SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
29. Březen 2024, 07:30

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Symbian UIQ3  |  Obecné (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: flip na P990i
Strana: 1 [2]  Vše
Poslat téma Tisk
Autor Téma: flip na P990i  (Zobrazeno 9318 x)
mars
Anonym
« Odpověď #15 v: 16. Srpen 2007, 07:55 »

co se takhle začít chovat jako člověk a taky tak psát. Každému vyhovuje něco jiného, a já osobně považuji flip za jednu z předností P990 pro práci jednou rukou ala běžný mobil.  Mrknutí
uložena
KRTEK
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: P990i, C702, P1i
Příspěvků: 130



Zobrazit profil
« Odpověď #16 v: 16. Srpen 2007, 09:51 »

Jojo, presne tak Smajlík Kdyz je clovek linej pouzit obe ruce, nebo zrovna v tu chvili nemuze, tak je to super. Ale pravda je ta, ze na ty klavesnici na flipu se mi nepise zrovna nejlip... Ale co, to uz je asi jen otazka sikovnosti a velikosti pazoury Grin
uložena

Nebýt, nehrát, nefungovat...
Nejste-li si jisti gramatikou svého příspěvku, použijte Pravidla českého pravopisu. Příspěvek si po sobě před odesláním přečtěte, dobře podaný dotaz se lépe a rychleji vyřeší. Používejte čárky a tečky ve větách! Děkuju Smajlík
bicek
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE P1i FW:R9K009
Příspěvků: 231



Zobrazit profil
« Odpověď #17 v: 20. Srpen 2007, 19:56 »

Ja jsem byl dlouho zastancem flipu. Pak jsem ho jednou jen tak sundal a zpet uz ho asi nedam. Jeden z duvodu sundani bylo i to, ze P1 uz flip nema a tak jsem si chtel navyknout na ovladani bez flipu - a k tomu ovladani jednou rukou - telefon se v pohode ovlada jednou rukou i bez flipu-jen to chce si na to zvyknout-nejvic me vadilo, ze kdyz jsem mel otevrenou aplikaci, ktera jela jen v FO a potreboval jsem telefon na chvili hodit do kapsy, tak jsem musel zavrit flip a to dost casto vedlo k padu aplikace..
A taky nosim telefon hlavne v kapse a bez flipu se do kapsy vejde mnohem lip.
uložena



T20e -> T630 -> K700i -> P990i -> P1i + Sandisk M2 4GB + MSI SF200 + SE MPS-60 + SE HPM-70
KRTEK
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: P990i, C702, P1i
Příspěvků: 130



Zobrazit profil
« Odpověď #18 v: 20. Srpen 2007, 20:17 »

Jo, to mas pravdu, kdyz mas nejakou app otevrenou v situaci s otevrenym flipem a pokud ho zaklapnes, tak se vetsinou ukonci... Fakt je ten, ze u nekterych mi to vadi, u nekterych ne  Smajlík
uložena

Nebýt, nehrát, nefungovat...
Nejste-li si jisti gramatikou svého příspěvku, použijte Pravidla českého pravopisu. Příspěvek si po sobě před odesláním přečtěte, dobře podaný dotaz se lépe a rychleji vyřeší. Používejte čárky a tečky ve větách! Děkuju Smajlík
Woody33
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: 1: HTC HD2, 2: SE M600, 3:SE W580i
Příspěvků: 146



Zobrazit profil
« Odpověď #19 v: 24. Srpen 2007, 12:02 »

no tak ja blbec som sem dal novu temu a pritom tu je taka inac teraz som ho dal dole a chcem vedet ci sa mi moze doskrabat display viac ako s flipom lebo obcas mi flip prakazal lebo sa mi kabel od sluchadiel dostal pod neho
uložena

Radek.km
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE P990i, MSI F200, SE HCB-100, MS Duo Pro 2GB
Příspěvků: 30



Zobrazit profil
« Odpověď #20 v: 28. Srpen 2007, 17:58 »

To záleží na tom jak s ním zacházíš. Já ho mám bez flipu a nějaké větší škrábance nepozoruji.
uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: 1 [2]  Vše
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Symbian UIQ3  |  Obecné (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: flip na P990i
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.006 sekund, 18 dotazů.