SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
28. Březen 2024, 21:17

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Symbian UIQ3  |  Obecné (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: 3 tydny se SE P1i
Strana: 1 [2]  Vše
Poslat téma Tisk
Autor Téma: 3 tydny se SE P1i  (Zobrazeno 7581 x)
jmaselnik
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: HTC touch HD
Příspěvků: 80


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #15 v: 22. Září 2007, 22:16 »

2 komunista: P1i rozhodně není dokonalý smart. Ten totiž zatím není a jsem přesvědčen, že to, co se tomuto ideálu nejdříve přiblíží, nebude z dílny SE. Nikdo ovšem zatím nedefinoval, co je vlastně dokonalý smart :-)
Nicméně p1i je smart s téměř nejpříznivějšími velikostními parametry, což zvyšuje toleranci k jiným slabinám.
uložena
YAMATO
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 538



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #16 v: 22. Září 2007, 23:08 »

Hlavně pro každého se dokonalosti může blížit něco jiného. Z mého pohledu je P1i ideálu v mnohém velmi blízko, třeba už tím, že (na rozdíl od několika vyzkoušených S60 a WM) s ním nemám velké problémy. Prakticky hned jak jsem ho dostal jsem uměl ovládat minimálně 90 % funkcí. Pokud něco řeším, tak detaily (fonty a tak podobně). Myslím, že P1i je ideální smart pro ty, kteří se s nimi do té doby nesetkali a chtějí je zkusit...výborná stabilita, přehlednost, žádné složité nastavování atd.

Ale abych furt jen nechválil...docela mě zklamala použitelnost aplikací pro Word, jejich brutální pomalost, u větších souborů jsou prakticky nepoužitelné. Otázka je, zda je to vina P1i nebo aplikací Quickoffice a Document To Go.
uložena

Když zmizíš, tak budeš zmizelej, jinak tě zmizím já.
komunista
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Sony Ericsson P990i + 4GB, Motorola V500
Příspěvků: 276



Zobrazit profil
« Odpověď #17 v: 23. Září 2007, 14:26 »

Jo tak s tim souhlasim, že dokonalej smart nebude od SE! Ale zatim se mi smarty od SE velice líbí! Začalo to P800 až teď P1i se mi nelíbí natolijk abych si ho pořídil! A jelikož je ve všem téměř stejný jako P990i! Jen v několika detailech se liší (foťák, ramka, velikost, klávesnice...) tak nebudu na něj přestupovat! Ale to sem nepatří! Jo s tim wordem je to opravdu otřesné! I moje P990ka je velice pomalá! Po napsání několika řádků se rychlost velice spomaluje! Je škoda, že v P1íčku to nevylepšili!
uložena
Dejwis
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE P1i + M2 2GB (HACKED)
Příspěvků: 64



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #18 v: 24. Září 2007, 19:41 »

Tak mé zkušenosti po týdnu používání:

1) vzhled super, nikde nic nevrže, vše dokonale pevné - nosím ho stále v originál koženém obalu a nemám nikde ani otisky - myslím že zas tak náchylný na prsty není

2) displey paráda, velikost, čitelnost, ovládání

3) klávesnici mám opravdu rád - psaní super, píšu téměř rychleji jak na normální klávesnici, odezva + stisky na jedničku

4) funkce v mobilu jsou myslím téměř všechny, mám nějaké doinstalované jako video přehrávač, zipovač, manager, atd.  Některé sw se pouští pomaleji, ale pokud je uloženo na RAM, spouštění téměř okamžité

5) kontakty + pdf + kalednář + úkoly jsou dokonale navržené - vše pro mě jako dělané, používám to často, mám hodně kontaktů a hledání a spouštění kontaktů rychlé

6) výdrž baterie: po druhém nabití telefon vydržel 3,5dne * telefon nevypínám, cca 40min hovoru + cca 25sms, kalendář, 10×fotka, nastavování telefonu + často používám PDF+ a nijak jsem se neomezoval, prostě když jsem potřeboval tel. tak jsem ho použil - myslím že výdrž super

7) Celková rychlost telefonu na to co umí je dobrá, RAMka toho dost uschová, někdy při otevírání napíše že je zaneprázdněn, ale to jen někdy - tipuji že po novém FW se ještě možná dočkáme trochu zrychlení - celkově si nestěžuji, musíme počítat s tím, že to není obyč mobil

Hodnocení: Sice nemůžu po týdnu používání hodnotit telefon naprosto dokonale, ale zatím jsem s ním velice spokojenej - po delším proovzu napíšu další testy + kdo chce at se ptá   Cool
uložena

Nokia 2110 - Siemens C35i - SE T300i - SE K700i - SE P1i - ? (něco jako Xperia)
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: 1 [2]  Vše
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Symbian UIQ3  |  Obecné (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: 3 tydny se SE P1i
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.006 sekund, 18 dotazů.