ještě do včerejška všechno v poho dnes ráno že si zavolám a najednu lup lup a 3 a 6 vejpů a ne jenom trochu ale na fest! Tenhle mobil je koupenej od O2 a byl koupenej 20.12.2007 což znamená, že by to měl bejt údajně ten mobil už z tý edice, která má tut vadu  opravenou.

Moje odpověď? Kecaj a okradaj lidi!
uložena
klinkii
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE P1i + 4GB SanDisk
Příspěvků: 8



Zobrazit profil
« Odpověď #39 v: 14. Leden 2008, 14:35 »

Nic si z toho nedělej. Já ho mám od začátku září. po měsíci jedna kláveska pryč a pak to šlo skoro jedna za druhou. Sel sem teda do servisu teda až v prosinci protože sem byl línej. Výměna v pohodě. A ejhle je to tak měsíc ze servisu a dvě klávesy zase zlomený. Tak si řikam že jesti to bude po třetí tak začnu uvažovat o něčem novém a vrátim ho. Nebo budu hajzl vrátim ho a koupim ho uplně znovu a ještě ušetřim protože sem viděl novej ceník O2  Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy
uložena
freezer
Uživatel
***
Telefon: Sony Ericsson NEO silver
Příspěvků: 76



Zobrazit profil
« Odpověď #40 v: 24. Leden 2008, 01:06 »

moje zkušenost je taková, že jsem koupil W580i od O2 s (jak to říct slušně???) hloupou customizací.už to mě vytáčelo.jsem u Vodafonu. Po 3 dnech praskla klávesa 4. v rámci nějaký "ochranný lhůty zákazníka" (10 dní) či co, vyměnili kus za kus. klávesa u dalšího MT praskla po 14 dnech. takže standardní reklamace. po 14 dnech mi tel. ze servisu byl vrácen s tím, že závada nenalezena. paní v O2 mi řekla, že to asi přehlídli  Angry tak že to pošlou zpět a daj na to aby to bylo řešeno urgentně. za dalších 14 se ptám jak to teda je a tel. se ze servisu nevrátil.takže za nedodržení podmínek vyměnil O2 zase kus za kus. tady(musím přizat) klávesnice nepraskla - možná proto, že jsem se už bál na tom něco psát Embarrassed Ale tel se po otevření a zavření velmi často(skoro pořád) zhasínal a restartoval se. po pár dnech už začal hlásit chybu SIM tak jsem to dal do reklamace. Dalších 18 dní s děsnou nokií v kapse jako rezervní tel. Po týhle době jsem chtěl odstoupit od smlouvy a prej, že je to první vada na tomhle přístroji, takže smůla  Cry Servis se vyjádřil v tom smyslu, že na testovací SIM tel. žádnou chybu nevykazuje a že vyměnili nějakou součástku za 16 Kč(ptám se proč, když žádnou chybu to nehlásilo Angry) GSmobil je fakt "servis na úrovni" Angry Navíc ten den po vrácení ze servisu to udělal 2x znovu. Čekat dalších 14 - 20 dní na to, až mi někdo v servisu (jen) přehraje firmware fakt už trpělivost nemám. Takže jsem se na.ral a tel prodal do bazaru za mizerných 3900 Kč (no dal jsem za něj 3500 Kč, ale to nic nemění - jde o princip, že?) U Eriků zůstanu, asi půjdu do w660i, ale je to škoda, páč w580i se mi fakt líbil. Toť tedy můj příběh s W580i.
uložena

dříve ve vlastnictví: Motorola T2288, Motorola T192, Motorola C350, SE K700i, HTC S710i, SE W580i, SE W910i, W890i Sparkling silver,  HTC HERO white, SE NEO silver
roxetak
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Xperia mini pro, Samsung Galaxy SII, Samsung Galaxy Ch@t, HTC Touch HD,
Příspěvků: 2086


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #41 v: 24. Leden 2008, 15:12 »

Fakt jednoznacne se tuto ediciu, teda tieto telefoniky s500 a w580, riadne posral. A nekvalitnou klavesnicou ich odsudil na zanik. Nuz co dodat.
uložena

Plny suflik telefonov SE.
Hlavne smarty P1i, M600i, U1i, W960i, p800i, HTC Diamond
Filda
Uživatel
***
Příspěvků: 8


Zobrazit profil
« Odpověď #42 v: 29. Leden 2008, 20:28 »

Tak mi teď praskla 1, 3 a 6, zatím to jde používat, mám dát telefon do opravy?
uložena
roxetak
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Xperia mini pro, Samsung Galaxy SII, Samsung Galaxy Ch@t, HTC Touch HD,
Příspěvků: 2086


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #43 v: 31. Leden 2008, 07:23 »

Jednoznacne reklamuj.
uložena

Plny suflik telefonov SE.
Hlavne smarty P1i, M600i, U1i, W960i, p800i, HTC Diamond
Filda
Uživatel
***
Příspěvků: 8


Zobrazit profil
« Odpověď #44 v: 31. Leden 2008, 10:03 »

A má to cenu? Stejně mi dají jen novou klávesnici a po čase se zlomí zas :-( Navíc ted jde v pohodě používat
uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: 1 2 [3] 4  Vše
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  W200i, W300i, W350i, W380i, W550i, W600i, W610i, W660i, W710i, W810i, W850i, W880i, W900i  |  Walkmans 240 x 320 (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Lamání Klaves ???
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.009 sekund, 19 dotazů.