SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
28. Březen 2024, 20:31

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Symbian UIQ3  |  Příslušenství (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Redukce 3.5mm Jack
Strana: 1 ... 3 4 [5]  Vše
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Redukce 3.5mm Jack  (Zobrazeno 34296 x)
Rampa McKvák
Anonym
« Odpověď #60 v: 04. Červenec 2009, 11:26 »

ahoj, sorry že tady obnovuju zastaralé téma, ale chtěl bych si koupit redukci která by mi fachčila s G900, koukám se na HPM-70, podle toho co píšete se mi líbí. ale chci vědět jak dlouhej je ten kabel. protože bych to kombinoval s Koss porta-pro a ty mají kabeláž taky pořádnou, a fakt nechci nosit 3 metry kabelu v kapse... taky jsem někde četl o redukci která má samičku zabudovanou rovnou v konektoru do telefonu, tedy nemá žádný kabely... ale nějak se mi nedaří to najít na netu... může mi někdo prosím pomoct?
uložena
M.Čermák
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Shiho Black+IM502+8GB & Shakira White+8GB
Příspěvků: 1350


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #61 v: 04. Červenec 2009, 11:44 »

Kabel u handsfree je dlouhej tak nejak metr.co rikas o ty redukci tak to jsem jeste neslysel,znam jenom neoriginalni ,ktery maji mezi jackem a fastportem kablik cca 10 cm.zato ale nemaji moc dobrou povest ohledne kvality.
uložena



Důležité články
Zkuste ELFy! elfpacky jsou pořád aktualizovány - C905
Sasakr
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Nokia E5
Příspěvků: 745



Zobrazit profil
« Odpověď #62 v: 04. Červenec 2009, 15:24 »

Řekl bych, že myslí tohle odkaz piratesxxl. Taky jsem na to čekal, ale v krámech se to neobjevilo. Každopádně odkaz na prodej je furt funkční, cena 9USD.
« Poslední úprava: 04. Červenec 2009, 15:26 od Sas » uložena

Rampa McKvák
Uživatel
***
Telefon: G900
Příspěvků: 12



Zobrazit profil
« Odpověď #63 v: 04. Červenec 2009, 17:17 »

ano Sas, přesně to jsem myslel. podařilo se mi to sehnat v česku, 399kč včetně DPH, 524 Kč poštou včetně všech poplatků. Smajlík
http://obchod.sunnysoft.cz/zbozi/100PBA-343/redukce-fast-port-3-5-stereo-jack-privesek-sony-ericsson.html
btw, děkuju za info o tom kabelu na HPM-70, i když se s objevením tamté redukce stalo nepotřebným Smajlík
uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: 1 ... 3 4 [5]  Vše
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Symbian UIQ3  |  Příslušenství (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Redukce 3.5mm Jack
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.006 sekund, 18 dotazů.