SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
28. Březen 2024, 19:16

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Ostatní modely  |  T610/630/Z600  |  Téma: WAP
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: WAP  (Zobrazeno 4054 x)
Staaford
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE T630
Příspěvků: 53



Zobrazit profil
WAP
« v: 16. Červen 2007, 10:39 »

Zdravím všetkých...Asi pred pol rokom som si dal odblokovať svoju T-630 od T-Mobile-u. Dal som si O2. A problém je, že si neviem nastaviť za svet živý poriadne WAP. Nech robím, čo robím stále mi to nejde. Aj podľa man. nastavenia som šiel. Neviem si nastaviť na bočnom tlačítku taktiež domovskú stránku. Jedine sa mi dá nastaviť tam stránka wap Sony Ericssonu-http://wap.sonyericsson.com. Nedá sa to nastaviť napríklad na www.sk.o2.com? Alebo nejakú inú www stránku? A neviem prečo,ale na ploche menu mám úplne vľavo hore Sony Ericsson- to by mala byť ich stránka a nejde mi-chyba komunikácie, skontaktujte prosím sprevádzkovateľa služieb a opakujte... A ked si dám ikonu obrázky a zvuky a dám daľšie obrázky, znova vypisuje chybu komunikácie.,  Angry       Neviete nikto čo stým? Či to mám zle nastavené alebo čo? Adresa IP wapu je správna aj internetu APN... A ešte poslednú vec- nevie niekto, prečo keď si dám Operu-Mini a dám nejakú stránku napríklad www.semania.sk tak mi sťahuje nielen dáta, ale pravdepodobne je spustený aj wap, pokiaľ  to sťahuje. Inak by mi to tak veľa nežralo jak sprosté. PS:nemám paušál. Undecided
uložena
Redeemert
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE Cedar J108i
Příspěvků: 771



Zobrazit profil
« Odpověď #1 v: 19. Červen 2007, 09:15 »

Prohlížeč na T630 si neporadí s internetovým APN, takže bych s ohledem na tvou peněženku s www stránkami rozhodně neexperimentoval, ani kdyby nakrásně šly. Nastavení důležitých parametrů by ti měl být schopen zajistit operátor nějakou tou konfigurační SMSkou, domovskou stránku si pak můžeš libovolně přepsat, ale vážně tam dej wap stránku Mrknutí
uložena

Motorola T180 -> Nokia 3310 -> Siemens M55 -> Nokia 8310 -> SE T630 -> SE V630i -> Nokia E52 -> Samsung S8000 Jet -> HTC Desire -> SE Cedar J108i
Staaford
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE T630
Příspěvků: 53



Zobrazit profil
« Odpověď #2 v: 19. Červen 2007, 15:29 »

wap stránku, jj. ale akú ja poznám iba na Sony Ericsson a tú mám tam aj v menu na ploche, takže... Undecided     A nejde mi odosielať MMS, skúšal som si poslať konfigurač. nbastavenia od operátora, no neprijal ich foun, nastavilť som si to skúšal manuálne, ale nešlo mi napriek tomu tú MMS-ku odoslať... Neviem, čo stým je.... Tie www stránky sa asi poriadne prehliadať nedajú... Bo na opere mini sa tam musíš doslova preklikať a zožere ti s kreditu jak dedov pes z gatí, keď vojdeš do dvora...bez ohlásenia... Roll Eyes   Grin   
uložena
Redeemert
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE Cedar J108i
Příspěvků: 771



Zobrazit profil
« Odpověď #3 v: 21. Červen 2007, 12:53 »

Tak si s tím zajdi na prodejnu operátora, tam by si s tím měli poradit. Co se týká té wap stránky, tak si tam můžeš dát třeba wap.mobilmania.cz (nevím, jestli i MobilMania.sk má wap stránky, můžeš to zkusit) anebo ti doporučím tam nechat ty operátorské, protože nevím jak na Slovensku, ale u nás v ČR je prohlížení nabídek operátorů na wapu zdarma, tak ti to aspoň nesežere kredit, když se omylem připojíš  Smajlík
uložena

Motorola T180 -> Nokia 3310 -> Siemens M55 -> Nokia 8310 -> SE T630 -> SE V630i -> Nokia E52 -> Samsung S8000 Jet -> HTC Desire -> SE Cedar J108i
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Ostatní modely  |  T610/630/Z600  |  Téma: WAP
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.006 sekund, 18 dotazů.