SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
28. Březen 2024, 12:19

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Ostatní modely  |  V800/Z800i/K600i/K610i (Moderátoři: Ganimed, 3m3)  |  Téma: Jak vymyzat vymazané hry?
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Jak vymyzat vymazané hry?  (Zobrazeno 3458 x)
Dekxster
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE K610i
Příspěvků: 9



Zobrazit profil WWW
« v: 05. Duben 2007, 14:43 »

Trochu podivnej předmět, žejo, ale název docela sedí.
Nedávno se mi v paměti mobilu zdvojily všechny nainstalovaný hry a aplikace (všechny se objevily ve složkách dvakrát, jako 2 úplně stejný soubory) a nejdou smazat. Hry, nainstalovaný pozdějc, dou smazat v pohodě. Už sem naformátoval kartu, jenže ve složkách ty hry zůstanou, akorát jsou přešrtnutý a nejdou samozřejmě použít, ale i smazat. Eště sem zkoušel obnovit původní nastavení, ale taky nic. Ví někdo, co s tim? Podaří se mi to odstranit z pohodlí domova, nebo to musim zas donést do servisu?  Cry Předem dík za rady.
uložena
Zbynek
Anonym
« Odpověď #1 v: 05. Duben 2007, 22:04 »

Urcite by pomoh format Mrknutí ale to na SE nejde normalne Angry 
nebo jestli nekdo umite udelat komplet format
uložena
Dekxster
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE K610i
Příspěvků: 9



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #2 v: 06. Duben 2007, 09:49 »

Jedinej formát, o kterym vim, je formát karty nebo komplet obnovení nastevní mobilu, to taky smaže úplně všechno (nebo aspoň skoro všechno).
Ale právě sem náhodou přišel na způsob, jak ty hry z telefonu dostat. Postup vždy pro konkrétní hru: Nahrajte si hru opět do telefonu. Objeví se dotaz, jestli chcete hru přepsa (Ano) a jestli chcete zachovat existující data (NE!). U většiny her se mě to napoprvé neptalo, jestli chci zachovat data a rovnou napsalo, že se operace nezdařila, ale napodruhé už se to povedlo. Poté se hra ve složce objeví pouze jako jeden soubor a bude možné jí smazat. Vlastně s ní ani nic jiného dělat nelze, protože jí nespustíte. Takže jí smažte a poté si jí klidně znovu nainstalujte a bude plně funkční.
Tak a mám konečně zase "čistej" mobil. Až na Moby explorer, kterej sem instaloval přes .jad a na něm tenhle postup nefunguje  Sad

uložena
Zbynek
Anonym
« Odpověď #3 v: 06. Duben 2007, 13:15 »

Zajimalo by me jak udelat kompletni format telefonu ne jenom obnovu ktera nesmaze vsechno???
uložena
Shinnok
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: p900@910
Příspěvků: 50



Zobrazit profil
« Odpověď #4 v: 01. Květen 2007, 06:42 »

mobi explorer a v zlozke system najdes zlozku apps alebo tak neako sa to vola tam to zmazes ... ja som tak po restarte mobilu mal fotky v mobile ale nebolo ich vydno  a zaberali mi 4 mega tak som to tam jednoducho cez to zmazal.
uložena

The Way of Mobil Phones: n3310 ------>n3200-> T610-> n6210-> n3310-> n3100-> n7210-> nec 515hdm ( umrel † ) ->n6210 ->k610i->k750i(3 dni strasny telefon)->k610-->p900@910<--
Nove net radijko: http://195.95.205.5:8800/listen.pls  Played be my Smajlík
Mich&l
Anonym
« Odpověď #5 v: 01. Červen 2007, 14:24 »

to se mě taky stalo,naformátoval sem a nic,ale pak když vypneš mobil a zapneš tak de jedna nebo 2 smazat,opakuj podle počtu a uvidíš že je smažeš
uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Ostatní modely  |  V800/Z800i/K600i/K610i (Moderátoři: Ganimed, 3m3)  |  Téma: Jak vymyzat vymazané hry?
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.006 sekund, 18 dotazů.