SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
19. Duben 2024, 21:50

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142444 příspěvků v 9987 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Symbian UIQ3  |  Příslušenství (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Redukce 3.5mm Jack
Strana: [1] 2 3 ... 5  Vše
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Redukce 3.5mm Jack  (Zobrazeno 34374 x)
komunista
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Sony Ericsson P990i + 4GB, Motorola V500
Příspěvků: 276



Zobrazit profil
« v: 30. Duben 2007, 14:08 »

Standartní sluchátka mi nestačili tak jsem si téměř okamžitě koupil redukci na 3.5 jacka! Ta mi fungovala zhruba měsíc! Pak mi najednou z ničeho nic přestalo hrát jedno sluchátko! Tak jsem si koupil druhou redukci! Jsem si řikal že to byla náhoda! Až do teď je to pár minut co se mi ta redukce opět rozbyla! Tentokrát se ztišil zvuk a některé tóny nehrají vůbec! Tak by mě zajímalo jestli se tohle stalo jen mě nebo i někomu jinému! Protože každou chvilku si kupovat novou redukci nechci! Stojí sice jen 100kč ale za čas by se to mohlo prodražit!
uložena
Dadly
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SonyEricsson XPERIA X1 black + Nokia 8800 Sirocco chrom
Příspěvků: 54



Zobrazit profil
« Odpověď #1 v: 01. Květen 2007, 12:21 »

nevim teda jak je to s neoriginalnima redukcema, asi je spis lepsi koupit primo HPM-70 nebo lepsi HPMka a mas po problemu....mam je uz pres 2 mesice a hrajou perfektne, i redukce + Koss porta pro je dobra kombinace

navic dneska uz taky nejsou drahe, ty 3 stovky neni myslim pro nikoho problem.  Mrknutí
uložena

SonyEricsson XPERIA X1 black + Nokia 8800 Sirocco chrom + moje laska iPod Video 30GB


Davidtichy
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 311



Zobrazit profil
« Odpověď #2 v: 01. Květen 2007, 20:20 »

A je to fakt tou redukcí není to třeba fast-potrem?? mě se stalo že když byl špinavej tak mi vypadával zvuk ze sluchátek...
uložena
Yeníčko
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: M600i, P1i
Příspěvků: 41



Zobrazit profil
« Odpověď #3 v: 01. Květen 2007, 21:47 »

Taky bych se zaměřil na kontakty konektoru. Očistit, proškrábnout...
uložena
komunista
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Sony Ericsson P990i + 4GB, Motorola V500
Příspěvků: 276



Zobrazit profil
« Odpověď #4 v: 06. Květen 2007, 14:09 »

No já to zkoušel vyčistit u první redukce a bez výsledku! No ale můžu to zkusit i teď! Jdu na to! Nové lepší sluchátka se mi kupovat nechce! Mám doma sluchátka od Sony a jsou naprosto skvělá! Tak nechci aby mi ležely doma v šuplíku!
uložena
komunista
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Sony Ericsson P990i + 4GB, Motorola V500
Příspěvků: 276



Zobrazit profil
« Odpověď #5 v: 06. Květen 2007, 17:43 »

No tak jsem to zkusil! A výsledek? Teď to nefunguje téměř vůbec! Když jsem to hodil na zesilovač a dal to na maximum tak jsem něco málo zaslech! Ale výsledek je ještě horší než před tim! Takže pokud budu mít zítra čas tak zajdu do obchodu a poptám se na to!
uložena
Fikus-Kukis
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 27



Zobrazit profil
« Odpověď #6 v: 06. Květen 2007, 18:48 »

Ni je to nahodou redukcia s tym tenkym kablikom? Videl by som to na jeho prerusenie. Mne sa to stalo tiez, tak som to prerobil a dal jack priamo do konektoru FastPort.
uložena

... -> Ericsson T29 -> SE T300 @ T310 -> Ericsson T39 -> SE T630 -> SE K750i Walkman Edition + 4GB MSPD + Koss The Plug => Cheesy
komunista
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Sony Ericsson P990i + 4GB, Motorola V500
Příspěvků: 276



Zobrazit profil
« Odpověď #7 v: 07. Květen 2007, 12:45 »

No je to ono! A to jsi se nebál to předělat?
uložena
Dadly
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SonyEricsson XPERIA X1 black + Nokia 8800 Sirocco chrom
Příspěvků: 54



Zobrazit profil
« Odpověď #8 v: 07. Květen 2007, 14:41 »

No je to ono! A to jsi se nebál to předělat?

vzdyt ta redukce stoji par korun  Grin pokud je to preruseny, vpodstate by stacilo ty kabliky k sobe spojit a bylo by....doporucuju ti ale abys normalne koupil HPM-70, mas to original sluchatka i sredukci a nebude ti to delat takovyhle ptakoviny
uložena

SonyEricsson XPERIA X1 black + Nokia 8800 Sirocco chrom + moje laska iPod Video 30GB


komunista
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Sony Ericsson P990i + 4GB, Motorola V500
Příspěvků: 276



Zobrazit profil
« Odpověď #9 v: 07. Květen 2007, 14:53 »

No taky jsem uvažoval o koupi tehlech sluchátek! Ale já potřebuju abych mohl mobil napojit na zesilovač a poslouchat hudbu přes repráky! Když jsem doma tak ze sluchátek neposlouchám! A Kdybych měl tyto sluchátka tak mi to bude platný na 50%! Budu mít supr zvuk ale... no ale stejně dík za radu!
uložena
ForFunCZech
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE M600i Granite Black QuickShare Edition
Příspěvků: 244



Zobrazit profil
« Odpověď #10 v: 08. Květen 2007, 10:00 »

Standartní sluchátka mi nestačili tak jsem si téměř okamžitě koupil redukci na 3.5 jacka! Ta mi fungovala zhruba měsíc! Pak mi najednou z ničeho nic přestalo hrát jedno sluchátko! Tak jsem si koupil druhou redukci! Jsem si řikal že to byla náhoda! Až do teď je to pár minut co se mi ta redukce opět rozbyla! Tentokrát se ztišil zvuk a některé tóny nehrají vůbec! Tak by mě zajímalo jestli se tohle stalo jen mě nebo i někomu jinému! Protože každou chvilku si kupovat novou redukci nechci! Stojí sice jen 100kč ale za čas by se to mohlo prodražit!


odkud jsi tu redukci kupoval? není to náhodou tato?: http://www.amilo.cz/index.php?productID=1305  Huh já si ji totiž objednal a sem zvědavej jak bude fachčit, zejtra mi má přijít... ujisti mě PLS, že jsi měl jinou...
uložena

komunista
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Sony Ericsson P990i + 4GB, Motorola V500
Příspěvků: 276



Zobrazit profil
« Odpověď #11 v: 08. Květen 2007, 12:44 »

Tak ujistit tě můžu ale boužel v tom že je to ona! Sice jsem tu redukci kupoval v kamenym obchodě ale je to stejnej model! Takže tě sklamu! Ale třeba budeš mít štěstí a pude ti! Až ji budeš používat tak kdyžtak napiš jestli ti jde! Mě šla nanejvíš pár týdnů! První myslim i něco málo přes měsíc! Ta druhá už ne! Tak hodně štěstí!
uložena
ForFunCZech
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE M600i Granite Black QuickShare Edition
Příspěvků: 244



Zobrazit profil
« Odpověď #12 v: 08. Květen 2007, 13:47 »

ok  Sad
uložena

HenryPotter2
Uživatel
***
Telefon: Nokia N95 8 GB,Sony Ericsson W960i,Sony Ericsson K800i
Příspěvků: 356


Zobrazit profil
« Odpověď #13 v: 10. Květen 2007, 21:21 »

Tak co jak ti funguje? Já spoléhám na HPM-82, že to bude vše OK když ta to dám skoro litr.
uložena

Nokia N95 8 GB, BT reproduktory MD-5W, Transmitter FM CA-300
ForFunCZech
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE M600i Granite Black QuickShare Edition
Příspěvků: 244



Zobrazit profil
« Odpověď #14 v: 11. Květen 2007, 15:02 »

furt nedorazila.. podělaná Česká Pošta... to někde zapoměly přez svátky  Lips sealed
uložena

Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1] 2 3 ... 5  Vše
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Symbian UIQ3  |  Příslušenství (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Redukce 3.5mm Jack
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.01 sekund, 18 dotazů.