SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
28. Březen 2024, 11:55

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Ostatní modely  |  T610/630/Z600  |  Téma: T630 nejde zapnout:(
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: T630 nejde zapnout:(  (Zobrazeno 3897 x)
Orgic
Anonym
« v: 01. Srpen 2007, 11:15 »

Zdravim, mam problem se svym T630 - a to ze nejde zniceho nic zapnout. Mam ho necely dva roky a uz to jedou udelal, chtel jsem ho odnyst na reklamaci ale pred zandanim do krabice najednou naskocil. Pak loni o prazdninach jsem ho navic vykoupal, mel jsem ho v kapse a skocil do vody, po vysuseni fungoval az doted v pohode. Tak by me zajimalo jestli nevite cim to muze byt, nez pujdu zkusit reklamaci, ale moc sanci si kvuli tomu utopeni nedavam. Dik... Huh
uložena
Honza M.
Anonym
« Odpověď #1 v: 11. Srpen 2007, 11:04 »

no me treba nejde vypnout jinak nez vandanim baterky... a to muzu tlacitko mackat jak dlouhoa a casto chci... a zapnout jde jen spesl trickem (o dost lepsi ochrana nez pin ;-) ): povytahnout baterku, prejet prstem po kontaktech telefonu (nevim proc ale jinak mi to nejde), a pak zaroven se zalozenim baterky stisknout a chvili drzet vypinac (chce to trochu cviku)... pak mi krasne nabehne....
Taky jsem ho jednou vykoupal (ale v caji) a slapal jeste cca pul roku (az ted poslednich 5 mesicu zlobi vypinac) a to ho uz mam skoro 3 roky
uložena
Radegast
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: C702
Příspěvků: 23


Zobrazit profil
« Odpověď #2 v: 23. Srpen 2007, 07:53 »

Zdravim, mam problem se svym T630 - a to ze nejde zniceho nic zapnout. Mam ho necely dva roky a uz to jedou udelal, chtel jsem ho odnyst na reklamaci ale pred zandanim do krabice najednou naskocil. Pak loni o prazdninach jsem ho navic vykoupal, mel jsem ho v kapse a skocil do vody, po vysuseni fungoval az doted v pohode. Tak by me zajimalo jestli nevite cim to muze byt, nez pujdu zkusit reklamaci, ale moc sanci si kvuli tomu utopeni nedavam. Dik... Huh
Dyt jsi ho vykoupal, tak co se divíš!!!
uložena
Ales-X
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: iPhone 5, Ericsson T20e
Příspěvků: 222



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #3 v: 24. Srpen 2007, 12:12 »

Orgic: Jak uz jsem tu nekdy v historii psal, doporucuji telefon rozebrat, komlet odkrytovat zakladni desku, vem kartacek na zuby a pastu a tu desku co nejdukladneji vycisti az to budes mit tak tu desku poradne oplachni teplou vodou aby nikde nezustal zbitek pasty a dej vyschnout nekam do tepla kde proudi vzduch, doporucuji tak dva dny. Pak uz to jen sestav spatky ;-) Timto spusobem se me podarilo zachranit uz hodne utopenych telefonu.
Honza M.: rekl bych ze ti tam trochu toho caje zustalo usazeneho a tvori izolant v tom mikrospinaci a to jak prejedes prtem po kontaktech tak ten izolant elektrostatikou prorazis a podari se ti to zapnout.
uložena

MarekHajn
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Nokia 5800 XpressMusic
Příspěvků: 1723



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #4 v: 04. Září 2007, 09:22 »

2Orgic: Upřímně, je zázrak, že ten telefon funguje, když už jednou zlobil a pak se ti povedlo ho vykoupat.

Na reklamaci zapomeň, protože poznají, že se do něj dostala voda a opravu budeš muset zaplatit a to už je lepší koupit novej telefon. Takže zkus výše uvedený postup s vyčištěním, ale velmi opatrně, jinak telefon pošleš do kytek definitivně.

A pokud se nechceš vzdát T630, tak na aukcích velmi snadno narazíš na kousky, které jsou málo používané, repasované a mnohdy i nové, zabalené v krabici.
uložena

Narození SEManie. Pamatujete? Už je to dávno... Ale já u toho byl a jsem za to vděčný.
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Ostatní modely  |  T610/630/Z600  |  Téma: T630 nejde zapnout:(
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.012 sekund, 18 dotazů.