SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
28. Duben 2024, 18:44

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142444 příspěvků v 9987 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  K750i/W700i/W800i/D750i (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Fotky stříbrné K750ky
Strana: 1 [2] 3 4  Vše
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Fotky stříbrné K750ky  (Zobrazeno 16710 x)
petrenka
Uživatel
***
Příspěvků: 57


Zobrazit profil
« Odpověď #15 v: 16. Srpen 2005, 19:34 »

Datum dodani dalsi varky K750 jsem se dozvedel v bleskovce na tomto webu :-) , a jestli budou mezi dodanymi kusy i nejake bile? Uprimne, dosti o tom pochybuju. SonyEricsson mel skoro u kazdeho modelu uvedeno, ze se dodava v nekolika barevnych verzich, napr T610 (silver,red,blue) , ale samotna skutecnost je takova, ze na trh se v 99% procentech uvede jen jedna barevna varianta, a dalsi se bud vyhradi pro urcite operatory (Vodafone UK, T-mobile), nebo se  pozdeji v autorizovanych servisech shani samotne housings (kompletni kryt mobilu).

Já jsem si dneska prohlížel web sony-ericsson a nenašel jsem jinou barevnou variantu, než černou, tudíž jsem se rozhodl nečekat na stříbrnou a jdu si zítra koupit k Oskarovi tu jedinou dostupnou Cool
uložena
xtj
Uživatel
***
Příspěvků: 11


Zobrazit profil
« Odpověď #16 v: 18. Srpen 2005, 12:37 »

No tak ta ja vážně moc pěkná... Mě osobně se líbí víc než černá verze. Ale jak píše Matej, jen aby to nebyla stříbrná barva stříknutá na černé verzi a po půl roce používání z toho nebyla klasická černá K750i Smajlík
no... ja zase musim napsat ze na svoji cerny K750 mam 1 malickej skrabanec, ale je stribrnej Smajlík...
btw. stribrna verze se mi libi vic Smajlík.
uložena
petrenka
Uživatel
***
Příspěvků: 57


Zobrazit profil
« Odpověď #17 v: 18. Srpen 2005, 22:06 »

No tak ta ja vážně moc pěkná... Mě osobně se líbí víc než černá verze. Ale jak píše Matej, jen aby to nebyla stříbrná barva stříknutá na černé verzi a po půl roce používání z toho nebyla klasická černá K750i Smajlík
no... ja zase musim napsat ze na svoji cerny K750 mam 1 malickej skrabanec, ale je stribrnej Smajlík...
btw. stribrna verze se mi libi vic Smajlík.

No to snad ne, chci si koupit tu černou, protože doufám, že pokud ji poškrábu, tak bude ten plast taky černý !!
uložena
Victor
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 120



Zobrazit profil
« Odpověď #18 v: 18. Srpen 2005, 23:28 »

Stříbrné taky dávám přednost, ale co ten černě orámovaný displej? Shocked To už se mi teda víc líbí D750i.
uložena

D750i v buvolí kůži od Krusella a s firmwarem káčka od Vagnera Mrknutí
Ondřej Hejna
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 72



Zobrazit profil
« Odpověď #19 v: 19. Srpen 2005, 01:22 »

Stříbrné taky dávám přednost, ale co ten černě orámovaný displej? Shocked To už se mi teda víc líbí D750i.

To je právě ta paráda! Mám něco podobnýho u S700i a už si musím počkat na stříbrnou K750i.
Je opravdu supr.
uložena

OT501 -> T610 -> T630 -> K700i -> S700i -> K750i Oxidized Black
další: K750i Blasted Silver
+ otestováno opravdu hodně jiných modelů a značek tel.
MarekHajn
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Nokia 5800 XpressMusic
Příspěvků: 1723



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #20 v: 30. Srpen 2005, 08:07 »

2Ondřej Hejna: No jak tak na to koukám, aby si se vůbec dočkal...Sad Pochybuju, že u nás bude opravdu oficiálně. Spíš to tipuju jen na dovozovky.
uložena

Narození SEManie. Pamatujete? Už je to dávno... Ale já u toho byl a jsem za to vděčný.
Ondřej Hejna
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 72



Zobrazit profil
« Odpověď #21 v: 30. Srpen 2005, 16:14 »

2Ondřej Hejna: No jak tak na to koukám, aby si se vůbec dočkal...Sad Pochybuju, že u nás bude opravdu oficiálně. Spíš to tipuju jen na dovozovky.

Už jsem z toho taky pěkně... smutný  Mrknutí
Každý týden obvolávám i dovozové shopy a pořád nic...
Prý by ale stříbrná měla být 9.9.05. Na většině ofic. e-shopech ji takto uvádějí.
Jenže Ty sám nejlíp víš, jak to je...   Cry

PS: Černá už se mi taky začíná líbit a jestli v září nepříjde, tak už váhat nebudu.  Undecided
uložena

OT501 -> T610 -> T630 -> K700i -> S700i -> K750i Oxidized Black
další: K750i Blasted Silver
+ otestováno opravdu hodně jiných modelů a značek tel.
MarekHajn
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Nokia 5800 XpressMusic
Příspěvků: 1723



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #22 v: 30. Srpen 2005, 16:40 »

2Ondra Hejna: Víš co mě ještě napadlo? Našel jsem e-shop, který prodává všelijaké náhradní díly, včetně originál krytů. Takže nakonec by sis mohl koupit černou K750i a objednat si stříbrný kryt...Mrknutí Mrkni do diskuse Náhradní díly, je to tam...Mrknutí

Jinak k tomu, že by 9.9. měla být stříbrná. Nechci Tě strašit, ale když se začala prodávat T610, tak se všude taky uvádělo, že je ve všech barevných variantách, ale ve skutečnosti se prodávala jen stříbrná...Sad
uložena

Narození SEManie. Pamatujete? Už je to dávno... Ale já u toho byl a jsem za to vděčný.
KeNnY
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 546



Zobrazit profil
« Odpověď #23 v: 30. Srpen 2005, 21:22 »

nech se stribrna verzia K750i ani nepredava lebo tu potom budu same prispevky, ze sa im olupava farba  Cheesy Grin Grin

btw gratulujem k 1000. prispevku marek Mrknutí
uložena

Sony Ericsson Arc
honza21
Uživatel
***
Příspěvků: 65



Zobrazit profil
« Odpověď #24 v: 30. Srpen 2005, 22:02 »

2Ondra Hejna: Víš co mě ještě napadlo? Našel jsem e-shop, který prodává všelijaké náhradní díly, včetně originál krytů. Takže nakonec by sis mohl koupit černou K750i a objednat si stříbrný kryt...Mrknutí Mrkni do diskuse Náhradní díly, je to tam...Mrknutí

Jinak k tomu, že by 9.9. měla být stříbrná. Nechci Tě strašit, ale když se začala prodávat T610, tak se všude taky uvádělo, že je ve všech barevných variantách, ale ve skutečnosti se prodávala jen stříbrná...Sad
tak si ji objednejte na aspgroup.cz tam ji maji ve stribrne barve.
uložena

Sony Ericsson D750i fw R1N035,SONY MSX-M256N High speed,HPM-70
MarekHajn
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Nokia 5800 XpressMusic
Příspěvků: 1723



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #25 v: 30. Srpen 2005, 23:47 »

2Matej: No zajímalo by mě, jak to doopravdy je. Jestli je to jen stříknuté na černou verzi, tak je to dobrej podraz...
Díky za gratulaci...Mrknutí

2honza21: No oni sice avizují, že ji mají, ale ve skutečnosti jen v nabídce. Fyzicky je nemají a čert ví kdy budou.
uložena

Narození SEManie. Pamatujete? Už je to dávno... Ale já u toho byl a jsem za to vděčný.
honza21
Uživatel
***
Příspěvků: 65



Zobrazit profil
« Odpověď #26 v: 31. Srpen 2005, 14:59 »

2Matej: No zajímalo by mě, jak to doopravdy je. Jestli je to jen stříknuté na černou verzi, tak je to dobrej podraz...
Díky za gratulaci...Mrknutí

2honza21: No oni sice avizují, že ji mají, ale ve skutečnosti jen v nabídce. Fyzicky je nemají a čert ví kdy budou.
Minulej tejden si ji tam kamos kupoval,tak zrejme uz nejsou no,ale vim ze tuten jedinej shop ji opravdu mel a mozna jeste bude mit.
uložena

Sony Ericsson D750i fw R1N035,SONY MSX-M256N High speed,HPM-70
p910
Anonym
« Odpověď #27 v: 31. Srpen 2005, 15:25 »

Černá je podle mě hezčí.
uložena
MarekHajn
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Nokia 5800 XpressMusic
Příspěvků: 1723



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #28 v: 31. Srpen 2005, 18:51 »

2honza21: Fakt? Tak to je jiná. Podle mých informací měli jen pár kusů, kdysi dávno Smajlík a od té doby nic...
uložena

Narození SEManie. Pamatujete? Už je to dávno... Ale já u toho byl a jsem za to vděčný.
Ondřej Hejna
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 72



Zobrazit profil
« Odpověď #29 v: 31. Srpen 2005, 19:43 »

si ji tam kamos kupoval,tak zrejme uz nejsou no,ale vim ze tuten jedinej shop ji opravdu mel a mozna jeste bude mit.

Tak to je spíš nějaká legrace a nebo hodně nepřesná informace, jelikož už tam po tři týdny volám a tel. už dávno nemají (natož ve stříbrné).
Od teď to mám zkusit prý až tak za 10 dní. Před měsícem měli, ale asi tak 2ks, jelikož byly hned pryč...  Cry
uložena

OT501 -> T610 -> T630 -> K700i -> S700i -> K750i Oxidized Black
další: K750i Blasted Silver
+ otestováno opravdu hodně jiných modelů a značek tel.
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: 1 [2] 3 4  Vše
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  K750i/W700i/W800i/D750i (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Fotky stříbrné K750ky
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.01 sekund, 17 dotazů.