SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
28. Březen 2024, 18:28

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Ostatní modely  |  V800/Z800i/K600i/K610i (Moderátoři: Ganimed, 3m3)  |  Téma: ORANGE FIRMWARE NIČÍ TELEFÓNY !!!
Strana: 1 [2]  Vše
Poslat téma Tisk
Autor Téma: ORANGE FIRMWARE NIČÍ TELEFÓNY !!!  (Zobrazeno 14864 x)
filo
Anonym
« Odpověď #15 v: 19. Červenec 2009, 12:44 »

Orange software v mobiloch to je ako by ste mali 10Mpx foťák, no fotiť môžete len so 6Mpx Grin
Ja som si kúpil k610i...Bol v nej Orange firmware...Najprv som si myslel že je dokonca lepší ako normálny SE ...  No neskôr som zmenil názor o 180 stupňov   Mrknutí  Neukazovali sa mi prijaté hovory... Ak mi niekto zavolal a nestihol som "dobehnúť" k mobilu, už som sa nedozvedel kto mi volal...miesto zmeškaných hovorov sa objavilo vlastné menu.Kamarátovy zase úplne zblbol v opačnom prípade...Volať z mobilu sa dalo iba "niekedy"...A mobil ukazoval hovory (keď niekto volal) tiež iba "niekedy".Pod pojmom niekedy si predstavte raz za čas.Neviem no...Ja mám momentálne Mobil v servise...Zobrali ho na 1. krát, čo ma tiež prekvapilo...Lebo Orange má v oblasti reklámácii veľmi zlé povesti.(myslím tím, že veľmi sa ten proces reklamácie naťahuje atď)No môj SE K610i nebol v servise len kvôli chybe softwaru (nezobrazovanie zmeškaných hovorov)
Bol tam aj kvôli chybe na repráčiku...Raz hral a raz nie (niekedy bez problémov, ale inokedy iba keď sa naňho "zatlačí")
Ale to s tým repráčikom už nemá nič spoločné s Firmwarom...A ešte 1 vec. Požiadal som Orange, aby dala do mobilu originál SE firmware. Má niekto nejaké (podobné) skúsenosti s Orangom ?
                   Ja na svojom se k800i vobec nemam v kolonke odoslat [fotografie] do blogu Shocked.
uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: 1 [2]  Vše
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Ostatní modely  |  V800/Z800i/K600i/K610i (Moderátoři: Ganimed, 3m3)  |  Téma: ORANGE FIRMWARE NIČÍ TELEFÓNY !!!
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.006 sekund, 16 dotazů.